Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prostytutką chciałabym pogadać z dziewczynami które podobnie pracują

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym się zapytać czy jak się przeprowadze z Krakowa do Trójmiasta to jest rynek bardziej nasycony? Studiuje i chce się pzrenieść na dziennie właśnie z Krakowa do Gdańska. Czy jest trudniej znaleźć klientów? Ja przyjmuje na domówce - jakie są wasze doświadczenia? Duże klientów z zagranicy? Tu mamy klientów Anglików czasami. Czy u was są NIemcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo niemcow, niestety starych i oblesnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnie co ze swoją dupą robisz, ale nie nazywaj kurestwa pracą, bo plujesz w twarz wszystkim ludziom, którzy naprawdę PRACUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Część, qrwo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie proszę o ocenianie więc proszę nie oceniać! Ja pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja droga nie pracujesz , zwyczajnie dajesz doopy za kase a co do klientiw to jeszcze ci sie moga szwedy trafic w trojmiescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede odpowiadac na wasze obelgi, chcialam porozmawiac z koleżankami które tak pracuję. Rozumiem że szedzi jeszcze tak? Hm...a po angielsku można z nimi normalnie rozmawiać? Czy powinnam szwedzkiego się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Ja jestem z Sopotu, jest ok z kolezanka razem pracujemy tez na domowce, zrezygnowalysmy z ochrony i jest ok. Za godzine ja biore 140 zl, kolezanka wiecej, ale ona na wiecej sobie pozwala. Mamy 3 pokojowe mieszkanie, jeden przeznaczylysmy na prace, do tego ok 3-4 klientow dziennie.Nie narzekam, troche kasy mozna odlozyc. Klienci sa, wiadomo ze dziewczyny czasami zanizaja ale klienci wiedza kto jest dobry i sami wracaja albo polecaja nas dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdansku nie jest zle. Mam ok. 1.000 Zl utargu dziennie. Szwedzi, Niemcy dobrze placa, warto przyjechac. 5-6 klientów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś zerem, żywym kałem, więc to nie obelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś zerem, żywym kałem, więc to nie obelgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jezyka to ja umiem troche po angielsku ale wiadomo ze tu nie chodzi o jezyk, inaczej sie mozna proozumiec :) Dasz rade, ja tak daje 4 rok i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jak znasz podstawy angielskiego. Kazdy szwed mówi plynnie po angielsku. Mozesz zarobic ok. 1.000 Zl/dziennie za 5-6 klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjdę za maz to oczywiście nic nie powiem męzowi co robilam. Bo niby po co? Będę dobra, przykladna, polska zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak samo nie widze powodu dlaczego mialabym o tym komus mowic? Przeciez nie spowiadamy sie sobie ze swoich poprzednich prac i tyle :) Trzeba byc dobra i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich mezów ktorzy nigdy się nie dowiedza co zona robila sa tysiace. I wierza swiecie ze zona miala jednego- dwóch partnerów przed nimi. I sa szczęśliwi a nawet maja dzieci. Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze svenami po angielsku bez problemu tam angielski to drugi jezyk i bierz wiecej niz 140 zeta bo to wstyd zeby za 300 koron d**y dawac , u siebie to by zaplacil 1000 lub 1500 koron Prostytutka nie jestem ale mieszkam w skandynawii i takie sluchy chodza ze tyle kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ślubie (nawet z dziewica) tez latwo mozna dolaczyc do armii rogaczy. Hahaha! Nawet niczego nie podejrzewajac. Takich tez sa tysiace chociaz mysleli ze sa tacy cwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j prawiczy smieciu , ty nie masz szans na jokokolwiek dziewczyne zj***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×