Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Sil to będziesz następną ciężarówką już niedługo :-) Wiadomo kto będzie Ci robił transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil twoja kolej teraz trzymam kciuki za sobotę MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek ja czekam na @, w między czasie wizyta, następnie na pewno antyki i jeszcze pobadam się immunologicznie, no i start inv... Oby się udało tym razem... Nie masz pojęcia jak podbudowałaś mnie Twoją betą, też masz niskie AMH i dajesz mi wiarę, że inv może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandy... ja nie dość, że mam niższe od Ciebie amh, do tego endometriozę więc Wam się uda na pewno. Ja miałam 2 inseminacje ale odrazu wiedziałam, że się nie uda. Chcecie program 2+1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
A raz sie żyje :) klej, intralipid i może jeszcze aku sobie wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Kurde nastawiłam dzisiaj 2 przypomnienia i budzik żeby nie zapomnieć o ovitrelle :) a i tak co chwile sie zrywam i patrzę na zegarek :) mam wziąć o 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku ja też niestety mam inne problemy też, głównie pokrzywkę o niewyjaśnionej przyczynie, która pewnie podwyższa mi te przebrzydłe NK, chciałam ten poziom zbadać, ale Gryga powiedział, żeby tego nie robić i już nie wiem.. No i jeszcze teraz ta mutacja MTHFR. Widzisz, a ja w tą moją iui wierzyłam (w poprzednie nie, tak jak Ty) - dr M mi mówił, że inaczej będę stymulowana (i faktycznie tak było, wbijałam gonal i menopur, a w poprzednich razach brałam clo), łykałam też encorton i dr mówił, że wszystko "tam" jest pięknie i że się uda. No trudno, to już było, trzeba iść do przodu, zmienić taktykę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku super jak się cieszę. Catarina powiedz ile miałaś wylewów intralipid i ile płacilas kiedy betę powtarzasz nawet nie wiesz jak kciukasy trzymam za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle się zastanawiam czy brać 2+1, czy płacić pojedynczo, nie wiem, czy chcę być związana z kliniką... Zobaczymy, mam jeszcze trochę czasu do namysłu. Na razie na pewno zostaję w gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Weź sobie umowę do wglądu, ale tam chyba jest zapis który mówi ze można zrezygnować i zwracają kasę niewykorzystaną, także jak po 1 próbie zmienisz zdanie to chyba możesz zrezygnować, ale nie wiem ile kosztuje 1 podejście w porównaniu z 1 podejściem w programie- czy sie tak opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego, co liczyłam jakiś czas temu, to przy 2 próbach jest podobnie z kosztami, dopiero 3 się opłaca, ale dzięki za info, jak będę w gyn poproszę o umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie uda za 1 razem to z tego co pamietam zeracają 6900, wiec pewnie jak zrezygnujesz po 1 razie to tez tyle zwrócą. Zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer miałam jeden wlew intralipiu w invimedzie, wczesniej go tez miałam w Gyn boshe dziewczyny jak ja sie boję, to naprawde nie koniec zmartwiem jedna pozytywna beta, mam nadzije ze bedzie pieknie przyrastać jutro powtarzam badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam dr M powiedzial ze jedno podejscie z lekami 11.000. A gdzie czytacie ze mozna zrezygnowac po jednej nieudanej probie,bo mam umowe ale nie widze takiego zapisu w umowie... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
To nie jest wprost napisane ale chyba na końcu umowy jest zapis ze strony mogą odstąpić od umowy w każdym momencie czy jakoś tak, ale czytałam ja początkiem roku wiec mogłam coś poknocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek a kto Ci robił transfer? I ta kroplowke miałaś w dzień transferu? Też ja wezmę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... mi wszystko robił dr M :-) też się upieraj na wizyty u jednego lekarza bo wg mnie to ważne. A kleju nie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam to napisać. Dzisiaj w przychodni czekałam 2 godziny na badanie tyle ludzi było. Po czym poszłam na przystanek i czekając na autobus przysluchiwalam się rozmowie (ciężko było nie słyszeć ) dziewczyny z chłopakiem a z nimi była chyba matka jednego z nich. I byli strasznie niezadowoleni bo lekarz im powiedział, że będą mieli córkę. Ta kobieta skwitowała tylko:"nir przesadzajcie". Jakie to wszystko p******e. Człowiek marzy o dziecku a Ci niezadowoleni bo płeć nie taka jaką chcieli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę kochana wszystko nie chce pluć sobie w twarz ze czegoś nie zrobilam...lutinus też szukam na necie ale nikt nie ma na sprzedaz..:/..wiedziałam że Ci się uda:) i kasę i zwrócą :p..a teraz w sobotę jedziesz na wizytę do dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę pojadę do Gyn i jak będzie dr M to będę chciała wpaść do niego na wizytę bo leki musi mi przepisać. A Ty kiedy masz wizytę? Może jeszcze ktoś ten lutinus wystawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak to jest nie którzy nie powinny mieć dzieci ale życie jest nie sprawiedliwe ..:/Ci co pragną nie mają a Ci co nie chcą mają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam cały czas na @ masakra..te czekanie jest najgorsze:/...no mam nadzieję że ktoś mi sprzeda ten lutinus :(..a na ile Ci starcza jedno opakowanie lutinusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... na 3,5 dnia bo jest 21 sztuk a bierze się 3x2. Normalnie mam ochotę wszystkim się chwalić, a tu nikt poza Wami i jedną kumpela nie wiedział, że się staramy. W pracy jak sprawdziłam wynik betyto takiego banana miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe narazie nie mów nikomu..przynajmniej ja bym jeszcze poczekala na twoim miejscu:)...a powiedz mi jak pojedziesz w sobotę do gyn to oni Ci zrobią usg?będzie już coś widac czy to za wczesnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×