Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prostytutką chciałabym pogadać z dziewczynami które podobnie pracują

Polecane posty

Gość gość
Widzę, ze ścierwo strasznie ambitne się zrobiło i o zgrozo! twierdzi, że jej rodzina jeszcze może być zadowolona np. dziecko z takiej mamy, która ma pieniążki. ŻAL. Ścierko, posłuchaj no. Jak myślisz, dlaczego mama, która nie ma pieniędzy nie zdecyduje się inny sposób zarabiania pieniędzy - taki sposób co ty? Z wielu powodów, wiesz? Jednym z nich jest ten, że właśnie nie da d... ze względu na swoje dziecko. I napiętnowana nie zostanie biedna mama, tylko zwykła k..wa. Oczywiście macie rację, prawo popytu, podaży. Ale nie wybielajcie się, jesteście ku...mi, na nic lepszego was nie stać, a żeby zdecydować się na dawanie du.ska spoconym ch...om trzeba mieć zryty mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczę o nią
Dziewczyny a co na to Wasze rodziny? Jak podchodzą do tego czym się zajmujecie? Moja córka od niedawna jest prostytutką. Nie mogę sobie z tym poradzić. Nie potrafię normalnie żyć. Walczę z wiatrakami...walczę o moje dziecko...każdy mówi odpuść , ale ja nie potrafię . Wierzę, że mi się uda ją z tego wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczę o nią
Dziewczyny a co na to Wasze rodziny? Jak podchodzą do tego czym się zajmujecie? Moja córka od niedawna jest prostytutką. Nie mogę sobie z tym poradzić. Nie potrafię normalnie żyć. Walczę z wiatrakami...walczę o moje dziecko...każdy mówi odpuść , ale ja nie potrafię . Wierzę, że mi się uda ją z tego wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh ciagle tutaj piszecie jak to wiele zarabiacie ah i eh jacy to fajni faceci do was przychodza, ze to wy wybieracie, a nie oni. No istna sielanka. To czemu tyle prostytytutek tak zle konczy? Czemu nie napiszecie jak naprawde wyglada ten biznes? Zwykle jesli jakas w to wchodzi to juz niestety wpada jak sliwka w kompot. Bez wyjscia, a te mity o odkladaniu na swoj interes to zostawcie dla siebie. Moja kolezanka w to weszla. Na poczatku dorabiala sobie modelingiem (piekna dziewczyna) do studiow. Potem pracowala jako prostytutka, oczywiscie wszystko bylo na wielkim poziomie. Kilku klientow tygodniowo i marzenia, ze kiedys z tym skonczy. Nie skonczyla, bo latwy pieniadz i pozbycie sie wszelkich oporow sa jak narkotyk. Oszczednosci tez nie ma, bo latwo zdobyte pieniadze szybko sie rozchodza. W tej chwili jest po 30sce, wyglada na 40+, ma problem alkoholowy (bo wiadomo drinki itp) i depresje oraz stany lekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczę o nią
Też nie wierzę, że jest tak kolorowo... Córkę znalazłam po dwóch miesiącach...to już nie ta sama dziewczyna...opryskliwa, wybuchowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcze o dziecko - a umiesz zapewnic byt rodzinie czy zrecie pasztet codziennie i na wakacjach to ty bylas 10 Lat temu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie pracuje sama na siebie to sie wybiera sobie klientów :) W podrzednych agancjech laski musza chodzic z kazdym , z tego co mi kolezanka mowila Na stale pracuja tam tylko pasztety i starsze panie Mam opinie o facetach , ze to frajerzy i to niezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×