Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam weekendowo :P choć jeszcze z pracy :) Na dobry początek dnia stawiam kawunię. Teklo...dzięki za fotki. Wnuki fajniusie, rosną na pociechę rodzicom i dziadkom. Niesamowite, jak ten czas leci.... Pamiętam jak piekłaś weselne ciasta :D Dziewczyny, dzis po pracy wsiadam w autobus i fruuuwam do Cz. Jutro wieczorem idziemy potańczyć :). Co prawda ja nie jestem taka dobra w tańcach jak mój partner, ale jakoś nadążam :) Moja mamunia czuje się bardzo dobrze. Nie ma sladu po przebytym zawale. Mówi, że czuje się 100 razy lepiej niż przed chorobą. Widocznie koronarografia i stenty zdziałały cuda :) Całuję Was dziewczyny i życzę cudnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ kawusia i herbatka zaparzone - zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Za oknem ciepło, noc była ciepła. Jeszcze jutro ma być ładnie - cieszmy się :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix :D dzisiaj w duecie krzątałyśmy się po czytelnianej kuchni ❤️ Mama czuje się dobrze bo oczyszczony organizm uwolniony w szpitalu od złogów. Bardzo się cieszę. A do Ciebie teraz należy żeby tak zostało: bez stresów, z dobrą zdrową dietą i radością życia ❤️ Życzę Ci miłego łykendu, dobrej zabawy i tańcowania radosnego ❤️ A teraz cosik zjeść trzeba: http://2.bp.blogspot.com/-tED3D91ZZ38/U4nIO8MgiaI/AAAAAAAABY0/89KqkIIkKr0/s1600/DSC_3756+kopia.jpg 🌻 http://breakfast.blox.pl/resource/kanapka_losos_cukinia_DSCF20833.JPG 🌻 http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/8297/1200/25/16470/kanapka-z-zytniego-chleba-z-salatka-z-ogorka-dekorowana-szynka-wiejska-i-jajkiem.jpeg Miłego Dnia 🖐️ ps jutro jade do Kamesznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam kawusia i herbatka.Chłopaki nam pojechali jestem z młoda.Muszę powiedzieć siostry rezonans wyniki zły jeden się trochę powiększył,a reszta w miejscu,czyli chemia dalej w przyszłym tygodniu będzie jechała po to świństwo.Była z wynikiem u lekarza swojego co ą prowadzi ,bo wpadła w taka panikę ,że szok,ale jej profesor wytłumaczył jej no i nam się uspokoiła wyciszyła,w grudniu następny rezonans.Babcia różnie jak jest mała zainteresowania to coś wytworzy,też nie powiedziała wcześniej ,że się wywróciła i noga w biodrze boli,ale złamania nie ma chodzi o balkoniku.Wymyśla historię różne.Nie chcę słuchać.Miłego dnia życzę i zdrowia udanego wekeendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dzięki za kawę a właściwie dwie👄 Kawy ci u nas dostatek:D Tekla wielkie dzięki za łososia, dawno nie jadłam. Coraz rzadziej pozwalam sobie na łososia na obiad, filet kosztuje 55zł za kg:( Przerażona jestem na co będziemy mogły sobie pozwolić, jak od stycznia dobra zmiana rąbnie nas po kieszeni za prąd, wodę, gaz. Obiecanki potrzebują pokrycia Tekla Kamesznica to miejsce waszego letniego pobytu? Vanilka trzymamy kciuki żeby siostra dobrze zniosła zabiegi❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija na kawuni Dorix...dzięki udanego wypadu ..potańcówki a najbardziej ciesze się że mama twoja ma się dobrze ;) Terix.. u mnie dzisiaj dorsz się smaży ..wszystko jest drogie i naprawdę wierze ci że nie na wszystko mozna sobie pozwolić :O nam bardzo często brakuje grosza dużo kasy idzie na zus .podatki itd. światlo ma zdrożeć :O a jak switło to reszta :O cholera wiedzą w co uderzyć ..... Teklo... dzięki za sniadanie 👄 jak spoglądam na fotki to twoja córka wypisz wymaluj mamunia :) cudnie .. zulko...u mnie rowniez nie bardzo pamietaam kiedy padało muszę podlewać drzewa ..Odra bardzo niska mozna chodzić sobie po kolana :O Vanilko... czyli co młody już w dużej wsi ? wczoraj byłam z c..u siostrzenicy i rozglądałam się za wami :D ..a M już poleciał ? babcią się nie przejmuj tym co sobie gada starość ma swoje prawa ciesz się że jest z wami i jeszcze sama się porusza oby do końca tak bylo ❤️ bardzo przykro że siostra nadal musi brać tą chemie no ale musi walczyć trzeba wierzyć ❤️ napisz gdzie i jak dojechac do miejsca gdzie byliście trzeba mieć korony czy zlotowki musza być ? bardzo się nam spodobalo to miejsce i kto wie może coś nas podkusi i polecimy tam ..oby pogoda była ..bo już dzisiaj jest pochmurno a tam jednak widoki są :) Daisy ..no już dośc tych porawek po partaczach do wiosny ukończymy :D nie ma co się już dołować poszli już a teraz my sobie wsio poprawimy jak nam się podoba :) Beatulko..❤️ Fruwająca ... co tam działasz melduj ..jak M ? Plotko ... co u ciebie jak tam noga lepiej ? a ja mam od tygodnia opuchnięte powieki i pod oczyma ..swędzi mnie okrutnie i jest czerwona sucha skóra natłuszczam i nic nie pomaga ..mysle ze to może alergia na bylice ..biore steryd i nić jakoś mus iśc do lekarza a ja tak lubie tam chodzić :O Wszystkim miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzięki za fotki fajna z was wszystkich gromadka. Tertix,żebyś bliżej mieszkała to łososia bym ci podrzuciła,bo mój przywozi.Orsejko wysłałam @ młody we wtorek spakował manatki i pofrunął.kawusię popoludniowa UUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja wpadam bo pieke ciasteczka owsiane do łykendowych kawek i czekam kiedy się upieką. Wstawiłam też drożdżowe "nocne" - będzie ze śliwkami węgierkami ;) Terixiu ❤️ Kamesznica jest rzut beretem od mojej wsi ok 70km. To miejscowość w Beskidzie Żywieckim, tuż pod Baranią Górą. A do naszego miejsca wakacyjnego jest ponad 300 km Lubimy do Kamesznicy jeździć bo blisko, cicho, pełno poziomek, jeżyn, malin i grzybów. Mamy tam swoją stałą pieszą trasę 12 km którą "zaliczamy" spacerkiem rozmawiając niespiesznie. Jedziemy zwykle po śniadaniu i wracamy wieczorem. Obiad jemy gdzieś po drodze - najchętniej na Ochodzitej pod Koniakowem. A! :D mam wiadomość! :D Klamka zapadła i jedziemy z małżowiną w ostatni tydzień października w Bieszczady! :D Tam gdzie zwykle. Mamy zamiar przejść na Halicz, Krzemień, Tarnicę i do Wołosatych. Cały dzień wędrówki w samym sercu Bieszczad. Ciesze sie na samą myśl wieczorów spędzanych z naszą Gospodynią przy piecu w jej gościnnej kuchni :D W zeszłym roku smażyliśmy na maśle żółciutkie rydze i popijaliśmy wódeczke ;) Chciałabym riplej :D Będziemy tydzień a jakby pogoda była dobra to możemy posiedzieć dłużej bo firma mojej małżowiny ma postój a on przymusowy urlop. Ma jeszcze cały urlop z tego roku nie wykorzystany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczka upieczone - moge iść spać. Vanilko kawusie popołudniową wypiłam tylko nie miałam czasu podziękować :D - dzięki ❤️ Dobranoc Czytelnio ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawę podano (_) (_) (_) i herbatę UUUUUUU Tekla miłego spaceru i rozmów❤️ Sprawdziłam na mapie, piękna miejscowość z tradycjami a Babia Góra to źródełko Wisły. Tylko zazdrościć wypadów. Ja też mam dzisiaj wypad, na działkę:P Będzie sadzenie nowych krzewów i grill:D wrócimy wieczorem. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Teklo już pewnie wróciliście, przyjemnie zmęczeni, odstresowani, nagadani:D pytałaś o ślimaczka, junior w czwartej dobie swojego życia zniknął:o był na parapecie, a po godzinie już go nie było, nie mam pojęcia gdzie się podział, wszystko przejrzałam, w każdy kąt wsadziłam nos i... nic:( za to seniorek ma się dobrze, na dniach muszę zmajstrować mu domek na zimę, bo już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia wspieraj swoją sis jak umiesz najlepiej, musi mieć siłę do walki, trzymam kciuki. Orsejko u mnie dziś w końcu pokropiło, ale słabiutko, dosłownie jak ksiądz kropidłem;) Terix ja z kolei dziś zaliczyłam wypad na cmentarz, moja mama wymyśliła już mycie pomników na miesiąc przed świętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozpoczęli u nas sezon grzewczy, od razu fajniej zrobiło się w łazience, zwłaszcza rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix pewnie już wirujesz w tańcu:) nareszcie z wolną od kłopotów głową i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki 👄 pijemy razem. Dzisiaj bardzo pochmurny dzień i co chwila pryszczy deszczyk, a na popołudnie zaplanowałam wyjście do Rossmana . Muszę dokupić trochę kosmetyków i chemii. Zulka chyba jeszcze trochę za wcześnie na mycie pomników. Teraz przyjdą deszcze, liście lecą z drzew, będą plamy. Ja myję wczesną wiosną i przed świętem zmarłych. Wczoraj na działce posadziłam 5 krzaczków krzewuszki niskiej(do 80cm). Musieliśmy usunąć krzewy pięciornika, bo poschły. Zajęcie mieliśmy na cały dzień. Pięciornik był tak mocno ukorzeniony, że nie mogliśmy pozbyć się korzeni. M złamał szpadel i musieliśmy kończyć małą łopatką. Wieczorem byliśmy padnięci. Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanilko ❤️ hej Trixiu ❤️ witam Was i za kawusie dziękuje ❤️ i ciastem nie pogardzę ;) :classic_cool: Spałam dzisiaj do ósmej :P obudziła mnie małżowina na kawe ;) Mam zamiar dziś leniuchować :P Wczorajszy wypad udany, zrobiliśmy swoje 17 km spaceru a wieczorem wrąbaliśmy świeże grzybki w smietanie. Borowiki (prawdzi*wki) były i to duzo ale wielkie i robaczywe. Za to przywieźliśmy kilkanaście kozaków i troche maślaczków pychotka :classic_cool: 🌻 Od jutra zaczynam 2 tygodniowe zabiegi jak co jesień: lampy, laser, pole magnetyczne i masaż. Kręgosłup lędźwiowo-piersiowy i kolana. Połowa października będzie zdezorganizowana :O 🌻 Dzisiaj robie domowy rosołek z lanymi kluseczkami :D Terixiu - co grillujecie na działce? mięsko? warzywa? kiełbaske? Może dzisiaj powinien Małżyk ruszać szpadlem jak ziemia pokropiona jest? :D a wczorajsza za sucha? ;) tak czy owak silnego masz Pomocnika :D ❤️ na działce przydatny bo Ciebie Terixiu do szpadelka to raczej szkoda. Śniadania nie serwuję bo Vanilka podała super ciacho no inie sądzę by któras oprócz nas jeszcze tu dzisiaj zajrzała :P Lepiej na słoneczko sie wyrwijcie zamiast siedzieć przy komputerach :P Terix jedynie może bo u niej pada :P:P:P No dobra już nie gadam głupot :D 🖐️ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ Ziemia nie jest twarda ale korzenie okropne, a szpadel już swoje odsłużył przez 15 lat:P Wczoraj grillowliśmy nogi kurzęce, kiełbaskę i kaszankę i oczywiście pomidorki-uwielbiam :D Wszystko w ziołach i zawinięte w folię aluminiową. Mieliśmy ucztę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm....:classic_cool: uwielbiam grillowaną kaszanke - u nas mówią "krupnioki" ;) i nogi, skrzydełka też lubie obgryzać :D wszystko lubie :D na stare lata czlowiek coraz bardziej lubi jeść choć coraz mniej może :D Lubie też na szczęście grillować pomidorki, warzywa i owoce: ananaska, plastry cytryny (coś pieknego!) brzoskwinie i co tam jeszcze w ręce wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć pozdrawiam, kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUU. Betulko przytulam do serduszka. Wszystkim zdrowia życzę. Miłego tygodnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na kawuni :) Vanilko... bardzo dziękuję 👄 Teklo...🖐️ u mnie dośc chlodno się zrobiło ..słonka brak Beatulko...❤️ Miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo. Chyba dzis mamy święto :) Imieniny naszych koleżanek. Przepraszam bardzo bo mogę się mylić...ale nawet jesli nie dziś Wasze święto, to zyczeń nigdy nie za wiele ;) Zatem: Terixiu 😍i Teklo 😍. Niech Wam się spełniają marzenia i pragnienia 🌻. Zyjcie nam przynajmniej 100 lat 🌻 Bądźcie nadal piękne i bogate....🌻 I nieustającego zdrówka 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×