Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po ilu beznadziajnych randkach z SYMPATII poznaliście kogoś interesującego?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś poznał inną z większą chemią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka25warszawa
Facet to moze być prawda ze ona ma jakieś fobie ;). Ja sama tak mam ,ze jak ktos mi sie za bardzo podoba to sie boje angazować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była byłego
Mój były też był na Sympatii. Chcecie się pośmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 Nikogo nie poznał bo nadal całe dnie siedzi na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to ma nadzieje poznac kogos z wieksza chemia po przemysleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobitki jesteście same bo wymagacie faceta z kasą i przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
wiesz co mnie chyba nienormalne bardziej pociągają, lubię pomagać :D taki dziwny nawyk mam. dzieki za odpowiedz to faktycznie odezwę się może ma jakieś problemu i ucieka w zapomnienie przez takie randki czy coś innego. czasami też robię coś aby nie myśleć o problemach z tym że zamiast randek wchodzę tu i czytam głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4353534
faceci maja i tak lepiej bo kobiety nie szukaja na sex udajac ze do zwiazku :-( a faceci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś poznałam fajnego faceta :) pierwsze spotkanie było fajne (przynajmniej ja to tak odebrałam) ale niestety żadnego kolejnego nie było. Próbowałam podtrzymywać kontakt ale nie dałam rady, po jakimś czasie dałam sobie spokój. Konto miałam 2 miesiące, ogólnie nawiązałam kontakt z dwoma facetami. Naprawdę obaj wydawali się w porządku, kulturalni, wykształceni itp. Miałam szczęście, ze to nie żadne "marginesy" :) Tak jak na początku wspomniałam z tym, który mi się bardzo podobał się nie udało...z drugim też nie - tutaj sytuacja była w drugą stronę :) Zaiskrzyło ale tylko z jego strony ... Ot i cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
gość dziś powiem Ci co to może być bo miałam tak, tylko odwrotnie: mianowicie pisałam z chłopakiem, który miał szereg bardzo ciekawych przemyśleń i zainteresowań, co dla mnie bardzo ważne był wykształconym kawalerem bez bagażu doświadczeń z przeszłości. Świetnie nam się pisało, spotkalismy sie na 3 randkach i to były takie randki kilkugodzinne, gdzie robilismy razem ciekawe rzeczy, np. różne sportowe atrakcje, muzea, kino, oczywiście, żeby nie było z góry mówie, że za siebie płaciłam (bo wtedy miałam akurat taki pogląd na te sprawy). No i na od 2 do 3 randki zaczął mnie obrzydzać, strasznie od niego śmierdziało od nieumycia ........ To można by przebolec, bo nie miałabym oporów przed powiedzniem komuś by się umył (gdyby mi bardzo zależało), ale po prostu doszłam do wniosku, że on mnie w ogóle nie pociąga fizycznie, w ogóle sie nawet nie całowaliśmy. jak sobie przypomnę to jego śmierdzenie to mnie dreszcz przechodzi. Nie mówię, że ten Twój sie nie odzywa do Ciebie, bo brzydko pachniałaś. Po prostu myśle, że z pewnościa dobrze się rozumieliście, ale on doszedł do wniosku że go nie pociągasz fizycznie lub druga wersja poznał kogoś w tym samym czasie kto go pociągał fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpytający dziś teoretycznie to świadczy o tym, że będziesz miał problemy w stworzeniu normalnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
karineee432 - ale po co by miała tak robić, poza tym ona sama mnie znalazła, sama zaproponowała spotkanie i kolejne, ja idąc na spotkanie nie wiedziałem nawet jak wygląda. ja inaczej nie wyglądałem bo powiedziała że od razu poznała jak tylko weszła. nie pisałem smsów to ona proponowała kolejne spotkania pisała po spotkaniu smsy etc. mam honor przecież mogłaby odpisać ze się spotyka z kimś innym czy cos, a nie pisać o problemach z psychiką. nie sądzę aby miała mnie za desperata nigdy też nie zasypywałem jej smsami raczej głównie odpisywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kobitki znaleźliście księcia z bajki? rozczarowane spotkaniem bo? przecietniak, zarabia poniżej 2000zł czy nie ma autka za 200 000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niektóre posty w tym temacie trzeba olewać, np. ten: gość dziś - ewidentnie albo bredzi by podgrzać atmosferę, albo umiejętność czytania ze zrozumieniem i myślenia jest mu obca. Proponuję ignora, bo inaczej będzie się produkował . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karineee właśnie że bardzo go pociągałam sam to mówił, ciągle mnie całował i przytulał. Dużo nas razem łączyło w sensie zainteresowan czy podejścia do życia. Moim zdaniem było wszytsko to co powinno być na początku znjamości. Nie wiem zupełnie o co chodzi, czemu on tak się zachował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
, tylko z tego powodu, że są atrakcyjne - ale to nie o to chodzi ja ją polubiłem, wcale jakoś szczególnie mi się nie podobała byłem z ładniejszymi kobietami poza tym jak powiedziała o tych swoich problemach to ja naprawdę serio pisze że chciałbym jej jakoś pomóc i wyciągnąć z domu jeśli się dołuje tam i płacze tylko że ja nie wiem czy to ściema czy tak jest faktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
do gość dziś ja nie patrze na zarobki i auto, tylko na minimum, powtarzam minimum dobrego zachowania, świadczące o tym, że mam do czynienia z mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
Kaśka25warszawa - rozwiń to o tej fobii jak możesz ? kompletnie nie rozumiem skoro ktoś ci się podoba to po co uciekać i szukać następnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoline 456
gość dziś ---> w taki przypadku, albo coś go obraziło (jakiś nadwrażliwiec) albo poznał inną, albo wrócił do byłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.28- Dokładnie tak. Zgadzam się 100/100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytający
dziś - dlaczego tak sądzisz nigdy nie miałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karineee432 dziś to bardzo dziwne, że w tym wieku dalej jesteś sama? przystojniaki nie podrywają stąd ta samotność? kobiety po 30stce są przegrane i nie mają żadnych szans żeby trafić na fajnego faceta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
gość dziś dzięki za poparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
gość dziś ----> jeżeli musisz już wiedzieć, to Ci powiem, że 3 tygodnie temu zerwał z chłopakiem po 6 miesiąch związku, mam ponownie profil na sympatii, a ten chłopak z którym zerwałam dzowni do mnie i mówi, że codziennie po pracy płacze bo jestem miłością jego życia, wiec nie pitol głupot jak nie masz pojęcia :) Dodam że ja mam 32 a on 26 lat, wiec jestem atrakcyjną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karine ty se jaja robisz coś tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karoline 456 dziś gość dziś ---> w taki przypadku, albo coś go obraziło (jakiś nadwrażliwiec) albo poznał inną, albo wrócił do byłej X Nie poznał nikogo bo nadal siedzi na sympatii calutkie dnie. Nie wiem co mogło go obrazić nic takiego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz nick na tej sympatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
gość dziś --> z czego mam sobie jaja robić ? zerwałam z chłopakiem 3 tygodnie temu, na drugi dzień po tym założyłam profil na sympatii, a za czym będę czekac ? za oklaskami ? jestem pewną siebie kobietą i zawsze dostaję to czego chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aouu
Po roku (z przerwami)skasowalam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineee432
gość dziś ---> chyba musiałabym byc nienormalna by podawać na forum swój nick na sympatii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×