Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

No to Sil zycze Ci zebys nie mogla po jutrzejszym transwerze przez najblizsze 12 tygodni przytulac sie z mężem; ) zabieraj maluchy i nie wypuszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ile trwa podawanie tej kroplówki? Mnie tez to czeka i już zastanawiam sie jaka książkę zabrać ze sobą bo zanudzić sie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sil połowa dniówki Cię czeka :) co z pozostałymi komórkami - wzięły się za siebie ? Te 4 zaplodnione to i tak dobry wynik, Ale 3mam kciuki za resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina , Smutasek ogromne Gratulacje :) Ja jutro kończę antyki i zaczynam wielką przygodę :) Mam nadzieję że nam też uda się za pierwszym podejściem :) Na razie przerażają mnie te zastrzyki... ale muszę dać radę!!! Pozdrawiam gorąco wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z gync mamy 8 zarodkow :) jutro transfer dwojki :) wszystkie zarodki są4 komórkowe część A i część B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil wooow super wieści ja mam nadzieję że u mnie też się ruszy po tej nie udanej stym mam milon myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlew w Provicie trwa 4 godziny. Ale wlewaja 200 ml intralipidu i 1 litr soli fizjologicznej. W gync przez 4 godziny lecialo 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil kupuj wieksze auto bo dzieciaki trzeba pomiescic. Trzymam kciuki za duza rodzinke. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do gync, konsultuje jutro dr Cz, ale nie wiadomo kto transferuje. Nie mogę mieć jutro aku bo robią ja tylko we wtorki, środy i piątki chyba. Aku robią dwa razy, przed i po transferze, ale w sobotę nie ma specjalisty więc nie ma mi kto tego zrobić a dzisiaj mi nie zrobią bo to wg nich za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie we wtorek schodzil Intralipid w Gync ok 2h.Bylam w klinice na 9:30,a o 12 byl transfer. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jesli dzis twoje komórki sa czterokomorowe. To jutro mogą byc juz 8A. Tego ci życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wracam od grygi mam podwójna mutacje mthfr, dostałam kwas foliowy 15 mg. U nas ciągły brak zagniezdzenia. Mial ktoś tak :(? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer wracając do twojego pytania a cene intralipidu w invimedzie 200 zł do tego daja sól fiziologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia u mnie chyba tez sie nigdy nie zagnieździł zarodek....przynajmniej beta nigdy nie drgneła..ja czekam na wyniki tej mutacji..maja byc w przyszłym tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zaczynam po raz pierwszy w życiu antyki - na wyciszenie:) W którym dniu cyklu byłyście w klinice na antykach? Podejrzewam, że na tej wizycie dr rozpisze mi stymulacje, dlatego zależy mi, żeby zapisać się konkretnie do dr M, nie innego. Kazał mi przyjść w 15 dc, ale jakby akurat w tym dniu nie przyjmował, to w których dniach mogę ewentualnie iść? 10-15dc czy lepiej 15-20dc? Czy to musi być 15dc i koniec kropka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Ja ide w 16, na wszelki wydaek sie wczesniej zapisałam gdyby sie zdażyło że dr M nie będzie. Mnie powiedział żebym była pod koniec tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile czasu trzeba czekać na wyniki Mthfr? Tak realnie? Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę szla w 17 dniu tez dzownilam zaraz przy pierwszej tabletce żeby się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki karolcia, widzę po opisach, że większość z was zdecydowała się na program 2+1. Ja się trochę boję podjąć tej decyzji, po pierwsze żeby nie być przywiązana do kliniki a po drugie, że nie wiadomo co będzie w czerwcu z tą refundacją leków, albo co tam znowu PIS wymyśli? Czy nie trzeba będzie uciekać za granicę na ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla niedowiarkow na badanie kariotypu na nfz czekałam 3 tyg :) czyli tak jak obiecali wynik będzie do czasu przed 2 stymulacja pod koniec maja tak jak planowane :)) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×