Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość gość
Sylwia, polecam Ci stronke decoratoria.pl. Ja po Nowym Roku będę tam zamawiać, zaproszenia fajne a i ceny nie najgorsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit500001
Witam. Ja też planuję swój ślub na 2017 rok, tylko będzie to już mój drugi ślub. Pierwszy był kościelny, ale niestety małżeństwo zakończyło się rozwodem kilka lat temu. Obecnie jestem w nowym, szczęśliwym związku i planujemy wziąć ślub cywilny. Moje pytanie do Was jest takie: Czy wypada mi iść do ślubu cywilnego w białej sukni ślubnej? Oczywiście welonu (czyli symbolu czystości) mieć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślub mam w kwietniu, sukienkę już kupiłam od jednej dziewczyny z ogłoszenia na http://todoslubu.pl/. Została tylko dekoracja kościoła i wybór tortu. Z tym ostatnim to chyba będzie najtrudniej, bo z partnerem mamy odmienne gusta smakowe;) Nad samą dekoracją tortu też się zastanawiam, co powiedzie o naturalnych kwiatach na samą gorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit, w mojej opini nie masz sobie czego żałować :-) będąc na Twoim miejscu wybralabym po prostu cos ciut skromniejszego, nie typowa princeske. Zresztą ja biorę ślub kościelny a i tak mam suknie która spokojnie nadawałby się na cywilny (Anna Kara, Zohra 2015). Z welonu tez rezygnuję, bardziej ze względów ideologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle jeszcze zastanawiam się nad doborem jakiejś rozrywki dla gości (chcę, żeby cała impreza zapisała sie wszystkim na długo w pamięci). Jak na razie natrafiłam na bardzo ciekawy i tani pomysł- pokaz iluzji w formie niespodzianki. Wydaje mi się to całkiem ciekawe rozwiązanie i jestem już prawie zdecydowana :) Co o tym sądzicie? (uwagę kieruję na https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ze wszystkich wesel też najbardziej podobało sie w Jordanowie. Jestem zakochana w ich ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Edyta1987
@Sylwia911, ja również zdecydowałam się na zaproszenia ślubne od Amelii wedding. Miałam swoją wizję na te zaproszenia i przekazałam to ich grafikowi. Bardzo fajnie uwzględnił moje sugestie i zaproszenia wyszły prześlicznie. Bałam się tylko, że ręcznie robione zaproszenia mogą zająć chwilę do przygotowania więc zamówiłam je odpowiednio wcześniej i wszystko było gotowe na czas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś z Pań chce mieć na swoim ślubie najwygodniejsze buty na ziemi to sklep www.gamis.com.pl jest idealny. Ja kupiłam od nich buty i zdjęłam je dopiero w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit - symbolem czystości nie jest welon, tylko wianek ;) Welon miał jedynie chronić Pannę Młodą przed tak zwanym "zły spojrzeniem" (jakaś porzucona narzeczona czy zazdrosna ciotka etc. ;) ), więc śmiało możesz go założyć. Choć do wielu fasonów sukienek dużo lepiej pasuje np. woalka, efektowny fascynator czy ozdobna opaska, albo wpięta we włosy ozdobna klamra/grzebień ze strasami. Tak więc - wedle wyboru, chęci i przekonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Edit 500001 Może to głupio zabrzmi - ja mam w głowie taki podział na Pannę Młodą "kościelną/konkordatową" i Pannę Młodą "cywilną" :) - czyli jak powinno się wyglądać, żeby nie narazić się na sztuczność/docinki/wstaw dowolne. W mojej ocenie Panna Młoda "cywilna" powinna wyglądać tak- sukienka biała jak najbardziej może być, choć ecru wydaje się też odpowiednia, albo jakiś inny kolor jako dodatek np. czerwona szarfa w pasie, długość - raczej krótka lub 7/8, bez welonu, co najwyżej kwiaty we włosach lub jakiś toczek, opaska itp. Do tego elegancki żakiecik, szpileczki, bukiecik. Natomiast Panna Młoda "kościelna/konkrordatowa" - suknia długa - biała lub ecru, welon, względnie wianek, kwiaty we włosach, stroik czy też toczek. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ważne żebyś czuła się w tym dniu wyjątkowo i komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_majeczkaMajka
Też się trochę nie mogę zdecydować jeśli chodzi o sukienkę, do tego caly czas się zastanawiam jaki motyw chcę mieć na ślubie i weselu. dopadłam ostatnio w empiku fajną książkę z inspiracjami ślubnymi www.empik.com/wasz-piekny-slub-waltz-karolina-piechota-magdalena,p1127949173,ksiazka-p Super, że są tam inspiracje z polskich ślubów :)) kojarzycie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, my nasze wesele organizowaliśmy tutaj http://www.imprezy-perla.pl/ . Było bajecznie, sala pięknie przystrojona i dużo miejsca do tańca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna jakość sukien, piękne, delikatne koronki, duży wybór, miłe Panie, jeśli szukacie sukni w Warszawie mlodaimoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
A czy wódkę weselna macie już wybraną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1208
My chcemy Stocka 0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaK78
Ja mogę polecić salę na której ostatnio się bawiłam. Sala nazywa się Zajazd u Przemka w Zgierzu. Bawiliśmy się w Sali Kryształowej. Sala jest duża i robi bardzo duże wrażenie. Jedzenie jest smaczne i przede wszystkim dostajesz je ciepłe.Obsługa miła i pomocna. Wokół sali jest czysto i ładnie. Są też noclegi dla gości na miejscu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz fajne winietki i zawieszki na wódkę ja swoje zamawiałąm tutaj http://www.artisfera.pl/drewniane-winietki-na -stol-p-19.html dzięki tem unie martwiłam się czy zdążą dojść jakie dojdą keidy dojdą.. bardzo profesjonalna obsłiga i wszytsko fajnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zaplanowany ślub na 21 października we Wrocławiu, ciężko to wszystko ogarnąć jak już termin jest to cena kosmos. Ile tak mniej więcej płacicie za zespół lub dj, fotografa i za salę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fotograf to taki co robi dobre zdjęcia a dobre zdjęcia kosztują. Płacimy i wiemy za co. To pamiątka na zawsze. Szukaliśmy i zdecydowaliśmy się na fotografa Jacek Kawecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOVA
Dziewczyny, właśnie dostałam zaproszenia ślubne, które zamawiałam z amelia-wedding.pl ! Są przecudowne! Zachwyciły mnie już ich projekty, a na żywo tym bardziej jestem zachwycona :))) Przepięknie się nadruk prezentuje, bo zalezało mi na czymś oryginalnym ale jednak czytelnym. Zaproszenia wyszły idealnie, no i nie wydałam fortuny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania005 My wybraliśmy jubilera, który wykonał mój pierścionek zaręczynowy, wybór nie mógł być inny, pierścionek został wykonany zgodnie z moimi oczekiwaniami (narzeczony mnie kiedyś wypytywał, co lubię i spełnił moje marzenia:), otrzymałam też specjalny certyfikat potwierdzający jego wartość (kamień, ilość złota, wszelkie parametry). Do obrączek złoto dostarczyliśmy własne, jubiler wziął jedynie za robociznę, sami wybraliśmy wzór i grawer. Nie polecam salonów "sieciówek" ze względu na to, że obrączki nie są profesjonalnie wykonane - nie mają odpowiedniej masy, nie są wypełnione złotem, ewentualnie platyną, po paru latach wyginają się lub kruszą. Dla lubelskich Pań Młodych polecam: http://inkluz.com/ To wspaniali ludzie z pasją, zaangażowaniem, biżuteria najlepszej jakości, ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia15
my mamy ślub w sierpniu <3 nie będzie duży ale "grubsze" sprawy jak sala, catering czy fotograf mamy ogarnięte. najbardziej chyba ciesze się z fotografa, udało nam się i wstrzelilismy się w termin superfoto.eu . juz nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albalanka
Ja też mam ślub w 2017, w sierpniu. Mamy już fotografa i salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Jest naprawdę piękna i elegancka. Nie mam jeszcze sukienki, a narzeczony garnituru, ale myslę że w najbliższych miesiącach zaczniemy się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie mamy jeszcze dj... zastanawiam sie nad dj roni ze śląska ktoś może mi coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×