Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość gość
My też pobraliśmy sie w tamtym roku. sale mielismy zarezerwowaną w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Cala impreza była mega udana, wszyscy goście świetnie się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati201
My niedawno mielismy wesele i bardzo milo wspominamy ten dzien :) Wszystko przebiegło wlaściwie idealnie :) Chyba najwiekszy stres mielismy podczas pierwszego tanca, ale rowniez i z tym dalismy rade. Glownie dzieki kursowi tanecznemu dla narzeczonych w: https://www.facebook.com/Pierwszy-Taniec-1206131696097718/ :) swietne zajecia i mila forma relaksu przed tak waznym dniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei zorganizowaliśmy wesele w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie i było to wyjatkowe miejsce. Niczym z bajki, w koncu to zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się świetnie bawiliśmy na naszym weselu. Odbyło się w hotelu Srebrna Góra https://www.hotelsrebrnagora.pl/ niedaleko Nowej Rudy. Hotel i sala weselna świetny, 3 rodzaje menu do wyboru, wszystko perfekcyjnie zorganizowane, bardzo ładna okolica. Mieliśmy od nich też powóz ślubny z zaprzęgiem konnym, super to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele zbliża się wielkimi krokami, a najbardziej cieszy mnie to że mam suknię ze swoich marzeń. Polecam Wam dziewczyny suknie Violi Piekut bo wygląda się w nich jak milion dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy zadowoleni z organizacji wesela w zajeździe Hetman pod Lubinem http://hetman-luszczow.pl/wesela/ Piękna sala, ładna okolica, możliwość noclegu dla gości no i przepyszna kuchnia (wszyscy goście chwalili). Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane, bardzo miła obsługa. Naprawdę fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppik

Bardzo udane wesele kuzyna odbyło się w Miliczu w Hotelu Libero.  Jest co wspominać 🙂 Ogółem wszystko ze strony hotelu perfekcyjnie zorganizowane, piękna okolica, sam hotel bardzo przyjemny, nocowaliśmy  tam po weselu, więc i pokoje zwiedziliśmy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaa

Ja z kolei jak najlepiej oceniam pod tym względem  zajazd  Hetman pod Lublinem. Siostra miała tam bardzo udane wesele. Fajny wystrój, smaczna kuchnia, miła obsługa, wszystko na poziomie no i ceny normalne, na przeciętną polską kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi

Spodoba wam się w hotelu Milord w Pułtusku www.milordhotel.pl/ Klimatycznie i pięknie urządzone wnętrza, cudna przyroda wokół, fajna obsługa. Ogólnie wszystko na poziomie, wesele perfekcyjnie zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×