Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem prostytutką chciałabym pogadać z dziewczynami które podobnie pracują

Polecane posty

Gość gość
Wasze d**y, wasza sprawa, ale wmawiajcie na siłę że to normalne. Jeśli, ktoś nie umie zarobić, głową, pomysłem, umiejętnościami to daje duuupy i jakby o tym nie mówić, pięknie nie nazywać, qurestwo to qurestwo. Taaa ty "zarabiasz " umiejętnościami po byle jakich studiach zaocznych :D:D pomysł, umiejętności Hahahahaha Takie bajki to dzieciom w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak ale kasa z tego jest i tylko to się liczy. Przeciez nie pójdę do pracy za 3.000 /mc i za/Pie/rdol codzirnnie od 07-17 jeszcze nie zwariowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 Widzisz oceniasz wszystkich w porównaniu do siebie. Bo jak Ty nic nie umiesz i nie potrafisz to już wszyscy tak mają, zwykłe gadanie nieudacznika. Ty i Twoje qurestwo to nie pępek świata. Możesz mieć sobie rodzinę, męża, dzieci, Twoja sprawa... ale, czy znają prawdę o Tobie? Nie! bo czym tu się chwalić, cała rodzinka po prostu by się Ciebie wstydziła! Że mamusia nic nie umie tylko się k*****ić. No tak, ale przecież nikt uczciwie nie zarabia, wszyscy kradną, oszukują, nikt dobrej pracy nie zdobył, tylko dlatego że Ty tak nie masz! Widzisz, swój do swego ciągnie, więc zwykła dziw/ka nie będzie miała koleżanki normalnej, która coś osiągnęła ciężką pracą... dziw/ka będzie miała koleżankę dziw/kę po fachu. Tak jak lekarka, lekarkę, prawniczka, prawniczkę etc. Rób ze swoją dooopą co chcesz, kwestia czy potrafisz coś więcej niż sprzedając ją, czy ssać jakąś spoconą pałę za kilka zł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się, swoj ciagnie do swego. Maz pewnie ex alfons, wiec tez cicho siedzi. No bo nie intelektualista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj stara modelka bez związku dziś wykonywanie usług za wynagrodzeniem to jest praca, czy ci się te usługi podobają, czy nie...chodzący kompleksie... x nie każde "usługi" są dobre np. kradzież są "usługi" które nie przynoszą chluby ale poniżają godność człowieka x A czy ja mówę o aspekcie moralnym, czy stricte o definicji "pracy"? Chyba o tym drugim.. A kradzież nie jest żadną usługą, coś się pogubiłaś... I nie mówi się "poniżyć godność", ale "obrazić godność". vvv Poza tym, śmieszy mnie ten wasz bulwers. Podobno najstarszy zawód świata, a takie emocje :) Jak śmiesznym trzeba być człowieczkiem, żeby wchodzić w taki wątek tylko po to, żeby naskrobać "hihihi w cv wpiszesz sobie obciąganie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taaa ty "zarabiasz " umiejętnościami po byle jakich studiach zaocznych smiech.gifsmiech.gif" Wiesz, że nie piszesz do jednej osoby? To akurat jest do mnie, ale tamto odnośnie umiejętności już nie jest pisane przeze mnie. Tak czy inaczej, czemu się uczepiłaś trybu moich studiów? Widać, że nigdy nie miałaś do czynienia z nauką ponad poziom LO. Moje studia dużo mi pomogły i nie były bezwartościowe(kierunek techniczny) i można było wykorzystać wiedzę teoretyczną wyniesioną z uczelni, bezpośrednio w praktyce.Jestem w zawodzie od trzeciego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:25 A potem w CV doświadczenie zawodowe: - ssanie - połykanie -rozkładanie -posuwanie xx niestety tu staż pracy nie dziala na korzyść, najlepsze świeżynki :) I nie ma sie co obrażac , autorko, CV jak najbradziej do tematu "praca" pasuje. Tym bardziej, ze piszesz o płacy, wieć czemu CV cie bulwersuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śmiesznym trzeba być człowieczkiem, żeby wchodzić w taki wątek tylko po to, żeby naskrobać "hihihi w cv wpiszesz sobie obciąganie". Ok, a co konkretnie wpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, a co konkretnie wpiszesz? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie z was tępe miotły, czy udajecie? Nie jestem prostytutką, ale nie moralizuję, ani nie strzelam sucharami typu "co wpiszesz w cv".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credomongile
Tak sobie czytam i czytam... nie mogę zrozumieć tylko jednego. W którym momencie waszego życia (panie 'pracujące') wasi rodzice popełnili tak straszny błąd, by ich córki zdecydowały się na zarabianie du.ą. Z jakiego środowiska pochodzi to ścierwo?- bo inaczej tego nazwać nie umiem. Nazywajcie się jak chcecie, żeście wyzwolone, ze zaradne bo zarabiacie jakieś tam pieniądze. Ale wiecie co wam powiem? Upadłyście tak nisko, że żadna z was (specjalnie zwracam się do was z małej litery, gdyż nie jesteście kobietami. Jesteście ścierami) nie powinna zakładać rodziny. Taką żonę czy mamę prędzej czy później ktoś rozpozna, nawet gdy wyjedzie do innego miasta. Co wtedy? Nie pracujecie w służbach specjalnych tylko sprzedajecie swoje hmmmm....ciało? nie, nie ciało. sprzedajecie kawał ściery. A z tej ściery trochę tam panów korzysta. Myślicie, że większy szacunek do siebie będziecie miały, jeśli weźmiecie więcej za godzinę? Nie. Weźmiecie tylko więcej pieniędzy. Jesteście syfem. Chodzącym i leżącym. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty Jebnięty
wkur..a was wszystkich to że sami też nie możecie ich posunąć tak samo jak i mnie to wk...wia bo to nie na moją kieszeń - to nie powód żeby tak łoić na panienki które z głową dobry biznes robią - poza tym godzina (załużmy że godzina) oddana komuś z naszego życia totak samo godzina jak w korporacji a jak tam jesteśmy dymani , ogólnie w tym kraju to większość stara się ciągle tylko wydymać kogoś i dlatego tak słabo zarabiamy no ale gdyby zarobki były większe to i płaca u pań też zapewne by wzrosła .Ja to tylko przeciw 3 rzeczom się buntuję : po pierwsze j....y kościół i inne religie robią z nas takich dwulicowych moralistów że to co naturalne w człowieku to niby coś złego (sex) , kiedyś w każdej starej kulturze to normalne było i jako święta dobroczynność było traktowane no i za darmo było a przynajmniej nie za takie ceny i to jest tym drugim co mnie wkurwia ale tylko w stosunku do polaków i to takich normalnych a nie dupków którzy zarabiają z niewolniczej pracy innych i nazywają to też pracą (oni to dopiero dymają wszystkich na okrągło jeszcze wmawiając jacy są dobrzy bo pracę komuś dają) , te ceny to dla zagraniczniaków którzy mieli nasz kraj w dupie jak rosja się nami "zaopiekowała" niech teraz oddają - dla nich ceny jak najwyższe popieram !!! (300-500 zeta dziewczyny od nich bierzcie albo i więcej) ale co mam zrobić Ja ze swoją marną wypłatką - gdybym mógł za 30 zeta (cena adekwatna do czasu i poświęcenia przy obopulnym szacunku oczywiście) to bym się cieszył że wreszcie normalnie jest na świecie bo jak sam jestem to co mam tylko na sex przez miesiąc pracować albo polować krzywo na panienki które da się wykorzystać robiąc im burdel w głowie traktowaniem przedmiotowo udając że to może coś więcej - niezgodne z moją psychiką - z natury uczciwy jestem więc ze smutkiem wkółko na ręcznym jadę bo nie jestem cwaniaczkiem , więc cwaniactwo a więc tylko tak duża cena za tę zbożną usługę mnie denerwuje w stosunku do normalnych ludzi przynajmniej , także wkó....ją mnie panienki co za zagraniczników wychodzą - to też takie cwaniary które dymają nas - resztę polaków co mniej dziewczyn i to tych ładniejszych mają przez to do wyboru - można by powiedzieć że to nie patriotyczne a nawet zdrada kraju ;) ale traktuję to jak zdradę mnie jako polaka przez te panienki bo one uznają że jestem gorszy bo się tu urodziłem , one też więc niech tu zostają to nie fer i to jest cwaniactwo straszne Tak więc dziewczyny róbcie to co robicie z moim "błogosławieństwem" pamiętając że normalnych chłopaków na takie ceny nie stać a też by chcieli (tak nas natura skonstruowała że wy tylko możecie a my musimy) , a później życzę żebyście sobie znalazły chłopaków z którymi można o tym rozmawiać normalnie jak o życiu a nie takich hejterów dwulicowych jak tu się wypowiadają a jakby była okazja to z........liby wszystkie ładne które by się im wypięły a do was mają pretensję o niezachowane dziewictwo ;>>>> (mają tą pretensję tylko z zawiści bo też by dużo chcieli (a więc cena w polsce) sam wolałbym taką dziewczynę jak wy już po "przejściach" bo wie coś o życiu i o sexie i nadaje się do czegoś już w łóżku bo też już po czymś w życiu jestem i byle co mi nie wystarczy więc pamiętajcie dziewczyny że są i tacy co was szanują pod warunkiem że o nas nie zapominacie a na hejterów spod znaku + nie zwracajcie uwagi przynajmniej na ich agresję pozdrawiam i "w dupę całuję" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał121212 dziś akurat pieniadze z nierzadu nie sa opodatkowane i sa legalne. wystarczy isc do urzedu podatkowego i wytlumaczyc ze uprawialo sie nierzad w latach x-y w godzinach -zx-yx po k klientow dziennie przy stawce s. xx moralnie dawanie komus nie jest zle. wymiana jest +/+ kazdy dostaje to czego chcial, nikomu nie dzieje sie krzywda. ps kradziez to nie usluga, chyba ze na zlecenie xx Swiety Jebniety napisz do mnie na maila znajde Ci inna prace, bo masz odrobine oleju w glowie xx a autorce to sie forum pomylilo, napisz na garsonierze tam porozmawiasz z ludzmi na poziomie i dowiesz wszystkiego na swoje tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święty... nie skończyłam czytać pierwszego zdania i tak. Stwierdzam, ze trzeba być zdrowo je.....ym, żeby porównywać jakąkolwiek pracę do kur.stwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewlitt
świety....a mnie to na przykład wcale nie wk....a, ze nie mogę ich posunąć. bo co ta za przyjemność? Postaraj się o dziewczynę z szacunkiem do własnej siebie, o taką, która wniesie coś do Twojego życia, a nie taką, która nie ma nic do zaoferowania prócz śmierdzącego miąsa między nogami do którego spuszczają się obleśne dziady. Naprawdę masz na to chęć? Jak już to któraś Pani na tym forum wspomniała, swój do swego ciągnie . Mnie tam ku...wo nie kręci. I wolę być dymany w korpo nadal;) Have a nice day!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwolone.... Wyzwolonym w tych czasach mianują się zwykłe szmaty, które ida na pierwszej randce do łóżka. Smród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O qrwa teraz wiem co qrwy mysla o swoich klientach qrwiarzach, nigdy nie pojde na qrwy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty J*******y
pewlitt a czemu zakładasz że muszą to być obleśne dziady panienki same wybierają z kim pójdą i na to czy będą goście w stanie obleśności czy szacunku też mają wpływ przez rozmowę wcześniej przed zgodą , poza tym jak będziesz stary i będziesz chciał to co wtedy powiesz na obecne swoje gadanie ??? myślę że na większy szacunek zasługują takie które potrafią pójść też ze starszym czy nawet oblechem bo oni też potrzebują "docenienia że w końcu żyją też" oczywiście wszystko zakładam że do granicy szacunku do samych siebie i szacunku klientów , wiek raczej małą granicą jest , obleśność to brzydkie - a jak młody jest obleśny to w porządku już ???? ale obleśność myślę że wynika z braku szans więc tym bardziej szacunek dla panienek które nie krzywdząc siebie przy takich spotkaniach potrafią - w końcu leczą w ten sposób gości -jak już pisałem MY MUSIMY !! - stąd ta obleśność jak nie mamy dużo szans - ile razy sam spieprzyłem rozmowę z jakąś fajną panną bo długo nie używałem i mnie nosiło w rozmowie w tzw.obleśność czego panny na początku przynajmniej nie lubią A takie co idą z oblechami bez względu na krzywdę byle kasa kończą jako prostytutki na szosach (choć większość z nich to z biedej zagranicy albo słabej urody i to są inne problemy) i to ich widok nas boli jako "d****i" "szmaty" przez ich wyraz twarzy jak się je mija gdzieś w starożytnej grecji były świątynie "ŚWIĘTYCH NAŁOŻNIC" które się tam oddawały charytatywnie ileś dni w roku każda kobieta bo tylko tak można rozwiązać kwestię niedosytu sexu (a więc postaci miłości i akceptacji bo miłość to akceptacja) ludzi samotnych którzy są zawsze - był to obowiązek każdej kobiety bez względu na pozycję społeczną ale też było związane z szacunkiem Bo chyba każdy z was wolałby móc gdy musi i dziękować i traktować jak przyjaciółki zamiast w imię czarnej indoktrynacji kościelnej opluwać te które mogą nam wreszcie ulżyć To głównie kościół nas wpakował w tak chore myślenie poczuciem winy że gryziemy w szaleństwie wszystko co dobre tylko z zawiści że teraz nie mamy pozdrawiam pokolenie ery niewolników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty J*******y
pewlitt a swoją drogą znależć taką z prawdziwym szcunkiem do siebie to w tym kraju ze świecą szukać - może dlatego od długiego już czasu jestem sam - czuję coraz większe obrzydzenie patrząc na kobiety i to nie prostytutki tylko na resztę bo to prawie wszystko krzywe cwaniary a więc d***** z charakteru z wychowania - sprzedadzą się albo raczej Cię za kążdą cenę uważając że wszystko w porządku że to ty byłeś przecież nieuważny i nie tak cwany jak ona więc z nadzieją sobie myślę od jakiegoś czasu żeby poszukać sobie prostytutki na partnerkę bo może będzie można z nią szczerze pogadać o wszystkim a nie tylko udawać i jeszcze znosić że uwielbia co niedzielę tajne stowarzyszenie pedofilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do świętego x ty nie wiesz co to szacunek czy honor a ten wymysł o świątyniach w Grecji jest tak głupi że szok czy ty myślisz że na kafe to sami idioci co o świcie nic nie wiedzą? sam nie masz szacunku do ludzi opowiadając takie bzdury tak czy siak prostytucja nigdy nie łączyło i nie będzie się łączyło z szacunkiem czy czymś szlachetnym to upodlenie człowieka gorszy od prostytutki jest tylko klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po h...uj ci nauka jezykow, rozmawiac to oni z toba nie beda. matko, ale ze ja weszlam na ten temat:O zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Nie rozumiem dlaczego ten temat jest taki kontrowersyjny. W Niemczech prostytucja została zalegalizowana, i jest traktowana jako taki sam zawód jak każdy inny. A co do kwestii moralnych... to kto powiedział że ona są praktykującymi katoliczkami ? Może są ateistkami ? Może są satanistkami ? Nie można oceniać wszystkiego przez swój pryzmat wartości. Ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wy uprawiacie seks codziennie ze swoimi mężami/chłopakami i my uprawiamy codziennie seks tylko, że z różnymi mężczyznami - wy przyjmujecie tego samego penisa, a my przyjmujemy różne penisy a w dodatku dostajemy za to pieniądze - i to was kole jesteście niewolnicami narzuconej wam kultury i gdyby prostytucja nie była moralnie zakazana to przypuszczam że niektóre z was robiłyby to co ja i na koniec: gdyby nie było k****arzy to nie byłoby k***w - prawo popytu i podaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty Je___ty
--"ty nie wiesz co to szacunek czy honor"-- honor to przyczyna większości jeśli nie wszystkich wojen na tym świecie - taka choroba przy której widzi się u wszystkich drzazgi w oczach a u siebie własnej belki się nie widzi wszyscy jesteśmy tylko ludżmi czyli wszyscy się ciągle mylimy , nie ogarniamy ,nie rozumiemy gdy trzeba więc unosić się honorem zamiast próby zrozumienia sytuacji i rozmowy to najbardziej prymitywny odruch jeszcze z etapu gadziego mózgu w rozwoju życia na tej planecie (zjesz albo będziesz zjedzony) a szacunek to na pewno nie całowanie ręki pedofila w czarnej "sukience" (a sami gender tępią nie pamiętając jak się ubrali ;>) DEMOKRACJA w której jesteśmy i na niej jest oparty teraz rynek pracy też nie ma wiele wspólnego z szacunkiem zarówno do innych jak do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Co do kwestii moralnych... to kto powiedział że ona są praktykującymi katoliczkami ? Może są ateistkami ? Może są satanistkami ? Nie można oceniać wszystkiego przez swój pryzmat wartości. Ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudacznica to cie wysrala :D:D W 2 dni zarabiam tyle co ty w miesiac po tych "super studiach korespondencyjnych" To sie liczy ile masz w kieszeni i na koncie. Lubisz dawać sie dymac w jakiejś firmie od 7 do 19, twoja sprawa. Właściciel zarabia a ty dostajesz okruszki. W CV mam co wpisać :) znajomi dają mi referencje :) czasem coś mi odbija i idę do normalnej pracy na miesiąc, dwa, ale szybciutko rezygnuje, no ja prdl, nie dla mnie takie męczarnie i ciułanie na np. nowy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci sa bardziej dumne z zaradnej mamy, ktora wszystko zapewnia niż tej "mama nie ma pieniążków" na batonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to wszędzie sa tacy sami. 95% patrzy wykorzystać kobietę na każdy możliwy sposób, a prostytucce płaca, dlaczego mam nie korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelektualista tez musi zarobić :) Do niczego sie nie nadajecie faceci oprócz zapuszczania tego swojego węża ;) Byciem "intelektualista" sie rachunków nie zapłaci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×