Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość aguuula2525
Catarina gratulacje :) Sil czekamy na dobre wieści! U mnie dzis 1 dzien stymulacji. W poniedziałek jadę na podgląd. Dr kazał być w 5 ds. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i info mam takie nie rewelacyjne na tę chwilę. Z 8 dojrzałych komórek zapłodniły się 4, a 4 pozostałe są wciąż poddawane zapłodnieniu. Komórki sprawdzane są raz dziennie, o 7 rano i na tamten moment miałam 4 zapłodnione i 4 w trakcie. Kolejne sprawdzanie jutro o 7 rano. W grafiku na transfer w piątek mnie nie ma, więc wg embriologa transfer będzie w sobotę. Coś się może zmienić, wówczas do mnie zadzwonią. Ale raczej to mało prawdopodobne wg embriologa. Powiedział też, że oczywiście komórki mogą się jeszcze zapłodnić, bo wg nich są dobrej jakości... Zobaczymy. W związku z tym odwołałam intralipid w GynC, jade na wlew jutro do Provity. Nie wiadomo jeszcze kto będzie w sobotę robił transfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, a powiedz mi, kiedy miałaś podany ten intralipid? I ni sami go zaproponowali, czy Ty chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a za intralipid w Warszawie płacilas . sama go chciałaś wziąć czy Lekarz zalecił Kurcze ja też się wczoraj napisałam do dietetyczki z mężem chociaż mi nie jest potrzebna i zaczynamy od dzisiaj zobaczymy może to coś da a jak nie to co Chociaż będę się lepiej czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być że mężowi w sumie nie jest potrzeba.:-) mi jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Hope mam pytanoe do Ciebie... Tobie wyszła ta mutacja Mthr? Bo mnie właśnie ta mutacja dotyczy, wynik przyszedł bardzo szybko, a wizyta u Grygi dopiero za 2 tygodnie i chciałam się zapytać jakie leki zalecił Gryga przy tej mutacji? Będę wdzięczna za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana my 25 jedziemy już chyba zaczniemy z tego co p doktor ostatnio mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćD
Witam dziewczyny. Chciałam Was zapytać, może któraś się orientuje, czy podanie jednorazowo kroplówki z intralipidu ma w ogóle sens, czy trzeba podawać go kilka razy przed transferem? I chcą mi go podać w dniu transferu, może nawet po...? Nie wiem czy się zdecydować, bo 300zł drogą nie chodzi... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćD
Jeszcze raz ja; pierwszy raz zdecydowałam się na lutinus, bo niby lepiej się wchłania niż luteina. Biorę go 3x200, ale on jest chol... drogi i zastanawiam się, czy nie wystarczyłoby 3x100, bo tak nawet wyczytałam w internecie, że tyle go się podaje. Proszę Was o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu Lutinus jest drogi, fakt. Ja mam po nim mniej podrażnień. Ale jak jest dla ciebie za drogi to ja bym chyba wolała zmienić na luteine, niż zmniejszyć dawkę. co do intralipidu to wielu dziewczynom proponuje się jeden wlew przed transferem i u kilku to zadziałało. Jeśli masz potwierdzoną obecność komórek NK, to zaleca się więcej wlewów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy mi Gryga na MTHFR przepisał recepte na kwas foliowy w dawce 15 mg dziennie ( normalny ma 0,4 mg ) może napisz do niego maila z opisem jaki masz wynik i poproś o receptę - mi zawsze powtarza , ze jak coś wyjdzie złego to mam mu napisać maila. A która mutacja czy wyszla - C677T czy A1298C ? Ja mam tą drugą i to w układzie heterozygotycznym ( jest jeszcze homozygota - Gryga powiedział , ze heterozygota jest gorsza ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hope, ja mam z kolei tą pierwszą mutację, też w układzie heterozygotycznym niestety... :-/ A adres mailowy o któtym mówisz to immunolog@krzysztofgryga.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kochana udało się ściskam Cię mocno..będą bliźniaki jak nic ;) hehe..jutro powtarzasz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilę patrzę na forum..i warto bylo :P teraz masz dbać o siebie i swoje maluszki:D super naprawę i dałaś mi nadzieję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ale duża ta beta co nie :-) w sobote pojadę do gyncentrum na betę. Będą wyniki w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, teraz dbaj o siebie i ten skarb lub skarby w Twoim brzuszku. I nie denerwuj się, teraz uśmiech kochana, uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W GC są wyniki zazwyczaj bardzo szybko. Po godzinie do 2 godz. Ja jezdziłam na bete specjalnie do 80km, żeby nie musieć czekać na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nick zmienić? Da się? Normalnie w szoku jestem :-) Aniu a Ty dzisiaj wolne masz? Bo ja w pracy ale na d***e siedze bo ciagle mnie brzuch pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek co za wieści !! Z niecierpliowscia czekałam na twój wynik !! Od poczatku w Ciebie. I w twoje kropki wierzyłam !! I miałam dobre przeczucie !! Ale poprawilas mi humor na dzis !! Jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek GRATULUJĘ widzisz udało się b się ciesze Sil wynik dobry 3mam kciuki za pozostałe 4 pozdrawiam dziewczyny MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladna twoja beta ! który dzis masz dpt? 9? Super .... Teraz czeka cie zmiena nicka koniecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku gratuluj***ardzo się ciesz :) Zmieniaj ten nick bo już nie pasuje do ciebie :P Teraz kochana dbaj o was. Wysoka beta ale to dobrze. W Gyn wyniki są w ciągu 2 godz ale w sobote mi położna mówiła że najlepiej być wcześnie rano bo później mogą sie nie wyrobić jak ktoś przyjedzie np o 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek Kochana Gratulacje :) bardzo wysoka beta - bardzo :) to są cuda i po prostu trzeba wierzyć :) he he Kolejne bliźniaki będą :) Mandy Tola ma tą mutacje co Ty i teraz jest w ciąży i to podwójnej, mail ten - pisz na pewno odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzisiaj 9dpt.. Tylko ciągle mnie ten brzuch pobolewa może dr da mi coś na podtrzymanie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×