Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
"nikita" i" Sil" , o ile pamiętam to Wy z mężami leczyliście ureaplazmę , proponuję jeszcze raz zbadać czy się wyleczyliście (mężowie też), np. badanie z krwi : przeciwciała IgG (cena ok. 30-40 zł). Bardzo możliwe ,że to ta "gnida" ureaplazma jest przyczyną niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relanium powinno się wziąć już dwie godziny przed transferem ( no-spę też można) , żeby w trakcie transferu i tuż po nim macica nie reagowała skurczami. Później to już może być "musztarda po obiedzie ). Relanium w niektórych klinikach zalecają dwa razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, będzie dobrze, musisz przestać się zamartwiać, bo wiemy, że psychika ma duży wpływ... Trzymam za Ciebie mocno kciuki, niech te 2 będą idealnymi zarodkami! Niestety estradiol to tylko orientacyjnie daje rozeznanie i bywa że jest inaczej niż na wyniku. Dobrze że Ci powtórzą w Provicie to badanie, ja już chyba nie mam siły walczyc jeszcze z nimi z tym moim wynikiem... Mnie dr M powiedział, że nie jest zwolennikiem brania Relanium i No-spy, tylko jak czuję ból, więc może lepiej nie przesadzać bez potrzeby? A czemu sądzisz że Cie zwolnią? Ogólnie masz zwolnienia czy też akurat Ciebie to ma dotyczyć? Może przedłużaj L4 ile się da? A co do bycia chrzestną, to nawet mi nie mów, nie dość że ja i mąż mamy już 2 chrześniaków to lada moment bratowa rodzi i oczywiście też będę chrzestną...nie żebym nie chciala ale nie wiem jak to przetrwam wszystko psychicznie, gdy nasze życie rodzinne będzie kręciło się wokół tego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chyba trzeba założyć nowy wątek bo strony nie przeskakuja :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, ze wzięłam relanium 2 h przed transferem - tylko chodziło mi właśnie o to ile mozna brac po i do kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzisiaj jestem 4 dzień po punkcji I zaczęłam dość mocno plamic czy to jest normalne? Czy któraś tak miała? Kurde niewiem co o tym myśleć a do lekarza dopiero w poniedziałek MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze plamienu towarzyszy ból jak przy @ MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo - może to @ - z tego co pamiętam, to Anies dostała okres już 7 dni po punkcji, ja 10 dni po. Brzuch może boleć - mnie bolał 6 dni i to tak mocno. Niemniej jeżeli będziesz się czuła gorzej to masz na tej kartce z gync jakiś numer alarmowy. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres? To mój 14 dzień cyklu kurcze sama niewiem MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym dc miałaś punkcję? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 10 miałam punkcję Allessa teraz byłam to już nie plamienie tylko normalnie @ qurna czy to możliwe? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo nie jestem lekarzem niestety :I Jeżeli chcesz podejść do krio w tym cyklu to od drugiego dnia, czyli de facto od poniedziałku, powinnaś brać estrofem i encorton. Koniecznie w poniedziałek zapytaj dra M. A masz jakieś inne dolegliwości, które mogłyby Cię niepokoić? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonię jutro pod ten nr alarmowy zobaczę co mi powiedzą.Dziękuję Allessa pozdrawiam Cię MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam jesienią wymaz drugi raz by spr czy urea się pozbylam i jestem czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Mi Dr Cz powiedziała, jak się zapytałam, do kiedy można brać Relanium: "Pacjentki biorą nawet do 7-8 dnia" ... Ja jestem 5 dzień po i jeszcze biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Mabo i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczyny dzis mi dzwonili jestem zalamana z 6 komorek 2byly zdegenerowane a jedna niedojrzala masakra wiec zostaly tylko trzy niestety eh jestem tym taka przybita jak nigdy jutro transfer zobaczymy czy wogole sie beda dobrze dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine a ile dziennie bierzesz relanium ? Raz czy mozna dwa? Mabo pisałaś do lekarza? Nikita co do zwolnienia to wiem na pewno, a może zmiana pracy dobrze mi zrobi, bo od 6 m żyje tylko dzieckiem , wcześniej starałam się żyć w miarę normalnie, a teraz przyslonilo mi to cały świat - a nie powinno tak być , grupa wsparcia to dobry pomysł :) Catrina jutro Twój wielki dzień - o której masz wizytę? SIL zazdroszczę Ci Twojej pracy - to musi być super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaka tu dzisiaj cisza :) wszystkie na majówkowych spacerach, grilują a mnie dziś od rana mdli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem w szoku @ rozkrecila się na całego dzwonilam i pani doktor powiedziała mi ze to normalne no cóż niewiem czy to normalne dostać @ w 14 dc dobrze ze transferu nie było! No ale to jest to o czym pisaliśmy czyli tak zwane skutki uboczne! Agula jak się czujesz?trzymam kciuki za ciebie jutro! Aniu co z tobą? Wszystko dobrze? Nikita jutro powtarzasz betę? Życzę powodzenia i mocno wierze ze się uda! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly wiem co czujesz, bo od 2 dni przechodzilam to samo i nie mogłam uwierzyć, jakie to niesprawiedliwe - ale masz 3 , ja tylko 2 - może to są właśnie Twoje 3 :) chyba że chciałaś mieć jeszcze więcej dzieci ;) a to Twoje 3 podejście? 3mam kciuki za piękny podział - czyli też będziesz miała podane w 2 dobie ? Weźmiesz 1 czy 2 do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polly a jal miałaś w poprzednich podejsciach i jakim protokołem szłas ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz Caterina ja bym chciała żeby mnie od rana mdlilo z powodu ciąży. ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×