Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jutro u mnie żurek, pyszne jajko, biała kiełbasa, szyneczka i swiecony chlebe

Polecane posty

Gość gość
Jestes chory chlopaczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryjcie jarmuz w uka dzisiaj smiecie bueheheeeee:D won od mojej polski, ale kaske dalej przysyłajcie od tego jestescie przygłupy emigracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu , idź spać juz gimgooffno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam idz spac przygłupie wczesniej wykąp sie w twojej zagrzybionej jukejowskiej lazience z dwoma kurkami bo bedzie capic buhheheee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykry zazdrosny polaczek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy Polak mieszka w Polsce popieram autora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w Polsce i g****o mnie to obchodzi co myśli jakiś zapyziały sfrustrowany polaczek haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkasz bo byles zerem w PL zerem i guzik umiales przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co umiesz przyglupie? No pochwal sie. Prawka nawet nie masz leszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzisiaj juz po uroczystym sniadanku , zazdroscicie smiecie? Zurek udał sie super , na naturalnym zakwasie, a nie jak wy w uk z torebki od knora buehehheeeee. Za godzinke spacer z zona i psem do polskiego lasu i na łaki. Nie macie czegos takiego w uk przybłędy. W uk nawet pogody nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakwas pajacu można zrobić wszędzie . idź do polskiego, zimnego lasu , ja się IDE wygrzac na plażę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na plaze idziesz, chyba w simsach kiblomyju :D nawet nie umiesz robic zakwasu przybłędo antypolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zone to ty masz, w simsach :D stad masz zerowe pojecie o fajnych rozrywkach. Podnieca sie spacerkiem po polach :D i oczywiscie zignorowal pytanko bo jedyne co umie to lizac jajca kumplowi BUEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce kazdy ma zone jak ja a wy cfele musicie gnic w pokoiku w uka:D hehheeeeeee losery:D juz koniec miesiaca wiec nie zapomnijscie kaski wyslac do mojego kraju, teraz mamy dobry rzad który robi duzo inwestycji i polska wyglada lepiej nzi uk, od tego jestescie hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam siebie oszukuje :D slub to chyba mozna dopiero po 18stce wziac? :D i poza tym jak ksiedz sie dowie ze chcesz poslubic wlasna reke....... :D mam nadzieje ze nie walisz w swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniam mniam :) a emigracyjna żuleria zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, rząd i inwestycje, chybacw siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniam mniam jestem bingolem grubym swiniakiem co gada tylko o zarciu. Jestem juz tak gruby ze nie mieszcze sie w drzwiach dlatego matka musi dzwig wynajmowac jak chce czasami wyjsc z domu. Leze cale dnie na wyrze i sr/am w taki spacjalny otwor bo nie moge sie ruszac. Dlatego tez musze pisac ogloszenia o darmowy wynajem pokoju i seks za to no ale przeciez zadna nie zechce sie ze mna pieprzyc jak mnie zobaczy a w sumie i tak moj siusiak jest zakopany w tym tluszczu. Waze 350kg ale planuje zrzucic przynajmniej te 50kg w 10 najblizszych lat. Tak sie wlasnie zapuscilem i prawda jest taka ze niesamowicie zazdroszcze wszystkim emigrantom a mnie pozostal tylko laptop i tv i rzyganie nienawiscia. No chyba ze schudne do tak powiedzmy 70kg, myslicie ze bede mial wtedy szanse na seks z kobieta? Ale to zajmie chyba z 50 lat a wtedy juz bede staruchem i zadna 20stka mnie nie zechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żurek na śniadanie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a godzinke spacer z zona i psem do polskiego lasu i na łaki. Nie macie czegos takiego w uk przybłędy. to po drodze nakop no może tych młodych kartofli co to je tak niby żarłeś na obiad, szkoda tylko , że jeszcze ich nie posadzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha , dobre to opowiadanie, ale zapewne prawdziwe bo ktoś z taką inteligencja jak on to na pewno kix nie ma , no poza zarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista to gostek w typie Kononowicza, jak ktos pamieta faceta :D Taki sam iloraz i ogarniecie tematu :P Jeszcze sie nie zdarzylo by napisal cos z sensem, odpowiedzial na niewygodne pytanie.. Nie ma pojecia o zyciu poza PL, o czym swiadcza jego posty o jedzeniu poza PL, w koncu po zawodowce "skrawanie-obrabianie" coz mozna soba reprezentowac; jedynie to co widac na forum :D Nawetr jego PANSTWOWA UCZELNIA czyli raptem awf nie dala mu porzadnego wyksztalcenia, by mogl pracowac w zawodzie.., ale to chyba lepiej, bo nie wyobrazem sobie tego debila jako wuefisty w szkole i przy dzieciach.. :/ No gołpdupcu pocieszaj sie dalej jaki to jestes zarabisty, poczujesz sie lepiej , a my poprawimy sobie chumor :p Odpisuje wyłacznie dla jaj, kawka juz zrobiona , mozna sie porelaksowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idzie na spacer, to jedyne na co go stać w tym smutnym jak p***a kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No piszcie emigracyjne ciule, kawka juz zrobiona kolejny dzien moge sie z was posmiac w PL :D gnijcie w uka c***y bez studiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to, o czym piszesz, mozna dostac w kazdym kraju Europy, czy nigdy nigdzie nie byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil mysli ze lasy tylko w PLU rosna BUEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnie a slyszales o lasie Sherwood Nottingham? Mieszkam niedaleko niedojdo :D pewnie popuscil wlasnie z zazdrosci BUEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahah sherwod:D nasza białowieża i puszcza notecka sa 100x lepsze angielski ciulu, antypolaku, co roku jezdze tam na grzyby i przywoze całe kosze perdylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nazwy nie umiesz prawidlowo napisac a Anglia to region BUEHEHEH ty moze napisz gdzie cie nie bylo, bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×