Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Catarina- super! :) Ja mam takiego stresa ze zaraz umre. M mowi ze wie ze sie uda. Oby miał rację bo jak nie to dostanie patelnią po głowie :P Nikita powtarzałas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dopiero po pracy, bo niestety do 15 siedzę za biurkiem... Wynik podam Wam zatem znowu koło 19tej, aczkolwiek dla mnie jest on wiadomy :( Aguula, przebieram już nogami ze względu na Ciebie! Musi być dobrze :) Anies, ja Fragmin przy stymulowanych cyklach brałam chyba dzień po punkcji albo od transferu, a teraz przy krio kilka dni przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, transfer miałam 26.IV, 3 dniowy zarodek. 10 dzień to piątek, ale że 3-dniowy, to może nie wytrzymam i zrobię w czwartek... Zobaczymy :) To Ty betujesz jakoś 10 maja? Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Catarina...super, że jest serduszko :-) gratuluje ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine to już tuż tuż do bety :) Mi dr powiedziała, ze 12.05 ale nie wiem czy wytrzymam do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie mam. Czekam na maila. Jezeli nie dostanę do 15.30 to będę dzwonic do laba bo inaczej na zawał zejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. Zrelaksowałam się na rowerze, bo dziś mam wolne i od razu lepiej :) Komu się udało IVF za 1 razem? Ja kojarzę tylko smutaska, było tu więcej takich dziewczyn? Są szanse, czy raczej nie robić sobie nadziei, że za 1 razem się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
agula nikita kciukow nie puszczam:))) Sil juz wiesz kiedy crio?:) Cararina gratuluje serduszka:** wkoncu sie doczekalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula pewnie taka wysoka beta, ze im szkiełka w labie popękały i system padł :) trzymam kciuki. Catarina gratuluje serduszka, Sil Ty w tym cyklu masz crio, a w poprzednim miałaś punkcję ? Bo mi dr powiedziała, ze po punkcji trzeba zrobić miesiąc przerwy żeby zrobić crio, dlatego czekam :) jestem tez ciekawa reszty wyników od immuno, ale jeszcze nie mam ;) śmieje sie ze pewnie wyleczymy to dziadostwo i naturalnie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia miej nadzieje, ale nie napalaj sie :) jest dużo dziewczyn, którym sie udaje za pierwszym, a wielu sie nie udaje nawet za drugim. Loteria. Nawet naturalnie jest tylko chyba 30% szans...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula będzie dobrze trzymam kciuki :D Peonia udało się kilku dziewczyną za pierwszym razem :) też miałam obawy czy komuś się w ogóle udaje za pierwszym razem ale dziewczyny mnie tu podniosły na duchu i dały mi nadzieje ..trzeba wierzyć że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula Nikita mocno trzymam kciuki! Ja dostałam antki na miesiąc wiec czekam ten cykl odpoczywam niestety kurcze juz nie mogę się doczekać chyba zawsze tak jest im bardziej się chce to coś się odwlecze no trudno może to i lepiej bo organizm wypocznie i się zregeneruje.caterina jak bardzo zazdroszczę tak bardzo chciałabym usłyszeć małe serduszko! Polly trzymaj mocno kruszynki pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Oj blisko blisko :) W Gyn ostatnio zalecają betę po 10 dniach. Nie wiem, czy bym wytrzymała 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski ratujcie !!!! Mam miec transfer 4go i dzisiaj mieli dzwonic i nikt nie dzwonil a ja nic nie wiem ani o której co z zarodków itd (chodzi o crio). Próbuje od godz.na wszystkie nr.gyn sie dodzwonić ale nie odbierają!!! Czy któraś wie czy jutro tam pracują? Lub macie nr.do dr.M lubCz. Wysłałabym smsa. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika, ja dziś dzwoniłam do Gyncentrum w Katowicach i mówili, że jutro nie pracują. A znalazłam gdziś info, chyba na fb, że jutro do 15 pracują w Katowicach, a w Częstochowie zamknięte i pacjentów z Częstochowy zapraszają do Katowic. Pewnie tylko punkcje i transfery jutro robią, to co pilnie i nie może poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Agula to znaczy , ze trzeba powtórzyć test za 2 dni - nie jest to 0 jak zawsze u mnie - dalej 3mam kciuki, który to był dpt i ilu dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a co na wynik powiedziała położna... Na karcie po punkcji jest napisane ze jak beta powyżej 2 to powtórzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny praktycznie pocalowalismy klamkę w Gyn :/ tzn była recepcja ale już się zbierała do dom, czynne dziś mają do 15 :/ Będę jechać do Bogucic tam jest całodobowe to mam nadzieje ze zbadam, bo przecież nie będę kolejnych 2 dni leków marnować :/ Aguula :( Tak bardzo mi przykro :( Wypłacz się kochana, jutro będzie choć trochę lepiej...wiem to po sobie... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula przykro mi :( ..ale może powtórz bete bo przecież nie wyszło ci 0 ..może a nóż coś zaskoczy ..Ty miałaś w 2 dobie podane kropki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie mam napisać smsa na nr. Alarmowy do lekarza??? Ja mam miec transfer a mnie olali. Macie jakiś nr.komórkowy do nich?? Lub do lekarza?? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń ma alarmowy z karty po punkcji. Odbiera dr Cz. Zapytaj co i jak, a jak sie niczego nie dowiesz, to dzwon zaraz rano w środę. A najlepiej by było gdybys jutro od rana dzwoniła do embriologow bo na pewno musza przyjść sprawdzić co tam sie dzieje. Ale to dzwon od 8 co 15 min :) żebyś trafiła. Embriolog powinien wiedzieć co i jak z transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula ja uważam , ze warto powtórzyć, Nie odstawiaj jeszcze leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje oko to za wcześnie zrobiłaś betę. Przy dwu dniowych powinnaś była zrobić przynajmniej 11 dnia( a wg. Dr P- 13-go) ja bym sie nie łamała, bo skoro masz więcej niż 1, Czego ja nigdy nie doczekałam, tzn. Ze może coś sie dzieje, ale jeszcze za wcześnie. Nie chce Ci robić nadziei, ale moim zdaniem powinnaś zrobić jeszcze raz w środę, albo np. Jutro jeżeli są czynne jakieś lab. I sprawdzić czy coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslisz Hope? W sumie 1 raz cokolwiek pokazało... leków mam za tyle moze fakt powtórzę. Moze jakims cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie moze dwa dni szkoda marnowac leki. i tez twoje nerwy , jutto sa czynne laboratoria przy szpitalach , na twoim miejscu bym sie do takiego udalo z rana i miala juz potem pewnosc na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×