Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jutro u mnie żurek, pyszne jajko, biała kiełbasa, szyneczka i swiecony chlebe

Polecane posty

Gość gość

a co u tych smieci w UK? pewnie swięcą fasolę w puszce z tecko lub jaja na bekonie :D my w PL mamy piekne polskie tradycje dzisiaj świecenie koszyczka w kosciółku, wszyscy pieknie ubrani nie to co w UKa gdzie pełno ciapatych co bomby podkładaja w metrze i lotnisku hahahaaaaa:D allah akbar emigracyjne przygłupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajka kiełbasę i wedliny mam od chłopa śmiecie, ekologiczne, a wy sama chemia haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalem ze ksieza w PLu sikaja do wody swieconej i tym "swieca". Czy to prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem ze w UK ciapate codziennie gwałca chrzescijanki zwlaszcza polki czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk też mamy polskie kościoły i święcenia pokarmów idioto. Mamy też polskie szkoły, w których dzieci uczą się religii, historii i geografii Polski. Celebrujemy polskie tradycje i święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy w uk mozecie swiecic buahehhehe:D chyba fasole w puszkach :D debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zurek z jajeczkiem pycha mhmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest katolikiem, wiec nie każdy święci pokarm. jak dla mnie możesz sobie schować ten żurek wiadomo gdzie. nie obchodzi mnie tez czy świecisz sobie jaja... No i śmieszne jest to ze podajesz menu na kilka dni w przód. Aż tak ci się nudzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie że mu się nudzi! w końcu nie pracuje bo żyje z pieniędzy z UK i przygotowuje się do lotu na Marsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli emigracyjnych smieci:D haaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O qrwa lot na marsa, usmialem sie buehrhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyś się tym święconym chlebkiem nie zadławił ty "katoliku" co wszystkich od kuref pissd i śmieci wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhmm pycha:) popieram autora;) w PL zyje sie dobrze a kundle bez fachu uciekły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno tepaku zebys nie zgadzal sie sam ze soba, chociaz w sumie z takim debilem to wszystko mozliwe :D w jednej chwili wysmiewa PL a za chwile wychwala przyglup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ten emigracyjny przygłup wychwalajacy uka tu pisze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie:D jednego dnia pisze ze wynajmuje w srodkowej anglii za 500f, drugiego dnia ze kupił mieszkanie za gotówke i gotuje jarmuż :D łatwo poznac emigracyjną pałę po stylu pisma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie obchodzę świąt bo to zabobon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz ludzi frajerze :D jesli o mnie chodzi to nigdy nie pisalem o zarciu i wynajmowaniu za 500f czy kupnie mieszkania bo mam mieszkanie w PLu i wynajmuje za 700f tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy przyklad polskiego wiesniaka który udaje katolika haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzisz śmieciu bo jestes emigracyjnym gołodupnym zerem śmieciu. Gnij w UK wszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pycha mniam:) wesołych swiat Polacy:) zdrajcy ojczyzny poza polska to nie polacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano nic nie dzieje sie bez przyczyny, tak sobie ta twoja Polska zapracowala na to ze wszyscy chca z niej s*******ac. Na szczescie nie wszyscy moga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier/dalac*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sie uczyć gnojki to byscie mieli w pl prace jak kazdy normalny :D a nie wasze wsbzdety debile buheheeee. Ale pieniazki przysyłajcie co meisiac, kasiorka sie przyda wasza na nasze piekne drogi i domy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w Polsce nie obchodziłam żadnych świąt, więc nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij juz ten tepy ryj smieciu bingolu, gowno wiesz o zyciu w PLu. W kazdym poscie to udowadniasz. Znam wielu po studiach co w urzedzie za 1500 robia albo zapier/dalaja ciezko fizycznie. BO NIE MA DLA NICH PRACY W PLU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlatego gowno wiesz bo siedzisz na mamusi na garnuszku i jeszcze podstawowki nie skonczyles :D jak tam kieszonkowe 2zl co tydzien, mamusia juz dala? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo do jedzeni ale niczego nie świece bo w zabobony nie wierzę actyvsue nie chwal byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po studiach gnojku robia tylko po jakims wsbzdecie buahaha....smierdzielu:D.....nie ma pracy dla nich och straszne:D..rzad ci ma dac prace?:D....firme zaloz jak normalny polak pajacu a nie na gotowe czekasz....1500 to i tak za duzo dla was cfele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w urzedzie za 1500 robia albo zapier/dalaja ciezko fizycznie x To zap/ierdalcie smiecie skoro sie nie uczyliscie hooj wam w doope kundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×