Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość gość
Polecam www.bohoto.com - dziewczyna z Wrocławia, robi śluby w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2401
Polecam sukienki na wesele www.fairy-tale.pl świetne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy w tym roku wesele, już nie mogę się doczekać. Wybraliśmy na przyjęcie hotel best western efekt express w krakowie. Bardzo ładny i elegancki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ślub we wrześniu i mamy jeden problem. Bo tak niby wszystko załatwione: sala- best wester premier(nasze marzenie od dawna), suknia, ubrania, menu wszystko dograne na ostatni guzik. Problem jest z kamerzystą, który teraz nam mówi, że musi wyjechać za granicę i nie będzie go.. dlatego ostro szukamy kogoś na ostatnią chwilę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Piast Kraków
Jeśli szukacie jeszcze sali na wesele w tym roku to zerknijcie do Crown Piast Hotel & Park w Krakowie, zwolniło się nam kilka terminów. A nasz hotel to nie tylko piękna restauracja, w której można zorganizować wymarzone wesele, ale także wspaniały ogród. Zobaczcie jak może wyglądać ślub w naszym ogrodzie https://www.youtube.com/watch?v=vxK79zHESvg A po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://hotelpiast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz podwiazki? Polecam użytkownika slubnapodwiazka ive na instagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakochanka89
Emmi Marriage nie jest zle, ale ja wybralam atelier Violi Piekut. Piekne suknie, swietna obsluga z megacierpliwoscia no i nawet nie jest tak drogo jak myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy praktycznie wszystko załatwione. Mamy zarezerwowaną salę w hotelu best western efekt express w krakowie. Już nie mogę się doczekać naszego wielkiego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zaręczyliśmy w tym roku więc chyba też pasujemy do tematu po części :D Właśnie zastanawiamy się nad salą w Krakowie i dzięki wam zwróciliśmy uwagę na best western premier. Sala wygląda na cudowną i klimatyczną, ile wcześniej trzeba tam zamawiać termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mogę polecić dobre winka :D kupowałam u nich www.wine4you.pl ceny rozsądne, szeroki wybór różnych firm, atrakcyjne ceny, każdy znajdzie tam cos dla siebie:) już teraz chyba nikt nie kupuje wódki na wesela, więc można sobie pozwolić na jeszcze większa ilość wina, a to ucieszy pewnie nie jedną panią – mnie cieszyło i to bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Best western premier to zainteresowanie tą salą jest ogromne z tego co wiem ale warto pytać więc najlepiej po prostu tam pojechać albo dzwonić. A jest o co walczyć..byłam tam raz na wesele i do dziś uważam, że było to najpiękniejsze wesele na jakim kiedykolwiek byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo niezbędnych rzeczy znajdziecie na www.gdziewesele.pl :) Bardzo pomocna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim poszukującym swojej wymarzonej sali na ten cudowny dzień jakim jest Ślub o zapoznanie się z ofertą Sali Kryształowej w Zgierzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ  operowo rozrywkowo
witamy prowadzimy wesela jako dj konferansjer aktor i wokalista operowo rozrywkowy plus na życzenie tłumacz włoskiego dla gości z Italii . Podczas wesela występ niespodzianka z klasą i humorem na życzenie zabawy i konkursy bez przysłowiowej żenady;)w eleganckim stylu we fraku zapraszam na www.uslugi-muzyczne.com tel :694 858 996 działamy w całej POLSCE pozdrawiam Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_WWA_85
Ja mam slub za dokladnie miesiac :) i wszystko wszysciutko juz gotowe! jeszcze mialam ostatnie poprawki w środę z suknią u Violi Piekut..i jest juz idealna. Teraz tylko odliczanie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my jesteśmy tymi szczęściarzami, którzy mają wesele w best western premier już we wrześniu! Na termin czekaliśmy jakieś dwa lata ale właśnie tak chcieliśmy więc wszystko dobrze się ułożyło :) oby pogoda była taka jak obecnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami jesteśmy przed wyborem sali i zespołu. Co doradzacie? Tyle restauracji i zespołów że ciężko coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci zajrzeć na www.gdziewesele.pl Znajdziesz tam nie tylko lokale ale i oprawę,kosmetyczki, możesz poczytać opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za podpowiedź, a możecie jakieś konkretne domy weselne polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wcześniej polecałam i polecam dalej dom weselny w Dąbrówce. Robiliśmy tam wesele na 90 osób i chwile niezapomniane, świetna obsługa, zaciszne miejsce i genialne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tadeuszzzz
Z wesela zostało nam 50 butelek Pana Tadeusz, pojemność 0.5 l. Wszystkie butelki oryginalne, zamknięte, w nierozpakowane kartony - po 12 szt. w kartonie. Cena za butelkę -20 zł. Minimalna ilość zamówienia 12 szt (cały karton). Proszę kontakt na maila: cinekcb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziecie wybierać alkohol, polecam wina od nich www.wine4you.pl niezwykle dobre w smaku, świetne również w cenie, duuuuzy wybór, każdy z całą pewnością znajdzie tam cos dla siebie. My do tej pory lubimy od nich kupować, nasi przyjaciele też od momentu wesele tam kupują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia1
Zaskoczyć na weselu można barem, ostatnio na weselu byłam pod ogromnym wrażeniem barmanów oraz drinków i wystroju, które nadawały pięknego magicznego klimatu. Podsyłam link: https://www.facebook.com/coco.events.bar/ Chłopaki z CocoEvents są mega profesjonalistami, robią wyśmienite drinki ( dodatki suchy lód oraz efektowne garni ) oraz NOWOŚĆ koktajl bary molekularne !! Goście jak i Para Młoda 100% zadowoleni. Z tego co się dowiedziałam to mają jeszcze wolne terminy na ten rok a no i jeżdżą po całej Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×