Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Nie wierzę Sil jaki wynik miałaś 0 to jest nie możliwe ...kurde miało się tym razem udać ...Tak mi jest bardzo przykro ;( tyle Cię mocno..kochana nie załamuj się masz jeszcze mrozaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil :-( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil najdroższa.... mocno Cię sciskam:( pamietaj ze masz mrozaczki i masz po kogoo wracać. Przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil........... :( może te maluszki się nie rozwinęły do blastusi w Tobie i to dlatego... ale masz dwa silne rozwinięte kropki, które muszą dać radę... Mówię Ci, masz przesilne przeczucie że to była ostatnia stymulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a ty co? Już po punkcji.?.przecież miałaś w czwartek mieć ustalany zabieg?co się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil-bardzo mi przykro. Ja dziś miałam transfer jednego zarodka w 3 dobie. Bo tylko 2 komórki wyhodowałam-lipa straszna. Zobaczymy co z tego będzie. To już był trzeci transfer i jeśli teraz nie wyjdzie to odpuszczam.. Po 7 latach walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle to napisałam! Chodzilo mi o to jak w zeszlym roku Cie widziałam :) przepraszam. U mnie bez zmian, punkcja we czwartek ;) Sil, nie mam słów... Przykro mi! Masz mrozaczki i to b.silne! Masz po kogo wracac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula to punkcje masz jednak w czwartek ?a ja myślałam że w czwartek dopiero dr M Ci powie kiedy masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Sil :( 3maj się :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia masz mrozaczki wróć po nie w pełni sił ..a się napewno uda ..nie wie od czego to zależy ..ale nie poddawaj się..będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... :'( Nie mam słów które Cię pocieszą, poza tymi że musi absolutnie się udać z Twoimi silnymi blastkami AA! Ja też jeszcze w to wierze, że mrozaki dadzą radę i w końcu zostaniemy matkami...przytulam Cię :* Aguuula, Ty to masz pamięć hehe ;) Wysiaduj jajca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Sil jest mi bardzo przykro - żadne słowa Cię teraz nie pocieszą :( Jestem z Tobą. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil przykro mi. Masz po kogo wracac. Walcz dopoki nie wygrasz. Tule mocno Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Sil brak mi słów. Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe....ściskam mocno i mam nadzieje, ze szybko sie z tego podniesiesz. Dziewczyny apeluje do wszystkich- nie krępujcie sie korzystać z pomocy psychologa, to bardzo pomaga, a my wszystkie tutaj szczególnie tego potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil tule mocno.... Zbieraj siły i wracaj po mrozaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Sil ;( Strasznie mi przykro trzymaj się i nigdy nie poddawaj !!! Czy któraś z was stosowała zamiast lutinusa- utrogestan??? Podobno jest bardzo dobry ale nie dostępny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ja miałam utrogestan ale ostatnio był problem z kupieniem go nawet w czechach , tam on zawsze był dostepny wiec moze najpierw sie zorientuj czy jest dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam utrogestan, najpierw dzwoniłam do apteki i zamawiam odpowiednią ilość dopoero jechalam panie mówiły po polsku w Cieszynie Aurelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam utrogestan, najpierw dzwoniłam do apteki i zamawiam odpowiednią ilość dopoero jechalam panie mówiły po polsku w Cieszynie Aurelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam utrogestan, najpierw dzwoniłam do apteki i zamawiam odpowiednią ilość dopoero jechalam panie mówiły po polsku w Cieszynie Aurelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam wam powiedzieć. Jak widać wszystko to nie wszystko. MaBo dzięki ci za odstąpienie czwartku, będę mogła w spokoju porozmawiać z dr M. Zobaczymy jaki ma plan na nasze mrozaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina99 a ile płaciłaś ??? możesz polecić jakąś aptekę w Czechach, dr M bez problemu wypisywał receptę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×