Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina1908

Ślub 2017

Polecane posty

Waham się pomiędzy księżniczką a delikatnie rozkloszowaną literą A, chociaż w syrence też mi było ładnie:) Na mnie jakimś cudem każdy z tych fasonów fajnie leżał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie!!! Planujemy ślub za rok, w sierpniu i mamy do wyboru dwie ostatnie daty dostępne na sali 12 i 19. Nie możemy się zdecydować a wy co byście radziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Najpierw zadzwoń do wybranej orkiestry/DJ i zapytaj, który z tych terminów mają/ma wolne i pod nich/niego rezerwuj salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma wesele 10czerwca 2017?:) i jest z okolic Radomia ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najgorsza sytuacja jest z suknią. Wesele już za trzy miesiące a ja dalej nie mam żadnej wybranej i już nie wiem co robić. Pojutrze specjalnie w tej sprawie jadę do Warszawy do salonu Jennifer Vaiano gdyż podobno tam mają świetny wybór teraz. Tylko mam kolejny dylemat czy postawić na nową suknię szytą na miarę czy używaną bo mają takie i takie. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z 19.08 :) już tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1208
Cześć wszystkim! :) I ja się do was dołączam nasz ślub odbędzie się 12.08 Na dzień dzisiejszy mamy salę, dekoratorkę i orkiestrę oraz wybrany motyw przewodni oraz wstępnie upatrzone zaproszenia oraz zamówione obrączki. Reszta po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaplanowaliśmy swój dzień na 30.09 czy jest tu ktoś z taką datą? Co już macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o salę, to ja robiłam wesele w http://www.chotynia.pl/ i wyszło po prostu bajecznie. :) Moim zdaniem zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś atrakcje dodatkowe planujecie? My z narzeczonym zastanawiamy się nad jakimś pokazem i obowiązkowo fotobudka. To teraz jest hit na weselach. U przyjaciółki teraz w sierpniu byłam, wiele nie zapłacili, a goście byli bardzo zadowoleni. Fotobudka MODEM z Siedlec. U nas będzie obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie myślę o tym, że jeszcze niedawno do ślubu były dwa lata i wydawało się, że jeszcze tyle czasu a teraz został tylko rok to mam ciarki dosłownie :P U nas na razie tylko sala załatwiona i kamerzysta. Co do kamerzysty to zrobiliśmy to w pierwszej kolejności bo chcieliśmy żeby nagrywała u nas firma videomirków a wiemy jakie są do niech kolejki. Mają bardzo oryginalne podejście do tematu i robią świetne dodatki typu: teledysk ślubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy dokładnie macie swój dzień?? Myślałaś już o sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pobieram się w marcu (wiadomo miesiąc z literką ‘r’ musi być) i już jestem totalnie podekscytowana ;-). Jeżeli chodzi o sukienkę to jeszcze się waham który projekt wybrać bo na pewno będzie szyta na miarę. Bardzo podoba mi taka jaką na swoim ślubie miała Priscilla Presley i chyba na podobny model postawię. Mamy za to już wybrane miejsce na wesele a mianowicie Zajazd Biesiada w Głogoczowie obok Krakowa www.biesiada.com.pl. Wiem że będzie trafione w punkt bo byłam tam na weselu przyjaciółki które niektórzy znajomi wspominają jeszcze do dziś ;-). To nad czym się teraz zastanawiam to czy wybrać Dj czy zespół. Co lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania923
Ja biorę ślub z narzeczonym w czerwcu 2017 roku. ;) Już nie mogę się doczekać. Chcę Wam pokazać zaproszenia ślubne jakie będę zamawiać i nie jestem pewna. Cenowo nawet, nawet za takie cuda, ale się zakochałam i nie mogę się zdecydować. :( Pomożecie? Koleżanka też brała z tej firmy i była bardzo zadowolona, wszystko pod nią dopasowali. Pomóżcie... daje link: https://www.olx.pl/oferta/zaproszenia-slubne-i-inne-kartki-recznie-robione-CID49-IDgDJzl.html#f48cfced5e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxa
Hej:) ja dopiero na etapie planowania... wstępna data czerwiec 2017.. nie mamy praktycznie nic.Tzn. wiem, gdize chcemy (Kościół + sala), mniej więcej wiem jaki fotograf [nie chce jednak kamerzysty] oraz jaki motyw przewodni (złoto) jendakże praktycznie nic nie mamy "zaklepane".. Trcohę się obawiam, że za późno sięza wszystko wzięliśmy, ale jeśli ludzie są wstanie zorganizować cos w dwa miesiące to moze nie będize tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kawkamusicband.pl - Jak dla mnie świetny zespół jeżeli chodzi o takie rzeczy jak muzyka na ślub. Naprawdę dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co tam u Was słychać, co się udało Wam załatwić? U mnie od września udało się: 1. Zamówić dekoratorkę i wstępnie omówić dekorację sali. 2. Zamówić obrączki (już będą w styczniu:). 3. Zapisać się na nauki przedmałżeńskie (zaczynamy w styczniu). 4. Mamy wybrane zaproszenia - zamawiamy po Bożym Narodzeniu. 5. Wybraliśmy kolory przewodnie - przewaga bieli i akcenty w kolorze chabrowym - szafirowym:) Oraz: 6. W grudniu jadę zamówić suknię i kupuję buty. 7. Narzeczony aktywnie poszukuje samochodu. Odliczam już - zostało nam 235 dni! Jestem bardzo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ania923 Śliczne te zaproszenia, bardzo oryginalne:) I za ręczną robotę dobra cena. Bardzo dobrze, że już Twoja koleżanka skorzystała z usług i była zadowolona - możesz się nie martwić o swoje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xxa Szczerze: wszystko zależy czego oczekujecie Ty i Narzeczony. Jaki to ma być ślub- kameralny na 20 osób czy weselicho na 200? (nieważne czy kościelny czy cywilny). Jeżeli to pierwsze - spokojnie dasz radę, jeżeli to drugie - wybacz - już jest listopad i jest zdecydowanie za późno - ciężko będzie Ci załatwić dobrą salę i orkiestrę/DJ, a niestety to są dwa obowiązkowe, najważniejsze elementy ślubu i wesela. Chyba, że pasuje Wam wesele poza sezonem - czyli w styczniu, lutym, marcu, listopadzie czy grudniu lub wesele organizujesz w małej miejscowości/wsi, w której sala czy lokalny DJ/orkiestra nie są tacy oblegani - wtedy nie będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza sukienka jest w ciepłych i delikatnych kolorach. To moje zdanie. Więc polecam prostą beżową sukienkę przed kolano. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kamerzystę to bardzo zainteresował mnie post o firmie videomirków, sprawdziłam sobie ich portfolio, zadzwoniłam i udało się!! Zdecydowałam się na nich bo chce mieć taką oryginalną pamiątkę a oni z tego słyną :P Będziemy robić zwiastun w stylu https://vimeo.com/185953036/f0be235f81 i kilka innych wstawek, może też teledysk :) Jeżeli ktoś jeszcze myśli nad kamerzystą to próbujcie, ja się z nimi kontaktowałam przez http://videomirkow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelana61
Jeśli nie wiecie jak wybrać lokal na wesele, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/wybieramy-lokal-na-wesele/ . Jest tam wiele cennych porad, które szybko i skutecznie pomogą nam wybrać idealną salą. Takie miejsce powinno się podobać nie tylko nam, ale również i gościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel nad Wisłą w Jordanowie. Jedzenie super, atmosfera też. Ale najważniejszy się prześliczny ogród. Zdjęcia bajeczne, goście zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukietyzbroszekpl
Dziewczyny zapraszam po niebanalne bukiety slubne Tylko prosze nie krzyczec ze to nie miejsce na reklame itp bo to idealne miejsce na reklame ;) Bukiety sa inne i moga sie podoba albo nie podobac rzecz gustu... www.bukietyzbroszek.pl Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem zaproszeń, winietek, menu, zawieszek na alkohol itp papierowych sztuczek. Zachęcam do kontaktu tel oraz mailowego: info.qarramba@gmail.com 797-474-755 Wszystkie nasze aktualne projekty dostępne są w sklepie Allegro pod następującym adresem: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=42846731 Czym się wyróżniamy ? -Miłą atmosferą . -U nas dostaniesz dokładnie to co zamawiasz (przed wysłaniem do Państwa zamówienia dostarczamy real foto bez żadnego retuszu ,nie jak u większości innych sprzedawców gdzie projekty są tylko wizualizacją graficzną i efekt może odbiegać od wyobrażeń). -zawsze wywiązujemy się z terminów na jakie się umówiliśmy -mamy 100% zadowolonych klientów. -bierzemy wszystkie sugestie pod uwagę, a nasze projekty mogą być dowolnie modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia911
Dziewczyny, z organizacyjnych kwesti mam te wieksze takie jaka sala, orkiestra i fotograf zalatwione, ale problem mam z zaproszeniami. Znalazlam wiele stron, najbardziej podobaly mi sie z amelia-wedding.pl ktoras z was moglaby sie podzielic wrazeniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×