Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prostytutką chciałabym pogadać z dziewczynami które podobnie pracują

Polecane posty

Gość gość
prawkiku zj****y lecz sie , ulomie siedzacy na damskiej kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz dom, masz kase to wlasciciel sie nie pyta "a skad masz?" Dałnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za zaoszczędzone pieniądze kupiłam sobie nowy samochód i wybudowałam dom pod Warszawą, mój narzeczony myśli, że to pieniądze od rodziców. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 16 lat, czy mogę zacząć już pracę w zawodzie? Myślę, że 10 lat pracy ustawi mnie do końca życia. A co do tych męskich dałnów z kafeterii niech spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 ale urzad skarbowy sie pyta downico! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:52 Zrobisz sobie zabieg pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Troche oleju w glowie hahahaha jak sie ma bogatych starych to se tak mozna mowic " Nie mam bogatych rodzic, a skończone studia zaoczne i dobrą pracę. "LO tak mi dalo w kość, ze mam awersje do nauki, kojarzy mi sie to z meka" Możesz nie lubić nauczycieli lub towarzystwa, ale poziom w szkole średniej to sielanka.Poważnie.Po tym tekście widać, że nie jesteś ambitna, do tego leniwa i nie myślisz o rozwoju, wolisz rozkładać nogi.Wszystko się zgadza-nie masz oleju w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56 Pyta sie lub nie pyta, jak sie ma kase i trochę oleju w głowie to mozna wszystko załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa czasy, ze wszystko mam na koncie, jeszcze bank mi nie zadzwonił z pretensjami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zaocznych masz dobra prace? :D Ja prdl, ale tu ktos uprawia trolling, słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, yebnieci nauczyciele i towarzystwo potrafi tak zrobić, ze masz awersje do nauki do końca życia. Nie ucza przydatnych rzeczy. Mieszkanie mam, biznes mam. Poyeby ze szkoły dostaną od rodziców, ja zapracowałam sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym nie wzial qrwy ktora nawet miliardy zarobila dajac d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, yebnieci nauczyciele i towarzystwo potrafi tak zrobić, ze masz awersje do nauki do końca życia. Nie ucza przydatnych rzeczy. Mieszkanie mam, biznes mam. Poyeby ze szkoły dostaną od rodziców, ja zapracowałam sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty byś nie wziął dałnie :D A co to nas, dziewczyn obchodzi? Większość z nas ma faceta lub męża, tak pracując. Normalni ludzie wiedza, ze jak sie ma ciężki start w życiu, i sie pracuje oddając polowe w podatku złodziejom, to sie gowna ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po zaocznych masz dobra prace? smiech.gif Ja prdl, ale tu ktos uprawia trolling, słaby." Oczywiście, że mam dobrą pracę po zaocznych.Co w tym dziwnego? Powiem więcej, pracodawcy cenią ludzi z doświadczeniem.Tutaj także zaskoczenie?Wolą kogoś, kto pracował już w zawodzie od świeżaka z samym magistrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie strasz, nie strasz.... Ja mam męża od 4 lat który NIE WIE że kiedy byłam na wyspach to pracowałam jako dziewczyna do towarzystwa. I co? I nic! Jest ok, mamy 2 córki, to była przeszłość a za zaoszczedzone pieniadze kupilismy bez kredytu mieszkanie. xx UK to nie koniec swiata, ludzie jeżdza, spotykaja sie. Swoja drogą, dziwne malzenstwo, jesli ludzie nie mowia sobie o dlugim okresie zycia, normalnie pary interesuja sie sobą, gdzie, co , kiedy kto robił, mówi się , skad pieniadze, z jakiej pracy - a to moze predzej czy pożniej wyjsc na jaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie pary interesuja sie sobą, gdzie, co , kiedy kto robił, mówi się , skad pieniadze, z jakiej pracy - a to moze predzej czy pożniej wyjsc na jaw... W "normalnych " parach sa przepychanki o pieniądze to pewnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie wiedza, ze jak sie ma ciężki start w życiu, i sie pracuje oddając polowe w podatku złodziejom, to sie gowna ma. xx normalni ludzie wiedza ze z podatkow utrzymuje sie szkoly, szpitale itd z ktorych te " z ciezkim startem" też korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie normalne jest interesowanie sie zyciem partnera, z ktorym ma sie dzieci. O pogodzie gada sie z obcymi ludźmi. Ale co ja sie moge znać na mezach k***w i ich rozmowach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszły z biedy, kasę na dom i auto dosłownie wyruuuchały, a chłop się nic nie domyśla, co za brednie. Po prostu jesteś dla niego tyle warta to dla klienta. Wasze d**y, wasza sprawa, ale wmawiajcie na siłę że to normalne. Jeśli, ktoś nie umie zarobić, głową, pomysłem, umiejętnościami to daje duuupy i jakby o tym nie mówić, pięknie nie nazywać, qurestwo to qurestwo. P.S a jak się córcie dowiedzą czy synowie to pewnie dumni będą z mamusi. Poza tym skoro to nic złego to czemu anonimowe jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ona jest usprawiedliwiona bo miała cieżki start. Musiala pracować w biedronce, ej! 2k brutto, przezież to bardziej uwłaczające niż dawanie doopy, chyba to rozumiecie? Mieszkanie trzeba kupić przecież, a na zachodzie kupują od razu, ot tak..chociaż nie...raczej wynajmują częściej niż Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalni ludzie wiedza ze z podatkow utrzymuje sie szkoly, szpitale itd z ktorych te " z ciezkim startem" też korzystają Oddawać kase to mogą osoby które już coś maja. Mimo ze tak nie pracuje, nadal nie place wszystkich podatków, nie jestem idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie obchodzi mnie co ze swoją dupą robisz, ale nie nazywaj kurestwa pracą, bo plujesz w twarz wszystkim ludziom, którzy naprawdę PRACUJĄ x wykonywanie usług za wynagrodzeniem to jest praca, czy ci się te usługi podobają, czy nie...chodzący kompleksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty też jesteś anonimowy zdaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:25 A potem w CV doświadczenie zawodowe: - ssanie - połykanie -rozkładanie -posuwanie A świadectwo pracy to ilość penisów obciągniętych w przeliczeniu na metry? Ludzie, to zwykłe dawanie doopy a nie praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś patrzcie qrwy co ja tu maaaaaam smiech.gifhttps://zapodaj.net/3e5b1636d81b7.jpg.html kluczyki do mojej eSki oczko.gif x haha, takie kluczyki z brelokiem to chyba od twojego traktora...wiesz, jak teraz wyglądają kluczyki od samochodu? zwłaszcza takiego segmentu? nawet nie wiesz...bo w necie tylko obrazki karoserii widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż dowód rej cwelu, pośmiejemy się z twojego mercedesa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×