Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Raz się widzę, dwa razy nie... czary - mary albo cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nowa stronka.... :D I przechodzę na telefon bo syn siada przy kompie stacjonarnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix wybacz, zagapiłam się i nie pomyślałam, że to zmiana strony i stąd brak wpisów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podanie jeszcze nie podpisane. Ale obietnica słowna była A szef dotrzymuje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale złożyłaś podanie? u nas jeśli składa się podanie, to szef podpisuje od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą mam jeszcze 32 dni urlopu. ...więc po co mi go trzymać? Jak mama miała zawał to wykorzystałam 10 dni. Ale wtedy często wpadłam do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula, U mnie w pracy jak się ustali ustnie to pisemnie już tylko formalność. Nie zdarzyło się by szef komuś nie wyraził zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na mnie. Jeszcze mam do załatwiania kilka spraw w kuchni. A potem telefon do Cz. I lulu. Dobranoc Żyłka. Dobranoc Czytelnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam okropną interlokutorką:o właśnie wrócił mój m i musiałam przejąć dary działkowe i stąd moja zwłoka w odpisywaniu. Dorix odpoczywaj, a jutro powiesz ile dni urlopu bierzesz. może zaszalejesz i chociaż 10 i tak byś nie zaglądała do biura:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leci jak szalony - dzisiaj miałam gimnastyke pierwszą po wakacjach. Pojechałam na rowerze, wracałam już po ciemku :O Szybko robi sie ciemno :O Zulko a ja lubie makaron taki cieniutki odgrzewany na masełku :classic_cool: mniam - jak zostaje z rosołu to czasami sobie odgrzewam. Ale nie robie nigdy. No chyba, że miałabym w planie jakieś tagliatelle z sosem.... Dobrej nocy czytelnio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Teklusiu za sniadanko. Wybieram to wrocławskie. Zdecydowanie bez jajka w takim wykonaniu. Lubie ścięte z obu stron :D... Ja uwijam sie w biurowaniu, zeby jak najwięcej zrobić przed urlopem by potem oddychać pełnymi cycuszkami. No to Dzień Dobry!!!! https://www.youtube.com/watch?v=LbfVU0B-lwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄 Teeklo A ja swoim zwyczajem zjadam oba danka.Zarówno racuszki jak i pełen smakowitości wrocławski półmisek bardzo przypadły mi do gustu;). Jajeczko jednostronnie podsmażone lubię i często tak właśnie robię bo ładnie się prezentuje. Dorix Jestem przekonana że gdybym Ci takie jajeczko zgodnie ze sztuką przygotowała( dobrze wysmażone bez ciągnącego się gluta) zmieniłabyś upodobania i chętnie zjadła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka A Ty się z moich pracowników nie naśmiewaj,nuu,nuu niedobra:p Jeden ,,opierniczony i opierniczający się,,opuścił plac budowy na dwa dni więc lepiej z nimi delikatnie;):p:D No ale teraz widać już efekty zatem mogę być wyrozumiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem kolejny pochmurny dzień.Dobrze że przynajmniej nie pada. Odnośnie makaronów to ja czasem gniotę.Nie żebym szalała za tym zajęciem hi,hi ale taki własny nawet jak nieudany to jakby lepszy w smaku.Zawsze robię własny do klusek z serem no i łazanki,mniam.A takiego podsmażanego na chrupko to nie znam.Ja tylko ze serem hi,hi podsmażam jak jest zimny.Czyżbyście tylko na tłuszczyku same klusiorki podsmażały?. Już wiem że Teekla na masełku a Ty Zulka?,proszę o więcej info. A pamiętacie moje pytanie o placki ziemniaczane?.Dorix robi je z bułką tartą ja znalazłam przepis na takie bez mąki i są normalnie powalające. http://wielkiezarcie.com/przepisy/najlepsze-placki-ziemniaczane-30042379

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tylko dlaczego w przepisie znikło większość liter jak drukowałam ten przepis jakiś czas temu wszystko było okej:(. No ale może sobie poradzicie jak nie,podpowiem co i jak.Placuszki naprawdę godne wypróbowania i nie trzeba ich wcale serwować z pieczarkami ale połykać z ulubionymi dodatkami lub same. A teraz zmykam bo muszę przygotować obiad.Całuski i milusiego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - taki cienki makaron nitki do rosołu jest pyszny odsmażony na samym masełku. Jak ktoś sie boi masła to na oliwie - pycha. Makaron sam w sobie bez dodatków tylko tłuszczyk - ma niezły smaczek :D Zrobiłam pyszny barszcz ukraiński z fasolką i śmietaną. Gęsty, pachnący ZAPRASZAM (_______)? I Miłego wieczoru życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link do placuszków. Da sie odczytać, ktoś zapisał ten przepis w złym formacie - to nie Twoja wina. Zapisuje skrzętnie - fajna odmiana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudnie minęło mi bardzo pracowicie. Wyrywalam chwasty w kwiatach wokół domu. Powiem Wam na ucho, że Przyjaciel po raz pierwszy będzie u mnie w domu gdy przyjedzie zabrać mnie na urlop. Mam pietra jak się poukladaja relacje między nim a moimi domownikami. Pozdrawiam Was Koleżanki i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! kurna! Dorix to będziesz miała stresa ;) Będziemy kibicować :D ❤️ ❤️ wygląda na to, że Twój urlop, podróż będzie niezłym egzaminem z życia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też popołudnie minęło pracowicie: poprasowałam, uporządkowałam niektóre kątki, napisałam zaległe listy i wykonałam pilne telefony. Teraz z czystym sumieniem moge iść spać. Więc dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Dzisiaj można powiedzieć jestem w locie.hi,hi Jednak mimo nawału zajęć postanowiłam zajrzeć,wpaść na śniadanie;) A śniadania nie ma,albo jest ale na drugiej stronie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie ma😭 Widać Teekluni coś wypadło,oj będzie mi w brzuszku burczało:( Dorix Takich emocji nie zazdroszczę,takie zapoznawcze sytuacje zawsze bardzo mnie stresują ,bo ja dzik jestem nieobyty:p:D.Wiem jednak ze sobie poradzisz śpiewająco i rymująco jak zawsze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...dzisiaj jesteśmy o suchym pysku :D:D:D Daisy, przystopuj na południową kawę :D Ja przed urlopem ogarniam sprawy biurowe, a poza tym recepty dla siebie, mamy, brata... A jeszcze dziś po pracy fryzjerka, a jutro dentystka .... I tak wkoło Bartek.... Całuski dla każdej czytelniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×