Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Dzięki Mabo:)..a Ty kiedy masz punkcje?:)..powodzenia zycze na dzisiejszych wizytach i zabiegach;) Kasiu jutro betujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 życzę pięknych jajec w odpowiedniej ilości. By cudnie się zapłodniły, rozwijały, transferowały i mroziły. MaBo dzięki za dobre fluidy no i za tę wizytę. Jak widać okazała się niezbędna. Ja się czuję dobrze, nawet oznak @ jeszcze nie ma poza obsypaniem w sumie całej głowy pryszczami. Zwykle taki objaw mam z tydzień przed @, teraz pojawił się z 2 dni temu więc pewnie sobie jeszcze odrobinę na @ poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 - napisałaś, że chcesz złożyć reklamację w Provicie, że dostałaś nieszczegółowe wyniki badań. To powiem Ci tak - Ty zrobiłaś sam immunofenotyp - a on wskazuje NK, a te limfocyty, to jest drugie badanie też warte 400zł. Dlatego to jest nie do końca tak jakbyś chciała. Ja robiłam oba, więc zapłaciłam 800 zł. Od kogo byłaś skierowana na badanie immunofenotypu? Mnie dr G. powiedział, że te NK i limfocyty, to naciąganie kasy. Że mam je w normie. Sil_sb, nie odzywam się tutaj, ale podczytuję wszystko. Przykro mi bardzo, bo wierzyłam z całego serca, że uda Ci się. Jednak faktem jest to, że masz jeszcze mrożaczki, więc masz po kogo wracać. Trzymaj się kochana :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia i agula dzwonię do Czech na ten nr 558711629 i nie ma takiego numeru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorciak :* Wiem że mam mrozaczki i muszę w nie wierzyć. Wiemtez że na wypoczętym organizmie zarodki lepiej się przyjmują, a już w szczególności blastocysty. To moja ostatnia nadzieja z MZ więc się bardzo boję. Wiem, że jest tu wiele dziewczyn które płacą i to nie mało. My jednak już niemal nie posiadamy oszczędności. W ciągu tego ostatniego roku wydaliśmy już prawie 13 tyś zł. Teraz przed transferem na pewno jeszcze sporo wydamy. Na szczęście mam zapas leków na "po transferze". Ale jak się nie uda, to już tylko pożyczanie mi zostanie a zawsze wychodziłam z założenia, że wchodzenie w nowe życie, z dzieckiem i tak wielkim długiem, nie ma sensu. Dlatego tak długo nie korzystaliśmy z ivf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb, wiem co czujesz, i znam ten "ból" z kasą. Ja kiedyś usiadłam, chyba w 2014 r. do wyliczenia ile poszło kasy na lekarzy, leki, badania, jak doliczyłam się 10 tyś. to zrezygnowałam, a to był 2014 r. a gdzie następne? Już nawet nie myślę o wakacjach, oddaliliśmy myśli o zmianie samochodu, bo ten aktualny nam się powoli sypie. Ale mamy jeden cel i wierzymy, że w końcu się uda :) Mój mąż jest taki, że woli sobie odebrać, a nie chce się zapożyczać. Kredytu nie dostaniemy bo już mamy jeden. Więc boję się jak to będzie. Ale kochana, tak jak napisałaś - odpocznij, daj zrelaksować się organizmowi i swoim myślom. Przecież w końcu kiedyś i do nas musi uśmiechnąć się życie :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustynia
Sil pomysl ze ty chociaz za te pieniadze podesLas do 3 procedur... a ja za jedna tyle wydalam... za druga drugie tyle... i nie mialam oszczednosci- musialam pozyczyc. Moja znajoma z Gyncentrum miala teraz podane dwa dwudniowce i ma dwa pecherzyki ciazowe :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co my mamy powiedzieć zadluzylismy się po uszy bo nikt nam nie pomaga mamy jedno podejście jak się nie uda zostaniemy bez dziecka i z długami...też nie chciałam się zadluzac ale niestety nie dostaliśmy się do rzadowki..a pragniemy mieć dziecko..jak sie uda bedziemy zyli skromnie ale szczesliwie..damy wszystko naszemu dziecko nie pozwole zeby mu czegos brakowalo..tylko niech sie uda, niech pojawi się w naszym życiu mała istotka..tego pragnę i niczego więcej bo wszystko pozostałe dla mnie ważne już mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Ja jutro też jade do czech po utrogestan tam gdzie ania. Pani farmaceutka faktycznie mi mówiła, że utrogestan miał wadliwą partię o nr 152409 ten nr widnieje na opakowaniu przy dacie ważności. Ja właśnie kończe opakowanie ze starych zapasów ufff na szczęście mam inny nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie liczę ile nam poszło kasy. Sam program + badania, stymulacja, leki po to już lekko 20 tys. A wizyty i badania przez pierwsze 2-3 lata to już nawet nie wiem ile tego mogło być. Tu 100, tam 80, i tak sie zbiera. Fakt jest jeden - będziemy mieć bardzo nam drogie dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak Wy podchodziłyście do punkcji i transferu, to jak się przygotowałyście? Jak to jest z tymi kosmetykami, lakierami, itd? d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba przyszła @ :( nie wiem czy nie za szybko, skoro to dopiero 21 dzień cyklu i tydzień po punkcji? czy to w ogóle możliwe? martwię się że coś nie tak. Dzisiaj na szczęscie mam wizyte u dr M, mam nadzieję że nie przeniesie transferu jeszcze na kolejny miesiąc, tylko że to już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, w połowie maja mam wizytę u dr Grygi, ale bardzo zależy mi na wcześniejszym terminie. Czy któraś z Was może jest zarejestrowana wcześniej i rezygnuje z tej wizyty? Jeśli ktoś z Was ma taką sytuację, to bardzo proszę o informację, czy mogłabym skorzystać z tego terminu. Pozdrawiam - jadzia_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadzia_2 ja mam wizytę u dr Grygi 25.04.2016 godz. 11 - własnie zadzwoniłam i przeniosłam wizytę na inny termin. Jak chcesz zadzwoń zaraz i spytaj się czy możesz na moje miejsce. Powiedz że była umówiona o tej i o tej godzinie - p. Dorota, że tyle co dzwoniła i przeniosła wizyte na inny termin. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czekam na wieści od was jak poszło ja wysiaduje jaka ha ha jutro podgląd zobaczymy albo i nie...pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Mabo ja jutro tez mam podglad mi sie okres pospieszyl wiec idziemy rowno ja mam jutro 6 ds pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo a mówił Ci dr M kiedy możesz mieć punkcje? :) który masz ds? Smutasek jak tam twoje serduszka?:) agula jak po punkcji czekamy na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki! Pobrali 21 komorek!!nie wiem ile dojrzałych. Chyba beda dzwonic? Dali mi kroplowke w razie hiperki. Boli mnie brzuch. W razie czego jakby cos sie dzialo mam dzwonic. Dostalam recepte na utrogestan i awaryjnie tez na luteine. Dr cz tez mowila ze byl wycofany bo wadliwy. Tetaz nie wiem czy kupic luteine czy ten utrrogestan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly to będziecie startowały zaraz po mnie :) Tak się stresuje a zarazem cieszę o niczym innym nie myślę tylko o tym :) dajcie dziewczyny jutro znać jak tam Jajca wyglądają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
U mnie jednak tylko 3 jajca. Tzn. Dr. Cz. powiedziała, że więcej jak 3 to nie będzie... masakra jakaś :(:(:( Boje się, czy w ogóle będzie co transferować... :( Załamałam się, całą drogę płakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, bardzo dziękuję za info w sprawie dr Grygi. Tylko jedno pytanie mam: tę wizytę miałaś na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam tylko jedno pytanie: czy ta Twoja wizyta była na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam tylko jedno pytanie: ta Twoja wizyta była na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam tylko jedno pytanie: ta Twoja wizyta była na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam tylko jedno pytanie: ta Twoja wizyta była na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak, bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Mam tylko jedno pytanie: ta Twoja wizyta była na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadzia_2 - tak wizyta z NFZ. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak dzwoniłam, ale niestety termin jest już zajęty... Ale wielkie dzięki za info. Więc dziewczyny ponawiam moją prośbę: jeśli któraś z Was będzie rezygnować z wizyty u Grygi, w ramach NFZ, to proszę o info, bo zależy mi na jak najwcześniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×