Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Mabo brzuch mnie troche boli a tak pozatym jest ok ;) już sie nie moge doczekac jutra :) a co tam u Ciebie? jak się czujesz? Mabo a ty masz ten utrogestan? ja w googlach znalazłam ze jest taki i taki a na recepcie psze tylko utrogestan i nic wiecej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia ja mialam intralipid podany przed transferem tuz....w sumie nie planowany bo mialam nie brac,ale dr zaproponowal wiec wzielam.Transfer sie poki co udal,wiec nie zaluje ;-) klej tez wzielam. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sniezynka nie dała rady :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia nie ma za co ;)...ja też zawsze po antykach czekam z niecierpliwością na okres ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Aniu...ciągle mi niedobrze więc co chwile jem wtedy mi lepiej. Masakra jakaś, do tego jak wezme luteinę pod język to odrazu na wymioty mnie zbiera. Mi się wydaje, że ten lek masz kupić dopochwowy tak jak lutinus, luteine czy ten żel co ja stosuje. O której masz jutro wizytę? W końcu się dowiesz kiedy punkcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku to jedz duzo ;) a to jest normalne ze ci jest tak szybko niedobrze?myslałam ze to w puźniejszym etapie są takie nudności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zrobiłaś test albo krwawisz? który masz dpt? może nie wiadomo jeszcze, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku własnie nie wiem jaki jest w tej aptece w czechach ten utrogestan bo dziewczyny mi nie odpisują;/..tez wole dopochwowy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już punkcje? Coś przegapilam...coś nie mogę się ostatnio skupić. To dawaj Aniu znać po. Mdłości to coś normalnego już na ostatatniej wizycie mówiłam o tym pani dr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo musisz to przejsc :*...nio juz w podniedziałek tak sie stresuje a zarazem nie mogę sie doczekać:)...zobaczymy ile bede miała dojżałych pęcherzyków, ile sie zapłodni ...:) a to bedą do mnie dzwonili w poniedziałek jeszcze? czy odrazu mi powiedzą jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzą Ci ile pobrali. A po kilku godzinach możesz zadzwonić i zapytać ile dojrzałych. To jutro wielki dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek co dalej...ovulastan przez 21 dni i kolejna stymulacja w połowie maja...:( Czy komukolwiek udało się za 1 podejaciem? :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio :).. mam nadzieje ze sie uda jak tobie :)..jestem pozytywnie nastawiona ..:)a to w pon.tez dowiem sie ile sie zapłodniło?czy to na drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a masz mrozaczki?..to było twoje 1 podejscie tak? jestes w programie 2+1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile dni przed wprowadzacie zero alko dla mężów, choćby nie wiem jaka okazja? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania to było moje 1 podejście ale miałam dwa transfery świeży 2 zarodkow a teraz miałam crio 1 sniezynki niestety bez powodzenia :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania to było moje 1 podejście ale miałam dwa transfery świeży 2 zarodkow a teraz miałam crio 1 sniezynki niestety bez powodzenia :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania to było moje 1 podejście ale miałam dwa transfery świeży 2 zarodkow a teraz miałam crio 1 sniezynki niestety bez powodzenia :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu...nam się udało za 1 razem. Aniu...mi pobierali w sobotę i wtedy odrazu wiedziałam ile pobrali. Koło 12 zadzwonilismy i dowiedzielismy sie ile jest dojrzalych. A w poniedzialek oni zadzwonili ile im sie udalo zaplodnic, jakiej klasy i, że we wtorek transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutaskowi sie udalo. Ania wyzej klika postow ktos Ci pisal ze mozesz dzwonic w ten sam dzien czy dojrzale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- ja jednak wykupiłam luteinę wiec nie pomogę. Nie jechalam do Czech bo po punkcji sie tak zle czułam ze masakra, a nie mial mi kto tam zajechac, ale on tez jest dopochwowy chyba. Mabo- ja nadal cierpie z powodu zaparć :( masakra nic mi nie pomaga. Piję kefir, jem jabłka. Wzielam wczoraj czopki i tez nic...Ogolnie duzo leżę. Mam nadzieje ze kropki sie zadomawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×