Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

arwena ja łykałam Omega 3, Collostrum (chyba tak to się pisze) Miovarine (też pisowni nie jestem pewna), Vigantoletten i Femibiol Classic. Do tego przez całą stymulację unikałam nienasyconych kwasów tłuszczowych, piłam 0,5- do 1 litr mleka i 1,5-2 litry wody, ale nie samej wody bo po czystej wodzie dostawałam migren. No i z zalecenia dr Janosz więcej intralipidu i encorton 10 mg przez całą stymulację, a przed stymulacją z zalecenia dr M metrofmax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina świetnie gratuluję i 3mam kciuki by pięknie rosła beta i kropki ☺ pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joacym
Catarina jak się cieszę teraz to mnie podbudowalas kiedy powtarzasz betę Jezu jak się cieszę musisz mi wszystko napisać co ci dali i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Catarina super wieści bardzo się cieszę kiedy powtarzasz badania. Kochana musisz mi koniecznie wszystko opowiedzieć co tam ci podali. Ten post wyżej to ja ino że zły nick wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky chyba też się za 1 razem udało. I potem wróciła drugi raz i ponownie sukces, tym razem podwójny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, ja też poproszę abyś wytężyła swoje mysli i napisała wszystko od początku co i jak miałaś robione, co brałaś od momentu jak trafiłaś do Warszawy. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina kciuki za przyrost. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kochane. Smutasku - jak beta? Cały czas trzymam za Ciebie kciuki :) Catarina - juhuuuuuuuuuu hip hip hurrraa!!!! Świetnie, nareszcie, niech beta ładnie rośnie - bardzo się cieszę! Szkoda tylko, że to nie ciąża z GC :( Ja dzisiaj jadę na podglądanie. Nikita, MałaMi - odezwijcie się :( Pozdrawiam i życzę wspaniałego dnia (szczególnie Tobie Catarina) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku jak te twoje krwawienie?o której jedziesz na betę?powodzenia trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Catarina super! Gratulacje! Podpisuję się pod prośbami dziewczyn - napisz proszę co Ci tam podali, co robią inaczej itd :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A catarina miała w Warszawie zapomniałam..myślałam że w gyn..najważniejsze że betę dodata wyszla:) Czyli jest kilka dziewczyn którym udało się za 1x uff to dobrze :)troszke mi ulzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina gratuluję z całego serca! Tak sie cieszę. :) Przychylam sie do prośby dziewczyn....pisz co brałaś i co było innego niż w Gyn . Jeszcze raz gratuluję. Małami odezwij się i napisz co u Was. Lalika buziaki dla Ciebie . Joafer moja kochana a Ty kiedy do Wawy teraz jedziesz? Sil daj znać ile jajcow sie zapłodniło i trzymam kciuki za Ciebie :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziweczyny dziekuje za wszystkie gratulacjie i miłe słowa. jak sie ogarne to napisze wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Smutasku trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Smutasku to trzymiemy kciuki zeby rosla dalej. I oby krwawienia sie nie powtórzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek moze to krwawienie to byla implantacja albo podraznilas sobie od aplikatora. Trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja warszawska historia na pierwszej wizycie dr Rokicki ustalił ze wykonujemy histeroskopię, do tego streching endometrium, i intralipid 10 marca miałam wykonany zabieg, po 4 dniach zaczełam stymulację menopurem 225, w 5 ds doszedł orgalutran, do ostatniego ds. dodatkowo suplementacja (sama to sobie tak wymysliłam) witamina D3 1000, selen, cynk, kwas foliowy, olej z wiesiołka, potas, do tego dieta, 5 posiłków dziennie zbilansowana, rozpisana przez dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku trzymam kciuki za bete, skoro krwawienie ustało to może nie wszystko przekreślone.. bądź dobrej myśli:) Catarina a Ty kiedy powtarzasz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina, gratuluję i ja!! dlatego właśnie się zastanawiam, czy decydować się na pakiet 2+1 i być uwiązanym w 1 klinice, czy wziąć 1 podejście i w razie niepowodzenia zmienić klinikę. Często takie zmiany są owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku 3mam kciuki - miałaś 2 zarodki, więc może jeden odszedł albo dalej są dwa a krwawienie po prostu było - najważniejsze że już minęło, stres źle działa postaraj się więc do 16 skupić na czymś innym lub przespać to jak możesz (choć Ty chyba w pracy więc nie bardzo ) wiem że to trudne, Ale inaczej oszalejesz , wszystkie jesteśmy tu z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku ja tez trzymam kciuki, linka jutro ide na powtórkę z bety, a ty na jakim jesteś etapie kiedy wracasz po snieżynke? aniu to jest moja 3 procedura, ale pierwsza w invimedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Smutasku 3mam kciuki za Twoją betę, mam dobre przeczucia, oby się tym razem sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies- ale mrozac komorki i tak bedziesz musiala je potem znowu zaplodnic i policza ci to zapewne jako drugie podejscie z programu juz... przeciez to bez sensu. Zamrozisz z 6 komorek z 4 padna przy rozmrazaniu i nie szkoda ci na dwie komorki tracic podejscia? Przeciez oni nie zrobia ci tego za free....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja po moje 2 śnieżynki planuje wrócić wrzesień/ październik zobaczymy.. póki co chce dokładnie przebadać się immunologicznie i pojechać na wakacje żeby wyluzować przed ostatnią szansą.. Sil jakie wiadomości z laboratorium ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam sie do dr Piekarz na poniedziałek,w BB dziewczyny wiem ze za szybko by wam tu truc o dolegliwosciach ale mnie ciągle boli, ciagnie kłuje w dole brzucha czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info z labu jeszcze nie ma, sama tam zaraz zadzwonię bo jak coś to sobie przesunę intralipid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×