Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po ilu beznadziajnych randkach z SYMPATII poznaliście kogoś interesującego?

Polecane posty

Gość gość

Kogoś z kim stworzyliście związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzydziestu paru skasowałam konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline 456
wydaję mi sie że kiedyś na sympatii był większy ruch. Ile masz lat i w jakim przedziale wiekowym szukasz faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline 456
moja koleżanka lat 32 miała profil tam kilka miesięcy i były w 2 związkach, ten ostatni trwa nadal, bo chłopak którego poznała jest suuper, jest wykształcony, ogarniety życiowo, zdecydowany na powazny związek i bardzo zaanagazowany i poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Ja tez na sympatii nie poznalam nikogo wartosciowego. A mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, mam 30 lat i o ile dwa razy zakochałam się to c***anowie szukali chyba przygody. Jeden z nich był tak niezdecydowany, niby chciał ale czegos się bał aż w końcu straciłam cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że tam łatwiej facetowi poznać fajną dziewczynę bo naprawdę ładne dziewczyny tam przesiadują. Gorzej mają dziewczyny , bo panowie nie dość ze mało interesujący to jeszcze szukający przygód lub jacyś niestabilni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie umawiam się na randki, co najwyżej są to zwykłe spotkania zapoznawcze. 2. Nie przesiaduję na portalach randkowych, bo tam siedzą same oszołomy obu płci. 3. Jeden jedyny raz umówiła się z chłopakiem poznanym przez internet, po 2 miesiącach wspólnego pisania wiedziałam że mamy wiele wspólnego, choć liczyłam wyłącznie na zwykłą znajomość, może przyjaźń, ale wyszło jak wyszło i od 3 lat jesteśmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ja pytam tych co siedzą na tych poratlach randkowych a nie kogoś kto nie korzysta z tej formy poznawania ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież portale randkowe są dla idiotów, to jak supermarket tylko towarem są ludzie, poza tym jest tak duży wybór że nie ma możliwości skupić się na jednej osobie, bo zawsze będzie się myśleć ze ktoś inny może będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież portale randkowe są dla idiotów, to jak supermarket tylko towarem są ludzie, poza tym jest tak duży wybór że nie ma możliwości skupić się na jednej osobie, bo zawsze będzie się myśleć ze ktoś inny może będzie lepszy. X Coś w tym jest niestety i ja chyba ciągle na takich typów trafiam. Spotykamy się kilka razy ale widać takie niezdecydowanie, zamiast rozmów telefonicznych to oni piszą sms a spotykać się chcą raz na tydzień. Pewnie szukają królewny jakiejś i dlatego tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwątpienie mnie powoli dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 40 i żadna mnie nie chciała a jestem ustawiony, nie brzydki, normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
gość dziś ile masz lat i jakie wykształcenie ? może Twoje zachowanie na randkach było odpychające. ja właśnie wczoraj byłam na nieudanej randce. Standard jest taki, że mezczyźni dają zdjęcia sprzed pięciu lat, a na randke przychodzi zaniedbany osobnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karineee432 dziś Prawie wszyscy faceci, z którymi ostatnio się spotkałam - spóźnili się na randkę - byli zaniedbani - nie proponowali, że za mnie zapłacą (tego wymaga dobre zachowanie - ZAWSZE płacę za siebie, ale nikt nawet nie zaproponował) - poza tym zrzędzili, narzekali, gadali o byłych, o wysokich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05- napisz coś o sobie więcej, chętnie Cię poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
do gość dziś właśnie dziś była taki temat tutaj, że faceci nie chca płacić za kobietę na randce, tzn. za kawę czy kino i też zgadzam się z opiniami innych kobiet, że jeżeli mężczyznę nie stać na to by zapłacić za kawę i ciastko kobiety to w ogóle powienien zapomnieć o chęci bycia w związku. I wcale nie jestem materialistką, bo np. jak jestem u fryzjera (co miesiąc) czy gdzie indziej to zawsze, powtarzam zawsze zostawiam napiwek 10 zł i sprawia mi to przyjemność. A co dopiero na randce. Nie wyobrażam sobie, być z osobnikiem który nie płaci za kawę czy ciastko. Nie chcesz płacić to siedź w domu. Ta wczorajsza randka miała miejsce w parku i tak łaziliśmy bez sensu po tym parku, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karineee432 dziś Mnie potrafili np. w lutym zapraszać po pracy na godzinę 18-20 na spacer wokół jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline 456
aa i jeszcze na koniec miał czelnośc zapytac mnie czy podwiozę go domu, co by nie musiał pociągiem jechać. Celowo nie pokazywałam jakim jeżdżę autem, bo nie chciałam by się za bardzo podniecił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Dokładnie, im człowiek ma większy wybór tym trudniej mu zdecydować się ja jedno. dlatego będzie chciał przetestować kilka opcji :) Niestety ludzki mózg głupieje od nadmiaru, w tym przypadku nadmiar jest wirtualny, ale jednak jest i kogokolwiek człowiek by nie wybrał, to gdzieś w podświadomości będzie jedna myśl że gdzieś czeka na nas ktoś lepszy i może warto byłoby szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karineee432 dziś mam 28 lat, wykształcenie wyższe, zadbany żadna mnie nie chciała wręcz była chamska na spotkaniu do mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
o to widze, że też miałaś do czynienia z osobnikami poniżej wszelkiej krytyki. Zobaczcie dziewczyny, jak sobie posłuchacie takich przedwojennych piosenek, jak w tamtych czasach mężczyźni traktowali kobietę. Np. ostatnio słyszałam w radio piosenkę "umówiłem sie z nią na 9" szło to mniej wiecej tak: wezmę od szefa akonto, najpierw spacer, wino , kolacja i jakoś tak" Zobaczcie same jacy w tamtych czasach byli mężczyźni. To byli PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, gentlemen'i a to co teraz jest? to co to jest? bo nie wiem jak nazwać faceta który prosi kobietę o spotkanie i ciągnie ją pół godziny po parku, albo wkoło jeziora, albo nie kwapi się by zapłacić w restauracji 15 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mężczyznę nie stać na to by zapłacić za kawę i ciastko kobiety to w ogóle powienien zapomnieć o chęci bycia w związku x To teraz postaw się w męskiej sytuacji i weź pod uwagę wypowiedź tej co po 30-paru randkach skasowała swoje konto. Większość kobiet na takich portalach szuka swojego ideału który mają wymyślony w głowie, wystarczy że facet nie spełni jednego jej warunku i jest przekreślony, bo kobieta oczekuje motylków już na pierwszym spotkaniu... i teraz sobie policz ile taki facet wyda na laski którym się nudzi i tylko po to się umawiają z facetami aby obejrzeć film, zjeść coś na czyjś koszt, itd. Sam mam kilka znajomych dziewczyn które nikogo nie szukają, ale portale randkowe traktują jak rozrywkę, bawi ich to że facet je zaprasza, stara się zrobić wrażenie, płaci za nie, a one robią to wyłącznie dlatego że ich samych nie stać na tak częste wyjścia do kina czy kolację w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, że długo pisałam z pewnym chłopakiem, jakoś miałam obawy co do spotkania, dałam się namówić i miło byłam zaskoczona...miłość od pierwszego wejrzenia. Jesteśmy razem. Obecnie planujemy ślub;) Moim zdaniem wszystko zależy od tego, na kogo się trafi, ja logowałam się z myślą znalezienia kogoś do poważnego związku i znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
a i jeszcze coś Wam powiem, ja mam na profilu napisane, że mam wykształcenie wyższe a piszą do mnie po zawodówce. No sorry, ale jeżeli zadałam sobie tyle trudu by zdobyć wyszktałcenie wyższe, by posiadać rozległą wiedzę na różne tematy to z całym szacunkiem ale o czym taki osobnik chce rozmawiac z kobietą, która ukończyła studia wyższe. Zero pomyślunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karinneee a widzisz a ja natomiast lubie spacer na pierwszą randkę zapoznawczą. także wszytsko to zależy od kobiety, ja nie wymagam kanjpki czy kolacji na pierwszy raz. Wolę tak niezobowiązująco. Co do chamskich dziewczyn, to aż mi się wierzyć nie chce. Poza tym mam wrazenie że facetowi o wiele łatwiej tam kogos poznać niż nam dziewczynom. Tam mnóstwo pięknych dziewczyn jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja piertole jak on smiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
chętnie Cię poznać gość dziś bo lubię młodszych. Ja mam 32 lata, też studia wyższe i też jestem ogarnięta życiowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karineee432 dziś x Ty normalna jesteś? Ty myślisz że jak teks w przedwojennej pioseneczce przedstawiał rzeczywisty stan? Zejdź na ziemię! A poza tym skoro już przywołujesz dawne czasy i że niby kiedyś faceci byli inni, to zastanów się dlaczego tacy byli? Bo kobiety warte były traktowania, były kobietami z krwi i kości a nie rozpieszczonymi księżniczkami i pasożytami. Ciekawe jest to że na facetów narzekają wyłącznie kobiety samotne, te co są w związkach jakoś są zupełnie inne... ciekawe czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zawsze punktualny, nie mam brzucha piwnego, wysoki szczupły, zadbany przez pryszczy, interesuję sportem, podróżami, motoryzacją, fotografią. Jestem sam cały czas i nigdy nie byłem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×