Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

peonia88 wystarczy że w 1 ds zadzwonisz, dziewczyny wypiszą ci L4, nawet sama nie musisz odbierać, moje zawsze mąż odbiera. Nie wiem tylko jak to jest przy crio. Ja jeśli endo będzie ładne poproszę o L4 w sobotę. A jak endo się dr M nie spodoba to i tak będzie przesunięcie wszystkiego o miesiąc. Więc wcinam morele, daktyle. Wczoraj wypiłam kieliszek wina i myślę że to mi w nocy rozkręciło @. Może ta aku też na endo pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia możliwe, zależy jakimi protokołami pójdziemy :-) Ja kariotyp robiłam prywatnie w diagnostyce, czekałam na wynik 6 tygodni. Mój M miał już na skierowanie z NFZ, około tydzień po wizycie panie umówiły go na pobranie krwi i mówiły, że wynik po 6 tygodniach też - wynik na pewno nie dojdzie przed procedurą, myślę, że będzie w jej trakcie. Ja w czasie stymulacji planuję do pracy chodzić, a L4 będę brać na dni wizyt, bo nie mam możliwości zwolnić się z pracy. Zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, ja też nie mam możliwości, żeby zwolnić się z pracy, dlatego tak o tym L4 myślę. Wszystkie wizyty są zawsze kosztem mojego urlopu, boję się, że mi go zabraknie niedługo. A ty bierzesz L4 na 1 dzień jak masz wizytę u gin? i nie ma z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja od wczoeaj porządnie @ wiec juz dzisiaj zaczelam brac. Tak samo jak masz napisane. I w sobote mam juz umowiona wiZytę o mam nadzieje ze bedzie dr.M. i,tez.uwazam ze zalezy mu i jest kompetentny bo troche lekarzy juz przeszlam... lacznie z dr Cz na.poczatku mojej drogi 13 lat temu. A kazdego lekarza dzieki ktoremu sie uda sie chwaali i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia już kilka razy tak robiłam, dr bez problemu zaznaczał w karcie, a babeczki w recepcji bez problemu wypisywały :-) Wcześniej dr M pytałam, czy jest taka możliwość i powiedział, że jak najbardziej. Od punkcji jednak na pewno wezmę dłuższe l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morele i daktyle powwiadasz ? Ja jeszcze dokupilaam wiesiolek i castagnus . Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy dzięki ze pytasz bolał mnie brzuch bardzo w 5i 6 dzień po crio..teraz nic a nic cisza możliwe ze przed wielkim 0... ehh :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy dzięki ze pytasz bolał mnie brzuch bardzo w 5i 6 dzień po crio..teraz nic a nic cisza możliwe ze przed wielkim 0... ehh :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie zamartwiaj się, może ból brzucha niczego złego nie zapowiada. Trzymam kciuki, żeby było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko dr M zalecil drugie op anty dopiero potem dlugi protokol mialam zrobic 5 dni przerwy i kolejne op i teraz zgupialam jutro mam wziazc kolejne op a okresu w ciagu tych pieciu dni nie mam czy mam brac jutro tabletke mimo ze krwawienia nie mam? Zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia niby 5-6 dpt to czas implementacji i ból może się pojawić. Ale ja już tyle objawów przeszłam i wyczytałam. Raz są one zwiastunem dobrym raz nie. Nie ma się co nastawiać, ale i nie ma się co zniechęcać. anies30 to my tak podobnie będziemy szły. Ja mam w szufladzie olej z wiesiołka, ale on mi wcześniej nie podchodził. Może jednak warto zacząć go znów zażywać, choć spróbować by endometrium ładniejsze było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arwena8 czasem miedzy opakowaniami antyków nie pojawia się krwawienie. Nie stresuj się tylko zacznij zażywać antyki. Krwawienie może się pojawić nawet w trakcie kolejnego opakowania. A może nie pojawić się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Invimedzie w Kato robilam kariotypy i czekalam 14 dni roboczych :-) Co do WC w GynC to pozostawia wiele do zyczenia...to fakt!w Provicie mozna bylo jesc z podlogi w WC ;-p a tu stach sikac hehe. Co do pakietu PZU tez mam w pracy,ale mam zapis ze nie partycypuja w kosztach leczenia bezplodnosci!!!wiec FV nie wysylalam z badaniami z GynC. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajca podrosly punkcie mam w poniedziałek :) tylko dr Cz powiedziała że mam jeszcze niski estradol tak to się nazywa? Ale nie zapytalam ile:/ to źle ze jest za niski ?co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, Smutasek - ale mnie rozbawiłaś :) Catarinka - nalegam jednak, abyś sprawdziła to info o wiesiołku u lekarza. Ja wszędzie widzę, że powoduje mikroskurcze - wręcz wraz z maliną jest używany do przyspieszenia akcji porodowej. Nie chcę wypaść na upartą ale proszę Cię sprawdź to. Najwyżej się mylę i postawię Ci kawę :) Ja moje drogie Panie nie miałam teraz transferu - moje endo kaput i nie nadawało się na transfer. Po punkcji 15 oocytów, z tego 12 dojrzałych - zapłodniło się 9 i UWAGA mam 6 blastusiów jupii! Punkcję wykonywał mi Dr M. i pewnie to On zaczarował moje komórki :) Mam się zjawić w przyszłym tygodniu i będziemy decydować co teraz. Nie wiem nawet czy dostanę @ - dzisiaj jest ósmy dzień po punkcji i @ ani widu ani słychu. Pozdrawiam! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ostatni zastrzyk ovitrelle jutro już nic nie biorę wy też dzień przed punkcje nic nie bralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nic się nie bierze - masz wolne od zastrzyków :) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa ale wynik! Gratuluję i zazdroszczę, bo ja przy moim amh nie będę nawet o tylu zarodeczkach marzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer można - zwłaszcza przy staraniach ale do owulacji - później po transferze jest niewskazane, gdyż rzekomo powoduje mikroskurcze macicy i może być przyczyną nieprzyjęcia zarodka. Z tego co ja znalazłam to nie poleca się go w ciąży - chyba że w celu wywołania porodu. Nie konsultowałam tego z lekarzem - opieram się na wiedzy z internetu i z ulotki. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania GynC jest do 15.00 jak sobie zadzwonisz to Ci powiedza jaki mialas wynik estradiolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Catarina Kochana ogromnie Ci gratuluję:):) dbaj teraz o Was:** xxx Sil bardzo mi przykro:( ale masz silne blastusie więc teraz musi się udać!!!:):) oby Ci to podwójnie zostało wynagrodzone!!! xxx Allessa ale zaszalałaś::) 6 blastusi ahhh marzenie:) xxx Nikita,Madzia 3mam kciuki za wysokie bety:):) xxx Smutasek,Kasia gratuluję :):) dbajcie teraz o Was:) xxx Dredzik ahhh zazdroszczę tych wakacji....odpocznijcie i wracajcie po swojego siłacza:** xxx Tasia powiedz mi Wy podchodzicie do IVF z mrożonym nasieniem?? xxx Mam pytanie do dziewczyn z programu 2+1 ile Was dokładnie wyszła pierwsza próba-bo rozumiem ,że mrożenie zarodków jest za osobną zapłatą tak samo jak criotransfer?? xxx Aniu jakbyś mogła mi napisać ile Cię łącznie wykosztuje podejście do jednej procedury? z góry ogromne dzięki:) xxx Hope,joafer-kolejne warszawianki :) 3mam za Was kciuki:*** xxxx W skrócie u mnie nadal lipa...załamałam się troszkę po tych trzech nie udanych próbach:( kombinuję co dalej robić?? nie wiem czy ma sens jeszcze raz podchodzić do IVF...już sama niewiem co robić...dr Cz zasugerowała IVF nasienie dawcy.....?? do końca czerwca leki są jeszcze refundowane prawda? pozdrawiam Was wszystkie- i 3mam mocno kciuki:*** aby posypały się same pozytywne bety!! buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek86 , przy Twoim podejściu do tematu ( żadnych badań dodatkowych np. immunologia, genetyka) to pozostaje Ci w razie dalszych niepowodzeń leżenie plackiem na Jasnej Górze . Zastanawiam się , czy Ty do kliniki niepłodności chodzisz tylko ze względu na partnera , a Tobie tak bardzo na dziecku nie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiołek powinno się przyjmować do punkcji (owulacji) , bo prawdopodobnie wpływa dodatnio na wzrost "endo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, a Tobie dr M nie kazał odczekać 1 cyklu przed krio? Mnie kazał i dopiero w drugim cyklu podeszłam do krio. Allessa 6 blastków, super wynik, gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zostały mi po 0,75 menopur i gonal gotowy ważny jeszcze 20 dni chętnie którejś oddam jak ma się zepsuć w lodówce MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Witam dziewczyny :-) Kasiurek bardzo mi przykro ale glowa do gory masz mrozaczki. Alles piekny wynik pozazdroscic mozna :-) Co do wiesiolka to przed ciaza nie wiem ale w ciazy polozna mowila ze mozna ale jakos 4 tyg przed planowanym rozwiazaniem. Nie wiem jak we wczesniejszych tygodniach. Co do malin i sokow z nich to powiem tak ja osobiscie po herbacie malinowej mialam stawiajacy sie brzuch wiec zrezygnowalam. Mozna pic sok ale w bardzo umiarkowanych ilosciach bo jest z owocow, natomiast herbata jest zwykle z lisci maliny i to moze powodowac skurcze. Na jelita polecam duzo jablek, nawet przy zazywaniu zelaza nie mam problemu z isciem do wc oraz wspomagacze typu blonnik na mnie najlepiej dziala rozowy colon. Pozdrowienia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami w invimed ponoć jest promocja 5900zl i wsztstko wchodzi w cenę łącznie z klejem i primo vision oraz wizyta do wyboru psycholog albo dietetyk. Mówiły mi dziewczyny jsk byłam na kroplowke w invimed:) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×