Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pozew o alimenty,wyliczenie kosztów

Polecane posty

Gość gość

Chcę złożyć pozew o alimenty. Mam dwoje dzieci w wieku 3 i 5 lat, obecnie siedzą ze mną w domu ale od września obie idą do przedszkola, mam pytanie czy mogę to uwzględnić w kosztach, jeżeli na tą chwilę kosztów z tego tytułu nie ponosze? Czy po prostu na razie tego nie uwzględniać, a we wrześniu złożyć o podwyższenie alimentów, bo wtedy koszt utrzymania na pewno wzrośnie. Nie orientuje sie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie orientujesz się w temacie utrzymania dzieci? A w czymś się orientujesz? W czymkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmi się dzieci z alimentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, w końcu zanim odbędzie się sprawa sporo czasu uplynie. Wylicz koszty średniomiesięczne z całego roku, przecież część wydatków jest jednorazowa, ale koszt rozklada się na dlużej, np. buty czy kurtki zimowe, wyprawka, wakacje. Nie zapomij dodać części wydatków mieszkaniowych przypadających na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""""" gość wczoraj Chcę złożyć pozew o alimenty. Mam dwoje dzieci w wieku 3 i 5 lat, obecnie siedzą ze mną w domu ale od września obie idą do przedszkola, mam pytanie czy mogę to uwzględnić w kosztach, jeżeli na tą chwilę kosztów z tego tytułu nie ponosze? Czy po prostu na razie tego nie uwzględniać, a we wrześniu złożyć o podwyższenie alimentów, bo wtedy koszt utrzymania na pewno wzrośnie. Nie orientuje sie w temacie """"""""" Wylicz koszty jakie będziesz miała za 20 lat. Ile Ty płacisz alimentów? Kto to wychował i wykształcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto TO wychował?to do ciebie zniecierpliwiony!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×