Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Jak mam pierwszą wizytę w 5 dniu stymulacji (sobota), to w którym dniu będzie następny podgląd? 7 czy 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi się zaczęła wieczorem @, więc dziś liczę jako 1 dzień, bo dopiero się rozkręca, jutro pierwsze zastrzyki!!! Dobrze to robię? Też byłyście takie zestresowane za pierwszym razem? Jejku, jak ja się boję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia trzymam kciuki za piękną stymulację, tak - dobrze liczysz. Nikita administratora bazy mamy osobo, z firmy u której kupiliśmy system. Ja zarządzam samym tym systemem u mnie w firmie i odpowiadam za prawidłowe działanie serwera i systemu samego wewnątrz naszej firmy. Jeśli chodzi o łączenie tego wszystkiego - to już czasem nie daję rady i chyba naprawdę powinnam się sklonować. Anies30 poważnie masz w czwartek transfer? A ilu dniowych zarodków? Ja dziś mam 10 dc, mam nadzieję, że już dziś bedzie endo takie ładne jakby dr M chciał. Tylko jak sobie liczę tak jak ty masz, to mi wychodzi że transfer byłby w sobotę, a dr M obiecał mi, że on będzie transferował. A był teraz w sobotę. Ech, z kolei poniedziałek to mi w ogóle nie będzie pasował. Zawsze to mi wypada jakoś tak dziwnie i niekorzystnie w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że byłam bardziej poekscytowana że to już Peponia tak b dobrze wszystko robisz trzymam kciuki za hodowlę! Agula ściskam kciuki mocno za Ciebie Nikita tez nie wiem co dalej mam wizytę to się dowiem albo i nie! Szczerze wolałabym juz zacząć no ale po 31 jajkach raczej będę musiała zaczekać! Pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil a może endo będzie tak ładne ze juz w piątek! Czyli do krio transfer jest ok 14 dnia? Pozdrawiam cię MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina i jak wizyta serduszkowa ? No szybciutko tutaj nam napisz :) Aguula o której wynik bety? Polly o której transfer - ile fasolek bierzesz i jakie sa? Nikita nadzieja umiera ostatnia, więc czekamy do wieczora na wynik :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope, tak, to już mój niestety ostatni protokół z rządówki. Nigdy nie miałam żadnego mrozaczka. AMH wyjściowe 1,49, teraz Dr M mówi że ok 1 :( 1 krótki protokół 6 komórek 3 dojrzałe 2 zarodki podane , trzeci nie dotrwał. 2 krótki protokół protokół 5 komórek, 4 zarodki, 2 podane, 2 nie dotrwały. Teraz długi - wielkie nadzieje na więcej zarodków, a tu 2, choć widać było 4 :( , 1 się tylko zapłodnił. W 3ciej dobie w okienku dowiedziałam się że 4A, ale przy podawaniu Pan embriolog powiedział, że juz sie podzielił i jest 6 A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia to normalne ja przed pierwszymi zastrzykami całą noc nie spałam ;) Ale nie ma czym się stresować te zastrzyki prawie nie bolą . Gorzej jest po punkcji bo Fragmin już bardziej boli :) Mam już jednego sporego sianiaka Sunshine cieszę się że miałaś transfer szkoda że się nie widziałyśmy .. Kiedy betujesz??? Catarina Jak dzisiejsza wizyta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja miałam pierwsza wizytę w 5 ds a następna mam w 9 ds ale to zależy od jajków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Gość z 9 50 to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine jedziemy na tym samym wózku :( będę mocno 3mala kciuki - kiedy robisz betę i w którym dniu po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, widzę masz masę zajęć i zainteresowań. Też chciałabym nauczyć się szyć na maszynie. Jak mówię siostrom, nauczcie mnie, to one mówią, ale to łatwe, nie ma co więc uczyć. I tyle. Ale ja to ogólnie słomiany zapał mam. Malowałam, i tak jakoś już chyba 6 rok obraz jest niedokończony. Teraz mam chęć na wsi zrobić meble z europalet, i tak jakoś nie mam kiedy się zabrać. Koło domu też mam robotę, ale teraz nie da rady. Trzeba odpoczywać. Wczoraj maraton filmowy sobie zrobiłam: listy do Julii, lato w Prowansji i pod słońcem Toskanii. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja juz po wizycie, serduszko bije jak szalone. 7 t 1 dzien ciąży, karta ciazowa załozona tylko jakś infekcja mi sie przyplątała i mam dodatkowo antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qwerty strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co z tą stroną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina super że wszystko ok! :) Aguula będę często odświeżać stronę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Agula trzymam kciuki za pozytywny wynik hope jak. Sie nie myle to nialam transfer podobnie jak ty 2 zarodki 4A I 2A trzeci sie nie zaplodnil eh no zobaczymy teraz odpoczywam musi sie teraz udac bo to moja ostatnia szansaa mrozaczkow tez nie mam jak nie teraz to juz wcale zobaczymy teraz wielkie odliczanie catarina gratuluje serduszka pewnie cudowna nagroda po takiej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja miałam pierwsza wizytę w 5 ds a następna mam w 9 ds ale to zależy od jajków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie sobie coś.... Masakra!!! Sami experci od ivf... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wraca-sprawa-in-vitro-Pawel-Kukiz-tez-podpisal-sie-pod-projektem,wid,18298955,wiadomosc.html?ticaid=116efa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly to dokładnie jak ja- na początku płakałam, a teraz cieszę się , ze przynajmniej był transfer i wzięłam swoje kropki- będziemy betowac w tym samym czasie :) nie pozostaje nic tylko wierzyć :) Catarina gratuluję - a na blizniaki masz jeszcze czas , bo w razie czego są na zimowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Hope mam jeszcze dwa kropki na zimowisku, wiec jeszcze jest szansa, teraz trzymam za was kciuki dziewczyny polly, hope aguuula co dzisiaj betuje, i Sil jej crio, kogo pominełam? nikita a ty miałaś dzisiaj powtarzać betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Dobry Dinozaur (2015) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/wdgdobry-dinozaur2015 >>>http://d8x.pl/r/wdgdobry-dinozaur2015 >>>http://d8x.pl/r/wdgdobry-dinozaur2015 Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita agula trzymam mocno kciuki :-) tak Sil juz w czwartek moj transfer tak dr M w skupieniu wyliczył. Mam dwa 3 dniowe zarodki, raano bylam w czechach po ten utrogestan zaplacilam 126 zl. I od dzisiaj juz mam brac po dwie. Tylko niee wiem od kiedy fragmin ale chyba po transferze dopieroo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powodzenia na betach :) aby Wam się udało :* trzymam kciuki :) Catarina gratuluje jeszcze raz :) zobaczyć bijące małe serduszko na ekranie musi być niesamowitym przeżyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina gratuluję super wieści oj jak ja ci zazdroszczę. :-) dziewczyny powodzenia na betach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×