Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od dziś obowiązuje nowe prawo imigracyjne. Deportacja za zbyt małe dochody

Polecane posty

Gość gość
pracownikow spoza UE, i wtedy kiedy skonczy im sie wiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Jeżeli UK wyjdzie z UE będzie dotyczyć tez Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli wyjdzie niekoniecznie zamknie rynek pracy, poza tym chca wywalic tylko beneficiarzy, stracisz prace, nie uzyskasz nastepnej w przeciagu obowiazujacego okresu czasu, nie uzyskasz/skonczy ci sie w tym czasie wiza, nie masz obywatelstwa - wyjazd do domu. zreszta kogo to obchodzi? nie tylko uk jest na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 % polakow robi na wyspach za minimalna. To prawo jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawo jest chore to polacy to niewolniki za miske ryzu, ktorym wystarczy tylko mieszkanie katem na pokoju z obcymi cale zycie. Wytresowane to jest pracowac w tempie motorka za grosiki i cieszyc sie z tego, i najlepsze zmuszac do takiego zycia innych... Dlatego dobrze ze ich stad wypieprza, przynajmniej jeden rynek pracy w europie wroci do normalnosci po tym nalocie tanich niewolnikow, a w polsce moze tam ci co gak ciesza japy z tego, ze kaske maja z emigrantow, moze wreszcie beda zmuszeni cos zrobic zeby zmienic ta chora sytuacje i albo ich utylizuja albo wreszcie w pl wymuszony zostanie normalny rynek pracy, a nie ze zebrak wiecej wyzebra na ulicy niz pracownik zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajahahaha wreszcie wezma sie za emigracyjnych osrusów :D brawo panie cameron, wywalic ich do PL bo kradna miejsca pracy anglikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze mam przepracowane tu 7 lat i do ewentualnego wyjscia z Unii zrobie obywatelstwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie boję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie! To Prawo powinni wprowadzic juz 10 lat temu i wypieprzyc tych nygusów którym się nie chce pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie dotyczy jako o obywatela brytyjskuego. Ale dobrze ze wyeala nierobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic ci bryt obywatelstwo nie pomoze osrusie, beda odsyłać po kraju pochodzenia:D wy gołodupce z uka buhehaaeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli wyjda z Unii to to prawo zmienia bo nie wyje+bia z kraju 99.9% obcokrajowcow. Wiec polaczki spijcie spokojnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol a ty gnojku tepy do nauki :D zero wiedzy o czymkolwiek, o ekonomii, gospodarce itd. Pogadamy jak skonczysz chociaz to liceum buehehehe :D ktos tam pisal ze dotyczy to tez tylko tych spoza Unii co nie maja takich dochodow po 5 latach. A szczerze to w doopie to mam hehe. Brytyjskie obywatelstwo juz niedlugo hehe a ty bingol pocieszaj sie ze beda odsylac po kraju pochodzenia BUEHEHEHE zapomnialem dodac ze zarabiam 3100f :D oczywiscie moze sie to zmienic ale watpie bo juz gada szefostwo o kolejnym awansie dla mnie i przeprowadzka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy zmieni sie na plus, nie minus. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to polaczki juz moga zaczac się pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakuj sie do miski bingol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy muszą zacząć się pakować. Ja znam małżeństwo z dwójką dzieci , Polka i Czech, zarabiają tyle że mimo dwójki dzieci nie mają ani pensa benefitów. Takich nikt wyrzucać nie będzie. Ja też nie mam dodatków na moje dziecko, mialam jescze rok temu ale potem już nie, stopniowo zabierali bo nam się prace pozmieniały na lepsze i lepiej płatne, musiałam nawet oddać "taxom" 1300 nadpłaconego child tax creditu. ja sobie dam radę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie bedzie brexitu to nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie BREXIT to juz pewne. Wszystkie osrusy wrocą do PL tam gdzie ich miejsce buahahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie zazdrosniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy 35k jest liczone na osobe czy malzenstwo lacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95% osrusów zarabia do 20k rocznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.22 twoja ignorancja powala. Nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisterPP
jak '"osrusy '" wrócą do Polski to w Polsce skończy się eldorado zamkną lotniska bo kto będzie przylatywał z funtami czy eurasami, na pomniejsze lotniska,budowa domów stanie, przestaną jeździć busy,autokary,tiry które dzięki Polakom tam pracującym mają pracę niejedna rodzina funkcjonuje w Pl dzięki pieniądzom przysyłanym zza granicy także nie cieszcie się,zastanówcie się gdzie was to uderzy , a uderzy na pewno masz w Pl sklep? nie przyjdzie już do ciebie pani Basia,bo córka nie przysyła już jej kasy masz materiały budowlane? koniec firmy,bo nie będzie budujących się pięknych domów za pieniądze z UK trochę wyobraźni powiedz mi gdzie pracujesz,a ja ci powiem jak stracisz na tym że Polacy nie będą zarabiać w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MisterPP, chyba nowy tu jesteś, z trollem chcesz dyskutować, przecież debil klepie to w kółko w każdym wątku, za to mu tu płacą :D BTW, masz rację w tym, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawo dotyczy nie-obywateli UE co będzie po ewentualnym brexit? tego nikt nie wie. najprawdopodobniej status jaki mają Norwegowie...;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz w Pl sklep? nie przyjdzie już do ciebie pani Basia,bo córka nie przysyła już jej kasy masz materiały budowlane? koniec firmy,bo nie będzie budujących się pięknych domów za pieniądze z UK x Debil to ty jestes, tak sie sklada ze prowadze firme projektową i 90% klientów to klienci krajowi którzy pracuja w polsce. Myslisz ze jak ty zarabiales 2000zł to inni tez? :D w polsce ludzie maja swoje firmy zarabiaja 5cyfrowe sumy i zwisa im to ile emigranci przysylaja do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czy ten 35k jest na osobe czy pare malzenska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×