Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozkochać w sobie żonatego mężczyznę?

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś dobre sposoby? Podzielicie się z innymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nigdy nie zasyanawialas sie nad pytaniem PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałabym mieć żonatego chłopaka mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta niedowartosciowana ...00 sie będzie dowartościowywać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc ladniejsza ,milsza,lepsza od jego zony i sprawa zalatwiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być porządną kobietą. Tylko porządne kobiety zostają dziewczynami żonatych mężczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci żonaty? po co ci rozbijanie związku? po co ci cierpienie tamtej kobiety? mało to wolnych mężczyzn? poza tym jeśli zdradzi żonę z tobą i ją nawet zostawi, to kiedyś w przyszłości kopnie w dupę ciebie, jak to zrobił z żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało to wolnych mężczyzn? x Nie interesują mnie kawalerowie prawiczki to są niemęscy skoro nie uprawiają seksu a kawalerowie puszczalscy mnie nie interesują. Na chłopaka tylko żonaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypuścili cię z wariatkowa na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wolę żonatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to zonatego nie mozna? Bo co ktos komus zabroni ? Albo będzie p******il ze karma dopadnie albo ze szczęścia na czyimś nieszczęściu nie zbudujesz.P********ie.Trzeba robic tak by byc szczęśliwym i na nikogo sie nie ogladac bo nikt nie bedzie sie rowniez zastanawial nad nami,każdy robi tak by jemu bylo dobrze.I darujcie sobie p********ie ze jakas baba cierpi,w d***e mam jej cierpienie,ona na moim miejscu mialaby mnie w dupsku a ze czyjs maz woli inna bo zona jest beznadziejna to niech idzie do tej z ktora mu dobrze bo zycie ma sie jedno.I dziewczyny myślcie o sobie, zeby wam bylo dobrze a reszte miejcie gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być idiotka żeby się za zonatrgo brać. Jak gość zostawi dla was rodzinę to za chwilę Was też zostawi. Ludzie się nie zmieniają a zawsze się znajdzie ładniejsza, madrzejsza, po prostu lepsza od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem ale wam nie powiem :P Gdyby ci żonaci woleli was od żon to by z wami byli a nie są :P Ich żony wiedziały jak to zrobić - rozkochać i związać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sredniowiecze ludzie sie rozwodza,ubierz sie seksownie,usmiechaj sie,patrz gleboko w oczy, dotykaj przypadkiem i zapros na piwko,bedzie twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musi być żonaty żeby jego obecną partnerkę skrzywdzić. W każdym związku może tak być i nic nikomu do tego. Wybrał mnie i to się liczy. Dla wszystkich oczywisty wybór jest lepszy niż siedzenie na siłę przy kimś, żeby niby nie krzywdzić. Krzywdzenie to bycie z kimś kogo się nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie pełno psycholek takich jak autorka ;) Dlatego najlepiej jak najdalej od tego miejsca Wiosna ;) 🌻 Nie szkoda czasu na takie psychozabawy cudzym kosztem? autorko? to pytanie retoryczne, do przemyslenia przy wieczornej toalecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka nie jest szmatą bo tylko obciąga żonatym ale z nimi nie romansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kazdy robi sobie co chce ze swoim zyciem.Zastanowcie sie czy tak wszystkie kochanki sa zle a żony suki,ktore czesto do ślubu z brzuchem lazły a potem dla kasy i wygody siedza przy mezach,zdradzajac z kim popadnie a gdy taki mąż spotka inna i chce byc w koncu szczesliwy to nagle wszystkie te sukowate zonki staja sie ofiarami i obnosza sie ze swoim cierpieniem a gdy i tak dochodzi do rozwodu to groza ze meza ograbia ze wszystkiego i jeszcze dzieckiem graja i zabraniaja kontaktow ojcom,piepszone cierpietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie kazdy zajmie swoim tylkiem,nic nikomu do tego co kto z kim robi.Zyje sie raz i trzeba zyc tak by byc szczesliwym i miec gdzies cierpienia kogos bo naszym cierpieniem nikt sie nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić w aptece olej rycynowy i wypić duszkiem. Na takie pomysły najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy XXI wiek i kobiety mogą uprawiać seks z kim tylko chcą i nikomu nic do tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście paszczura kafeteryjnego żaden żonaty kijem nie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założycielka tematu = przypadek beznadziejny. Biegunka słowna przy zatwardzeniu mózgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po h..j ciagniecie ten beznadziejny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj, jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:32 idac twoim tokiem myslenia huj mnie obchodzi twoja dupa i twoja chcica. Sama sobie powinnas poradzic skoro uwazasz ze nic nikomu do tego, a nie pytasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty mężczyzna dlaczego zdarza? To on powinien mieć wyrzuty wobec swojej kobiety a nie Kochanki. Po co Wpadal w główno? Najwyraźniej jest coś nie tak w jego życiu. Kochanki nie są te złe , one wykonują to co im się podoba. Każda patrzy na Siebie jak i mężczyzni. A, że żony nie potrafią zadbać o swoich mężczyzn ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spier^dalaj korfooo pod latarnie tam pełno żonatych czeka na takie i nic robić nie musisz bo sami przyjdą szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk chcesz wiedziec czy masz u niego jakiekolwiek szanse, czy masz szansę aby on się w Tobie zakochał, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×