Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Gość gość
Zobaczcie sobie portfolio tego fotografa: http://iana-photo.com/ Robi przepiękne reportaże ślubne. Ja planuję ślub w 2018 i już zarezerwowałam sobie właśnie tego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana93
A co myślicie o prezentach dla gości? Kupujecie? Ja myślałam o czymś raczej tylko symbolicznym, nie chcę wydawać na to fortuny, i tak wydatków mi nie brakuję ;) Słyszałam, że wiele par wręcza słodycze, nawet są produkowane urocze kartoniki na takie upominki http://www.zapi.pl/pudelka-okolicznosciowe/36-pudelko-na-slodycze-dla-gosci-weselnych-ps-02.html co myślicie o takim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupowałam nic dla gości...Poszliśmy z narzeczonym w klasyczny motyw wesela bez zbędnych rzeczy. My robiliśmy małe wesele na 50 osób w zajezdzie biesiada.com.pl. Było bardzo fajnie, wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie mamy w planach kupowania nic dla gości. To też nie chodzi o to , że nie chcemy ale za dużo jest pracy żeby jeszcze latać i szukać czegoś odpowiedniego. U nas jest bardzo dużo gości wiec to był by dodatkowy i nie mały koszt. Robimy wesele w dużym hotelu http://www.hotelremes.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy u znajomych na weselu w Zajeździe u Przemka w Zgierzu i każdy z gości dostał mały słodki upominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze kazdy temat w koncu jest zaspamowany reklamami:( Ja wychodze za maz w maju. Troche ponad 2 miesiace nam zostaly.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny! Wybrałam zaproszenia na mój ślub, które są spełnieniem moich marzeń. Znalzłam je na stronie amelia-wedding.pl i jestem zachwycona wykonaniem! Co o nich myslicie http://amelia-wedding.pl/pl/347-mapa-uczu%C4%87.html? Mnie się podoba każdy detal i jakbyście widziały każde wykończenie - perfekcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Chilli Event & Wedding Organizacja ślubu nigdy nie była prostsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka sukienką, ale myślałyście o fryzurze? Jest równie istotna co cała reszta. Ostatnio na Great Lengths czytałam fajny artykuł o fryzurach ślubnych i trendach na ten rok i podobno styl boho znowu króluje. Cieszy mnie to niezmiernie, bo go uwielbiam :D tylko cały czas się zastanawiam czy włosy rozpuszczone czy związane? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam nad fryzura i to bardzo, bo włosy mam do ramion i na bank do września nie urosną...ale znajoma mnie namawia nad przedłużeniem. Już się rozglądałam i kupiłabym, sobie naturalne włosy z Rubin Extensions, rekomenduje je nawet nasza polska Barbie- Julia Dybowska. Solidne są https://www.rubin-extensions.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sale na wesele, czy miejsca gdzie je można zorganizować, to ja bardzo polecam pałacyk łąkomin, niedaleko gorzowa wielkopolskiego. Organizują przepiękne wesela w namiotach, trochę w takim amerykańskim klimacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christian
Czerwony Punkt Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Czerwony_Punkt Czerwony Punkt w reżyserii Patryka Vegi to film krótkometrażowy, który powstał jako etiuda promocyjna serwisu VOD Showmax wchodzącego na polski rynek. Produkcja jest historią biznesmana, który otrzymuje niepozorny prezent, którym jest wskaźnik laserowy. Wkrótce okazuje się, że wskaźnik przysporzy bohaterowi wielu problemów. W najnowszym filmie Patryka Vegi występują Ewan McGregor, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyście szukali dalej zespołu u nas grali The Good Sound, cieszę się że mogę powiedzieć ze najlepszy zespol byl u nas na weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśłi ktoś szuka zespołu to polecam Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy termin na wrzesień. Co prawda salę w best western efekt express mamy już zarezerwowaną od dawna, tak inne przygotowania dopiero przed nami. Ja jeszcze nie mam sukienki, a narzeczony garnituru, ale myślę że to kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoś z was miał okazję mieć na swoim weselu tylko kamerzystę? nie chcemy fotografa, wolimy tylko film co sądzicie na przykład o panu Andrzeju Planner ? ze Studia Video Planner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy ślub w tym roku w pażdzierniku i powiem Wam ,że mam wielkikego stresa najberdziej boję się o sukienkę ,że potem mnie ktoś obgada,że może nie orginalna,nie modna już widzę oczy ciotek które mierzą z góry na doł Wy już macie swoją kreację gdzie kowałyscie jest ktos z okolic Krakowa?? kto moze polecić jakis fajny salon sukien ślunych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z okolic Krakowa nie dawno z kolezankami wyruszyłysmy na łowy i chodząc po Krakowie po ul. Długiej mogę polecić salon Kaledonia kolezanka własnie tam zakupiła swoją sukienkę był to najlepszy wybór,gatunkowo materiały mają bardzo dobre no i Panie obsługujące pomocne ,znające się na rzeczy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też w tym roku mamy ślub. Postanowilismy, że naszym gościom zapewnimy rownież ciekawe atrakcje i jedną z nich będzie iluzjonista. Wybraliśmy chłopaków z Mistrzowie Magii, bo widzieliśmy już ich występy, są niesamowici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaPony
Ja mam 2.09.2017 <3 Nie mogę się doczekać. Jest już sala, zaproszenia, fotograf, kościół.... no i jestem na etapie wykanczania sukni slubnej :) W sensie kupuje u Violi Piekut, ale ze jestem niziutka, to suknia wymagala poprawek - na szczescie oni to robia za darmo i maja mnostwo cierpliwosci. I chyba juz za tydzien bede miec gotowa suknie :) a potem juz chyba z górki! O catering sie tylko boje, nie moge sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_lewandowska
NatalkaPony - o oooo, uratowalas mi tylek, nie znalam tej pani i przed chwila sprawdzilam :). Przepiekne sa te suknie...a dluuuugo nie moglam znalezc czegos dla siebie. Chyba jutro umawiam sie na jakas wizyte do niej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka jest sala wynajęta ślub dopięty prawie na ostatni guzik, dziś doszły zaproszenia, które zamówiłam w internecie, jestem zachwycona. Jeśli ktoś szuka ciekawych zaproszeń to polecam tę stronę ! https://www.copyfestival.pl/pl/p/ZAPROSZENIE-SLUBNE-040/68 Takie zamówiłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub to ogromne przedsięwzięcie. Dopóki nie zaczęłam go organizować z moim narzeczonym, nie zdawałam sobie z tego sprawy. My na razie mamy salę, termin, listę gości (co nie było łatwe ;p), orkiestrę. Szukamy fotografa i zastanawiamy się nad kamerzystą (myślicie, że warto?). Najprzyjemniejszy jest oczywiście wybór sukni ślubnej i fryzurki :) Na Great Lengths dopadłam ostatnio fajny artykuł o trendach na ten rok i mocno się nim zainspirowałam. Może Wam też się przyda - http://blog.greatlengths.pl/slub-na-glowie-fryzury-slubne-2017/ Na najbliższy tydzień mamy zaplanowaną przymiarkę garnituru narzeczonego. To będzie dopiero męka, hehe, on taaaki marudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×