Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Agula powtórz betę nie łam się! Może jeszcze będzie dobrze! Lalka dzwon na nr alarmowy jest podany na stronie gync i zapytaj nie zaszkodzi pytać embriologa dzwon od jutra rano pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek zrobilam dzis bo własnie u nas jutro wszystko zamknięte ale zrobię jak piszesz. Powtórzę we srode jeszcze lub faktycznie czwartek. To bedzie 11/12 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Agula powtórz betę koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia na fb pisze ze dzis-2.05 pracuja do 15 i Czestochowe zapraszaja... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula powtórz betę! Nikita czekam na info Kasiurek dr M powiedział że transfer zależy od jakości Endo, moje od początku było ładne tylko narasta powoli, dziś 8 mm. Krio mam we wtorek 10.05 od czwartku wieczorem zaczynam przyjmować Lutinus i duphaston do piątku wracamy z fragminem. Dr M powiedział że on nie jest zwolennikiem relanium więc się zastanawiam czy będę teraz brała, zastanawiam się też nad atosibanem, nie wiem w sumie co robić. na intralipid muszę się chyba umówić w gync bo mi koliduje z provita transfer, musieliby mi go na 13 umówić bym się wyrobila a dr M powiedział że sam chce zrobić a we wtorki jest tylko do 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula powtórz betę, bo moze to za wczesnie, nie skreslaj jeszcze twojego kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Lalika ja w sobote slyszalam od dziewczyny ze 03 maja maja czynne bo pytala o transfer tak wiec jutro dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dzwonilam na alarmowy i jutro maja dzwonić do mnie bo embriolodzy jutro pracują ale jakby nie zadzwonili to mam znowu dzwonic na alarmowy..odbiera dr.Cz. Mam nadzieje ze jednak zadzwonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula powtórz betę dla rozwiania wątpliwości różne są tez normy normy laboratoryjne Np. U mnie ciąża to powyżej 2 :( ale faktycznie mialas 2dniowe i dzis jest 9dpt wiec nic tylko powtórz .lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
agula powtorz koniecznie bete nadal 3mam kciuki:*** Lalika moze embriolodzy jutro zadzwonia ...skoro codziennie rano sa....ale dla pewnosci zadzwon na alarmowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a czemu dr M nie jest za relanium ? Wyjaśnił to jakoś? Ja przynajmniej jestem po nim mega spokojna, Allesa kiedy będziesz mogła mieć transfer - mam nadzieję, ze jeszcze w maju, bo Twoja silna armia czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to sorry, że wprowadziłam was w błąd. Czyli GC w ogóle jutro nie pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil pytam z ciekawości apropo krio. Czy będziesz miała klej i jesli bedzie trzeba nacinanie otoczki? I czy do tego o ten (nie wiem czy dobrze piszę) schreaching endo można przy krio pytac? Pytam bo moze rozmawiałas o tym z dr M. teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope jak sie czujesz gadasz do brzuszka? allessa kiedy planujesz crio? małami ja ciągle trzymam kcuki i wiem ze tobie tez sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Agula, powtórz bete nie takie cuda się zdarzały..... Sil czyli ja ten fragmin chyba jutro wezme skoro Ty masz od piątku a crio we wtorek :( zapomniałam od kiedy mam brać :( a dlaczego ja nie dostałam duphastonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina na razie oglądam wszystkie sezony Przyjaciół :) boję się gadać do brzucha :( bo ostatnio gadałam i klapa :( za to do pieska sie tulę caly czas :) dzisiaj i wczoraj lezalam , ale od jutra zaczynam spacery :) a Ty już nie wracasz do pracy mam nadzieję? A ile dni mam tego ananasa jeść - bo tym razem wszystkiego próbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,54 tak jak mówiłam, cuda się nie zdarzają a już na pewno nie mnie :( Nawet szybko mi spadło, a okres powoli się rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita i jak udalo Ci sie oddac krew? bedziesz miala dzisiaj wynik?:* dzieki Caterina:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam wracać do pracy mam umowe na stałe wiec korzystam ananasa jedz 4-5 dni , pewnie nie ma co swirować a spacer napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita:(( 3maj sie Kochana:** choc wiem jak ciezko....masz jeszcze dwa malenstwa na zimowisku:*** kiedy sie wybierasz do dr M na wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita... znowu tak mi przykro, gdzie jest ten powód niepowodzeń , początek tak fajnie łapie, a potem ...szkoda słów tulę Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Nikita tak strasznie przykro.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita bardzo mi przykro ;( trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dziękuję Dziewczyny :* Dobrze mieć wsparcie, bo ogólnie juz jestem tym wszystkim przybita i zniechęcona :( Mam już psychiczny opór jak mam iść znowu do Gyn., nie wiem Małamii kiedy pójdę do dr M, muszę sobie to policzyć, chcę podejść znowu do krio po te mrozaki w czerwcu, zeby nie płacić za ich mrozenie od lipca. Ale powiem szczerze że nawet nie mam siły. Jestem niemal pewna, że znowu będzie tak samo z nimi, jak z ich rodzeństwem, te zarodki po prostu mam wadliwe i choćbym na głowie stanęła to nic z tym nie zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×