Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina899

Grudniowki 2016

Polecane posty

Gość gość
Dopiero co robiłam test na luty a tu już grudzień się szykuje i mój mały ma 9,5 tygodnia :-) powodzenia dziewczyny. Szybko zleci... za szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie grudniowki. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_kama
Hej Dziewczyny! Dołączam do Was! Termin mam na 9 grudnia wg usg. To moja druga ciąża, mam już 1,5 rocznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja również się przyłączam ..Mój termin porodu 9 grudnia 2016:) To jest moja trzecia ciąża..Wszystkie planowane:) W czwartek byłam u lekarza, widziałam mojego maluszka i bijące serduszko..ma już ponad 2 cm :) Jak tam ogólnie się czujecie? Ja cały czas zmęczona jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_kama
agnes871 mamy ten sam termin porodu :) ile już mają Twoje dzieciaczki? ja też ciągle zmęczona jestem, nic mi się nie chce, a tu synkiem zająć się muszę. Męczą mnie mdłości wieczorami, mam nadzieję żeto nie potrwa długo, w poprzedniej tylko 2 tygodnie na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez mam nadzieje bede grudniowka. Termin wg moich obliczen 25.12 a wg ostatniego usg 19.12. Troche sie martwie, bo na usg w 5t4d byl tylko pecherzyk ciazowy. Mam nadzieje, ze nastepnym razem juz zobacze bijace serduszko :) Ide do lekarza we wtorek i wszystko sie okaze. Ja nie mam zadnych specjalnych objawow, jedynie jak dlugo nic nie jem to robi mi sie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama_kama faktycznie mamy ten sam termin porodu:) Tyle, że u mnie to będzie 3 cesarka, także przypuszczam że będzie to wcześniej..Trochę się strsuje..tym 3 cięciem, żeby wszystko było ok..Ale trzeba być dobrej myśli:) Mój starszy syn będzie miał w lipcu 9 lat, już duży chłopak:) A drugi synuś niedawno skończył 2 latka;) Młodszy daje mi nieźle popalić, mały łobuziak;) Także wypocząć za bardzo się nie da.. A ile masz lat? Ja mam 29.. Kushina Na usg był tylko pęchęrzyk ciążowy bo to bardzo wczesna ciąża nie ma co się martwić:) Daj koniecznie znać po wizycie:) Jeśli chodzi o mdłości to mam podobnie..Głownie rano i jak długo nie jem..jak coś zjem to przechodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Też mam termin na grudzień, dokładniej 19 :) Wszyscy się śmieją żebym przetrzymała do stycznia hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_kama
agnes871 w tym roku kończę 30 lat :) ale powinnam urodzić przed swoimi urodzinami,bo jestem z końca grudnia :) mój synuś też urwis, nie chodzi-biega :D w dodatku niczym nie idzie go zainteresować, zabawić. Kurde, po porodzie sn czasem marzę o cesarce :D mój poród nie był najgorszy pod wieloma względami, ale jednak bóle są wykańczające i nie do wytrzymania. Nie wiem jak przeżyję je znowu :P Aniucha mi też mówią, że dziecko z końca roku to najgorsze co może być, ale sama jestem z grudnia i jakoś nigdy tego nie odczułam, moja mama też tak mówi. Poza tym akurat na to nie ma się wpływu, ja cieszę się że zaszłam w ciążę i marzę tylko o tym,żeby urodzić zdrowego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Również się bardzo cieszę i nie mogę doczekać się już widocznego brzuszka ! :) W którym tygodniu jesteście kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się :) ja jestem w 10 tyg. Byłam ostatnio u gina, widziałam moje maleństwo, jak usłyszałam bicie serca to się popłakałam ze szczęścia :) Ta ciąża to prawdziwa niespodzianka, nieplanowana, zupełne zaskoczenie, że się udało, bo leczę się w klinice niepłodności. Sam lekarz mówił nie raz,że szanse mam znikome, bo nie mam owulacji, a jeśli nawet to nie wiadomo kiedy i bardzo rzadko. Cieszę się bardzo, ale też martwię,bo pierwszą ciążę poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 6 tygodniu już widziałam bijące serduszko, coś pięknego :) Moja ciąża również nie planowana,wielki szok :) Też się martwię, ponieważ mam małego krwiaka i ginekolog mówił, że ciąża zagrożona. Ale krwiaczek chyba się oczyszcza i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :) Nie martw się na zapas, będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak kama_kama prawie 10 tydzień:) Super kama_kama że się udało:) Moja ciąża planowana, udało się przy drugim cyklu:) Aniucha121 co do krwiaka, to się wchłonie:) Także głowa do góry;) Dokładnie nieważne kiedy, ważne żeby bobasek był zdrowy:)) Już nie mogę się doczekać kiedy zaczne czuć jak się rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mam taką nadzieję, że się wchłonie :) Macie jakieś dolegliwości? :) U mnie jak na razie apetyt większy :) Mogłabym jeść wszystko co popadnie. Ostatnio jadłam tortille z chrupkami orzechowymi i majonezem, smakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mialam isc do lekarza we wtorek, ale poszlam dzisiaj i bylo serduszko :) Dzidziuś ma aż 1cm ;) Ciąża 7w2d czyli zgadza mi sie z wyliczona owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes871
U mnie też apetyt wzrósł..;) ale np jednego dnia mam ochotę na sałatkę warzywną, na drugi dzień już jej nie tknę:/ przychodzi ochota na zupełnie co innego;)np gofry z owocami i polewą;) Także zachcianki mam różne.. Kushina- ooo to super:) zobaczyć małą fasolkę z bijącym serduszkiem bezcenne:) Ja teraz mam wizytę dopiero 24maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniucha ale masz smaki :D Ja mam za to ciągle ochotę na gazowane słodkie napoje. Normalnie colę piłabym litrami! mmmm Agnes871 ale mi smaka narobiłaś goframi! Za niecałe 2 miesiące jadę nad morze, więc już się doczekać nie mogę tych słodkości! :) Kushina gratulacje! :) ja popłakałam się jak usłyszałam serducho mojego bobasa :) Kurde, kiepsko śpię w tej ciąży.. budzę się w nocy i nie potrafię zasnąć do rana :/ całkiem odwrotnie niż w poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam wiecznie na coś ochotę :D Agnes871 ja się śmieję, że to co chłopak kupi to zjem praktycznie całe, więc biedny za dużo nie poje :D Kama_kama ja ciągle mam ochotę na słodycze i boje się, żebym czasem cukrzycy ciążowej nie miała, bo teraz łatwo wszystko złapać. Ja śpię dobrze,ale mam różne, dziwne sny i to takie realistyczne :) Kushina również gratuluję :* Kobietki nie wiem za bardzo co jeść, żeby nie zaszkodzić dzidzi :/ U mnie z jedzeniem było różnie. Jestem bardzo wybredna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes871
kama_kama ja ze snem mam podobnie..To znaczy jak się obudze w nocy..np do toalety czy do małego..to później mam straszny problem,żeby znowu zasnąć:/ kręcę się i męcze..w tamtych ciążach spałam jak suseł;) dopiero pod koniec ciąży znów się męczyłam ze spaniem, ale to przez duży brzuchol heh bo było niewygodnie;) O nad morze jedziecie, fajnie:) Aniucha121- jeść można praktycznie wszystko, wiadomo żeby jeść tylko zdrowe rzeczy..unikać chipsów,fastfoodów itp..Chociaż jak raz na jakiś czas się skusisz..to zaraz nic się nie stanie;) Wiem też że nie można jeść serów pleśniowych, bo one mogą zaszkodzić..Mnie teraz znowu bierze na owoce;) jak tylko zobacze jakieś w sklepie od razu musze kupić;) najpierw śliwki, teraz już mi przeszło..był już arbuz, truskawki..a teraz się zajadam kiwi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam grudniowe mamusie :) Ja termin mam na 27 grudnia :) wczoraj byłam na usg i było widać już bijące serduszko. Moje maleństwo ma 9mm ;) martitka534 - też mam za sobą ciąże pozamaciczną i skutkiem tego wycięty jajowód :( a jak było w Twoim przypadku? agnes871 - to też moja trzecia ciąża (nie licząc pozamacicznej) Mam dwie córeczki 6 i 3 latka a TY? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowka16
Hej mamuski :) dolaczam i ja-termin z moich obliczen na 18-19 grudzien :) to moja druga ciaza, mam juz w domu prawie pieciolatka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniucha121 - ja też mam krwiaka i mam zakaz noszenia. Też się tym martwie, ale jednak jestem dobrej myśli że się wchłonie :) agnes871 - sory nie doczytałam, że masz dwóch synów :) ja dwie córki i po ciuchu marzy mi się synek, ale co by nie było to już kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie:) Ja mam 2 synów - starszy prawie 9 lat i młodszy 2 latka. Teraz po cichu marzy mi się córeczka:) Ale najważniejsze żeby było zdrowe.Dokładnie co by nie było ja też już kocham:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
dmedmedorfrfjrfr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie już wyznaczony termin na badania prenatalne? Ja mam 31 maja kama_kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna~~
Ale tu cisza mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania prenatalne?ja w pierwszej i drugiej ciąży nie miałam..Teraz lekarz mi nic nie mówił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie tu cicho..co tam dziewczyny??jak tam Wasze samopoczucie??a o te badania prenatalne muszę zapytać na następnej wizycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi na pewno o usg prenatalne w 12-14 tyg, ktore ocenia przeziernosc karkowa czyli ryzyko zespolu downa i innych. Oprocz tego mozna tez zrobic badanie krwi Pappa, ktore tez ocenia ryzyko wad genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie za dobrze :( Ciągle mam krwawienia,myślę, że to z tego krwiaka, ale na prawdę się martwię :( Psychicznie nie wytrzymuję powoli, nie wiem co myśleć. Zazdroszczę kobietką, które nie mają żadnych problemów i które są szczęśliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×