Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mi obiecał, że do wakacji będzie miał takie ciało FOTO

Polecane posty

Gość gość
Ciało ma niezłe co z tego jak nie jest wierny. Mój nie ma takiego, nie zależy mu żeby laski na niego leciały. Kocha tylko mnie. Dba o mnie. Przy nim mam się jak przysłowiowy pączek w maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest wierny... Tutaj autorka wspomina jedynei o ciele, więc wątek dotyczy ciała jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank temat założył facet ze zdjęcia. Chciał się pochwalić jaki to jest piękny i uroczy :) prawda autorze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej skromnej osobie wydaje sie, ze facet z cialem ze zdjecia, raczej nie przesiadywalby na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wielu takich lub na erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tutaj wielu takich lub na erotycznym x Haha - sugerujesz, że z takim ciałem ktoś zamiast na plaży o tej porze w niedziele, siedzi na kafe?;) Ja jestem mocno przy tuszy, dlatego nie dla mnie są plaże, ale podejrzewam, że Ty również, więc co my możemy wiedzieć o posiadaniu takiego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejjasin
nic trudnego do osiągnięcia, trzeba tylko najpierw zrobić masę zeby potem elegancko się wyrzeźbić, to wymaga po drodze cała masę samozaparcia, silnej woli i mega chęci - ale tak na serio? Kazdy może schudnąć (o ile nie jest powaznie chory) i wyrobić swoje ciało zgodnie ze swoimi potrzebami. Ja z wagi 135 kg zszedłem do 90 kg dietą i iqgreenem,a teraz dzięki siłowni mam na liczniku 82 kg i całkiem przyjemną dla oka i ciała muskulaturę. Więc może jak obiecał, tak zrobi.. bo się na pewno da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz może nie siedzi ale w marcu owszem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do takiego ciała trzeba doskonałej genetyki - przemiana materii na super poziomie, do tego budowa kostna, wiele można wyćwiczyć, ale 70% to genetyka, dlatego właśnie nas ciągnie do takich osobników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie takich facetów można spotkać? Bo to raczej nie jest częsty widok na naszych plażach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzaja sie nad baltykiem, tylko trzeba dobrze wypatrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×