Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

przepchnęłam;) więc mogę sobie iść zaopiekować się swoim m, bo przeziębiony jest i jak to chłop znosi to bardzo ciężko;):P taki delikates z niego, zamiast hartować się, to temu ciągle zimno:o ja otwieram okno na noc, on zamyka, ja z gołymi nogami, on w skarpetkach, ja z krótkim rękawkiem, on w długim , mnie ciepło, jemu zimno, suma summarum- ja zdrowa, on chory:P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,zapraszam na gorąca kawusie. Terix widzę masz zapał do ogrodu, mi jakos sie nie chce w tym roku,nie mam weny.najchetniej bym posiala wszedzie traw ,ale mam blokade w postaci mąłzyka,on musi miec choc kawaleczek ogrodu. Zulko ja tez jestem zmarzluchem okropnym,jak Twój malzyk,nawet wczoraj rozmawiałam o takim zimnie z endokrynologiem (Tsh w normie to nie jest objaw tarczycy),po prostu jestem ciepłolubna.A telepie mnie z zimna bardzo.Pewnie dzisiaj trzeba bedzie przepalić w piecu. Teklo i co wypisał Ci lekarz jakies tabsy wczoraj. Ja wrócilam bardzo szybko,miałam pierwszy numer. Oj Betulko jak czytam to przypominam sobie co przechodzilismy kilka lat temu,tak samo,mama leżała pod tlenem,środki przeciwbólowe.Cięzkie jest takie zycie. Dzisiaj juz bedzie koniec malowania ,zostaje sprzatanie. Miłego cieplejszego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia 🖐️ U mnie pada i mamy całkowite zachmurzenie. Dzisiaj urodzinki ma nasza Zulka :D Z tej okazji pięknej życzę Ci Zulko Wszystkiego Najpiękniejszego, Najlepszego i Najradośniejszego 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 Bądź z nami zawsze i swoją pogodą ducha i radością opromieniaj nasz cichy czytelniany kącik :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - lekarz powiedział że TSH mam dobre, pozostawił mnie przy jednej dawce dobowej Euthyroxu 50mg. Następna wizyta w marcu i w międzyczasie mam zrobić USG tarczycy żeby mieć wynik na tę wizytę. Zlecenie na USG dostałam i zapisze sie jak pojade do laryngologa bo wczoraj spieszyłam sie na autobus. w tej poradni nie ma problemu z USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze dla mnie jest teraz to, że od tygodnia wrócił mi szum w uchu, bardzo mnie to niepokoi bo ucho zrobiło się nadwrażliwe i mam wrażenie, że "pływam" i zataczam się :O Albo błędnik albo przepływy :O:O:O Za miesiąc mam wizyte u laryngologa i audiometrię - zobaczymy co się stanie. Zapiszę się też wtedy na wizyte do mojej metabolik żeby zleciła mi badania. Śniadanko zostawiam i śmigam na zakupy - musze coś ugotować na łykend dla małżowiny bo zostawiam go samego ;) :D http://matkatylkojedna.pl/wp-content/uploads/2013/10/healthy-breakfast-honey11.jpg 🌻 http://st.depositphotos.com/2210070/3035/i/950/depositphotos_30351811-Wholemeal-rye-bread-sandwich-with.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-kXZGhQ9k6Mo/Uma-rAomhgI/AAAAAAAAATU/vM3dOn6VWkc/s1600/kanapka+z+lososiem.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka zgłaszam się na kawę, dzięki👄 Nadrabiam zaległości na działce, bo przez całe lato byłam tylko ze dwa razy i to tylko popatrzeć albo coś zerwać. teraz czuję się wypoczęta i bezbólowa :P dlatego dorwałam się do roboty. Dzisiaj przerwa bo muszę trochę spraw załatwić. Jutro też nie bo jestem umówiona z kamieniarzem, będzie zmieniał płytę na pomniku rodziców. Pojadę dopiero w piątek. W sobotę jedziemy do młodego na imieniny( które przypadają dzisiaj ). Zulka cebulowe można sadzić do końca września. Wybór na rynku jest ogromny, narcyzy i tulipany można liczyć w setkach odmian. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ Dobrze że przypomniałaś:) Zulka wszystkiego co najlepsze🌻🌻🌻 ❤️ Tekla współczuję❤️ może laryngolog coś zaradzi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Terixiu :D zjedz śniadanko ;) tak licze że laryngolog coś poradzi ;) Może popełniłam jakieś błędy żywieniowe bo ostatnio zżarłam skórke pieczonego kurczaka tak mi smakowała :D no i może masełka za dużo było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko 100 LAT 🌻 dla Ciebie. Teklo ja tez mam zrobic usg,tylko muszę albo prywatnie albo wziac skierowanie od rodzinnego w szpitalu gdzie wczoraj byłam nie brałam skierowania bo czeka sie ze 3 lata,a oni w tej przychodni mogą zlecić badanie tylko w szpitalu.Takie sa realia leczenia w naszym kraju.Takze płacić trzeba i się leczyć. Teklo czyli musisz znowu kontrolowac ucho. Terix wszystkiego najlepszego dla Młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Koleżanki. Wróciłam cała i zdrowa. Wyurlopowałam się na całego!!!! :D Na początek chciałam pięknie Wam podziękować, że pamiętałyście o moich urodzinach. Po prostu AJLOVIU 👄. Terixiu...spóźnione, ale prosto z serca płynące spóźnione życzenia urodzinowe. Wszystkiego najlepszego! 👄. Zulko...spełnienia marzeń i dużo...dużo...dużo zdrówka i szczęścia :) 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy... ależ zmiana w Twoim podwórku....Brawo, brawo, brawo. Pięknie teraz u Ciebie :D Aż się gębula śmieje i serce raduje jak sie ogląda Twoje zmiany :) Betulko....współczuję bardzo. Znam tę niemoc i czuję przez skórę co przeżywacie. Przytulam do serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam. Zulka wszystkiego najlepszego!!! Miłego wieczoru. Jutro małą metamorfozę zrobię. Poleci @.Sama jestem ciekawa wyjdzie. Dużo zdrowia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego urlopu.... Byłam po raz pierwszy na Warmii i Mazurach. I z pewnością kiedyś tam wrócę... bardzo spodobała mi się Ostróda, Iława, miejsce objawienia NMP w Gietrzwałdzie....i powalił mnie na kolana Olsztyn. Przepiękne miasto! Czyste, dużo zabytków i urocza starówka.... Terix...masz szczęście mieszkać w uroczym miejscu 😍. Lody na Starówce...(chyba producent KROCZEK czy jakoś tak)...pychotka zwłaszcza chałwowe...!!! Zwiedzając byłam myślami przy Tobie. :D Pogoda nam sprzyjała, zaliczyłam dwa dni na żaglach. I mnóstwo czasu na zwiedzanie zabytków. Spacerowaliśmy i podziwialiśmy. Było cudnie, pewnie za rok tam wrócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kawusia i herbatka ÜÜUUUUUUUU. Udanego dnia życzę. Dziś w nocy m będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Wanilko.. dzięki za kawunie :) Zulko.. Wszystkiego Najlepszego Sto lat !!!!!! Dorix.. ciesze się że już jesteś :) Plotka ...nie to że nie chce ..ale nie mam potrzeby docieplać domu jest cały z cegły a podczas budowy pomiędzy ceglami jest próżnia wypełniona watą ...;) Beutylko..❤️ Fruwająca ..co u ciebie melduj proszę :) Daisy ..co teraz działacie dalej ? Terix.. z czego będzie dach altanowy z gontu czy blachy falistej ? mnie bardzo podoba się kolorowy gont np. zielony :) Teklo... a ja poproszę o fotki wnusi no chlopakow ..pewnie to spore chlopaki :) Melduje że ukończyliśmy narzucenie pistoletem struktury :) ..a reszta idzie swoim tempem :) Wszystkim miłego dnia ..dzisiaj zabieramy się do pakowania i wywiezienia pozostałości..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pachnia kawusią, dzięki Vanilko ❤️ Witaj Orsejko - ciesze sie, że ostatni etap prac przed Wami. Mam nadzieje, że sprawnie pójdzie i odetchniesz z ulgą. ❤️ Oczywiście - fotki najnowsze pozbieram i poślę ;) Mała jest jak pulpecik i je za dwoje :D Od cycusia nie chce sie oderwać :D Dorix ❤️ - witaj w domu. Wypoczęta i pełna zapału. Teraz masz szanse nie wychylać się zbytnio - jak widać poradzili sobie bez Ciebie, nie musisz wychodzić przed orkiestre, zachowaj siły na dłużej ❤️ Starówka Olsztyńska jest urocza, przyjemnie tam spacerować, zrobić zakupy a potem usiąść i popijając kawusie napawać sie spokojem i urokiem tego miasta ;) Vanilko tylko na jedną noc M będziesz miała? tak wynika z Twojego wpisu.❤️ U mnie piękna słoneczna pogoda. Niech świeci słońce bo zaczynają sie jesienne deprechy. U mnie jeszcze nie grzeją i chodze w skarpetkach a tak niedawno Zulko ❤️ - mam tak samo z M :D Czasem zachowuje sie jak kluch. Jakby mógł, pozamykałby wszystkie okna, a z łazienki nie wyjdzie przy uchylonym lufciku bo sie boi przeziębić :D. Boso w domu nie pochodzi z tego samego powodu :P Coś okropnego :P i suma summarum ja zdrowa a on ciągle kwęka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) Melduję się na kawusi u Orsejki. Dzięki Orsejowo 😍. Dzis wróciłam do pracy. Nawet nie mam wielkich zaleglości. Czyli jest OK. Pozdrawiam Was wszystkie i dobrego dnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Teklo 👄. Jak tylko się ogarnę postaram się wysłać parę urlopowych zdjęć... 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekluniu łapię się za jajcątka i galaretę. Dzięki przeogromne :) 👄,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Dziewczynki kochane ja znowu z przeprosinami😭 Jest mi bardzo przykro że tak ostatnio rzadko bywam ale normalnie jestem urobiona po pachy. Jak wiecie nie tylko remont ale i spory ogródek warzywny na moim barkach dlatego normalnie przestałam panować nad czymkolwiek. Na dokładkę smuteczki,kłopociki jednym słowem lekka jak motylek nie jestem:( Betulka Nie muszę chyba pisać że rozumiem przez co przechodzicie.Mogę Cię tylko przytulić mocno do serca i życzyć siły,mocy i wytrwania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Fakt spóźnione ale serdeczne i z głębi serca płynące życzenia.Żyj nam sto lat,zawsze w zdrowiu,bez bóli,,uśmiechnięta i wesoła👄 Zuleczka I dla Ciebie moc buziaków👄👄.Niech każdy nadchodzący dzień przynosi Ci same radości i pozytywne wzruszenia.Zdrowie niechaj dopisuje a w pracy niech Cię otaczają sami mili,dobrzy i sympatyczni ludzie.Zdrówka! i kasy;)Nie zmieniaj się nigdy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Ja po przeczytaniu kryminału pewnego polskiego autora,rzecz działa się w Olsztynie,zapragnęłam odwiedzić to miasto.To taka polska Wenecja bo w granicach Olsztyna jest aż 16 jezior. Fajnie że wróciłaś szczęśliwa i pełna wigoru,czekam na fotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko No teraz ja proszę o zdjęcia nowej własnoręcznie wykonanej elewacji👄 Jeszcze pragnę podziękować za fotki ze spotkania naszych kochanych dziewczyn👄👄 Terix Na moje oko schudłaś,mam nadzieję że to świadome działanie a nie efekt uboczny choroby. Wyglądasz super👄. Twój mąż również facet do schrupania,szkoda że nie mogłam ,,tam,,być z Wami❤️ Fruwająca👄 Pamiętam zdjęcie na ,którym miałaś długie włosy,ile to już czasu upłynęło?!.Ach ten czas:(.Mam nadzieję że u Was wszystko idzie ku dobremu i na następnych zdjęciach które mam nadzieję otrzymać od Ciebie na Twojej buzi będzie gościł uśmiech szczęścia i radości👄 Teeklo Upływ czasu Ciebie absolutnie nie dotyczy.Odkąd Cię zobaczyłam na pierwszej fotce,pamiętam była to sama twarz.Nie zmieniłaś się ani troszeczkę.Jak Ty to robisz?! Ploteczko Jak córce podoba się bycie żoneczką?:) Wanilko No nie mam puki co fotki a ciekawa jestem tej zmiany;).Trzymam kciuki za siostrę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko włosy ułożone Miałbyc makijaż ale pani zachorowała na grypę żołądkowa Teklo tydzień będę miała. Dziś w objęciach będę. Miłego wieczoru. Udanego weekendu. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, heloł przepraszam, że z poślizgiem ale baaaardzo serdecznie dziękuję Wam za życzenia urodzinowe 👄👄👄 niech się spełnią:D miałam wczoraj gości do późna i już nie zdążyłam odpalić kompa, stad ten poślizg. urodziny z każdym rokiem działają na mnie przygnębiająco:P robię dobrą minę do złej gry :P:P i powtarzam, że mana liczniku nieustająco 35 - bo to najlepszy wiek dla kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×