Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Teklo wybacz muszę się oddalić, moja małża wraca z pracory. może jeszcze wpadnę, paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok ja też spadam bo jeszcze mam wałki do wymycia i namoczyć firanki musze papaaa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,kawusia zapraszam. Zulko a ja cały czas mysle jaka dekoracje zrobie naświęta,moja choinka jest za duza,przeszkadza mi. Córka do siebie wybrała choinkę na pniu,zastanawiam sie nad taką. Nie zajmuje duzo miejsca a dekoracja jest. Teklo fajnie ze ucho podleczone i oby tak zostało. Ja po południu mam usg jamy brzusznej,zobacze co bedzie dalej. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Ploteczko.... serdeczne dzieki za fotki ..przepięknie ❤️ Teklo ..dzięki za sniadanie 👄 malo spałam dzisiejszej nocy od 12tej oka nie zmrużyłam ..buszowałam w necie z przyjacielem brodatym :).. Beatulko...❤️ Bastylko.. Wszystkiego Dobrego!!!!! 🌼🌼🌼 Zulka .. ja rownież byłam w castoramie w niedziele ...:)tłok był okrutny ... Fruwajaca ..bardzo się cisze że M dobrze znosi chemie ...a ty tego sołtysa pogoń i zapowiedż mu że masz zamiar kandydować na sołtysa albo i lepiej :) kase bierze za sołectwo to niech działa .. Wszystkim miłego dnia .... meldować kochane co u was ..a ja biegusiam winko nastawić w dzikiej roży i tarniny :) gotuje wode ..roza leżała w lodowce mroziła sie ale teraz czas na zakupy powoli ..rybkę kupiłam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Ploteczko a co to jest choinka na pniu? żywa w donicy? ja od kilku lat tylko takie kupuję, małą jodłę kaukaską, przekładam do ozdobnej donicy-osłonki i gotowe, nie przeszkadza, a co najważniejsze mniej ubierania i rozbierania. później wsadzamy je na ogródku, niestety te z dwóch ostatnich lat nie ukorzeniły się, ale mamy taką, która się przyjęła i pięknie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko hihi zobacz co my robimy w niedzielę;););) ale u nas też mnóstwo ludzi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko oglądam fotki - Twoja córcia - skóra z Ciebie zdjęta, śliczna dziewczyna:) powiedz jak to koronkowe bolerko było zakładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że nowe drzwi osadzone, mieszkanie wysprzątane. wróciłam na gotowe:D fajnie wyglądają, są jaśniejsze niż nasze poprzednie i teraz mamy zagwozdkę czy montować te stare, bo skoro mają być od wewnątrz, to przecież znów będziemy na nie patrzeć:P:P:P ale zanim nastąpi montaż trzeba poczekać aż te nowe dobrze osiądą, obrobić je itd. i dopiero wziąć się za montaż stelażu, na którym osadzi się te drugie. może w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko wklejam linka choinki na pniu. http://allegro.pl/choinka-jodla-na-pniu-1-70-choinki-i6626757717.html Zajmuje niewiele miejsca a ozdoba jakaś jest. Fajnie ze wróciłas na gotowe do domu.Ominął Cię kurz i sprzatanie. A nie zmniejszysz przedpokoju montując drugie drzwi? U mnie tez moge powiedziec sa dwoje drzwi.Jedne wejsciowe do domu a drugie z ganku do przedpokoju,ale nigdy nie zamykamy ich na klucz,bardziej chronia przed strata ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zulko napisze Ci moja córcia chyba do mnie nie jst podobna (ona małzykowa z wyglądu i charakteru) Ale w sumie cośi ze mnie musi miec. Każdy mówi ze syn to moje wcielenie,oczywiscie pomijając wage.Jemu do słonicy daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a jakie ryby już kupiłaś? U mnie jeszcze nie ma w zamrażarce,tzn mam jakiegos dorsza. Na razie troszeczke mięsa kupiłam na święta. I drukuje z fejsa jakies nowe przepisy na ciasta.Musze coś zmienić by zawsze nie było to samo. Teklo przeslij zdjęcia twojej cięzkiej pracy. Zulko tez możesz sfotografowac drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widac wpisów,ale może się pojawią. Więc zapraszam na kawusię i herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko bolerko było zakladane pod sukienkę. Własnie o tym zapomniała corka i poczatkowo udało nam sie załozyc sukienke a potem od poczatku zdejmowanie i zakładanie sukienki.A naprawde nie jest to łatwe,powiązać gorset itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kawusi i herbatka. u mnie słoneczko z chmurkami i mrozi dalej. Czekam na paczki mają dziś być z jak to Zulka mówi z paroma pierdołami na taras. siostra pojechała po chemię,i może będzie wyniki trochę się denerwujemy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ,aleś wyczuła na mnie trafiło,że odblokowałam stronę,dzięki za fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak chcecie jakieś fajne ciasta lub inne dania to na yotube wejdzcie na kuchnia Renaty,robiłam ciasta super wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i ja , bardzo chętnie sięgam po kawę, dzięki Tekla ciesze się że ucho ma się lepiej i niech zostanie❤️ Plotka dzięki za zdjęcia, z przyjemnością obejrzałam. Pięknie wyglądacie. Śliczną sukienkę miała córcia. Ja będę jutro robiła roladę szpinakową, pierwszy raz. Jak mi wyjdzie zrobię na święta. Na święta planuję upiec skubańca, sernik i keks. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertix ze szpinakiem i łosiem i serkiem almette chrzanowym ja robiłam taką smaczna i szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka właśnie taką chcę zrobić. Nie znoszę czosnku, zrobię z chrzanem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ Ploteczko - dziękuje za fotki ❤️ Piękna młoda para. Śliczna suknia ślubna - domyśliłam się że tiulowy topik wkładany jest pod sukienke. ;) Ty też fajnie wyglądasz - nikt by nie pomyślał, że takie przejścia zaliczyłas. Elegancka i młoda :D za młoda na teściową! :P Dzisiaj mnie nie było rano bo musiałam biegusiać do wampirzyc krew na badania laboratoryjne oddać. A potem pobiegłam na spotkanie z bratnią duszą w "Tukanie" ;) Vanilko - moja S....a też jeszcze jedną chemię przed świętami będzie miała. W tej chwili jest w domu, potem szpital i na Wigilię przepustka do domu :O Trzymam kciukaski za dobre wyniki i skuteczną chemię i dobre samopoczucie ❤️ 🌻 Dziewczynki na jutro robie makowiec ze sprawdzonego przepisu - jest super - robie od paru lat tylko taki: MAKOWNIK Ciasto: 30 dag mąki 30 dag cukru pudru 30 dag margaryny (ja daje masło) 6 jajek Łyżka proszku do pieczenia Masa: 0,25kg maku 0,75 szklanki cukru 2 jajka Bakalie Sposób wykonania: Margaryne utrzeć z cukrem pudrem, dodawać mąkę i kolejno po jednym żółtku. Pod koniec dodać proszek i ubitą piane z białek Mak sparzyć i zmielić 2 razy Całe jaj utrzeć z cukrem, dodać mak i dobrze wymieszać. Dodać bakalie. Na blaszke wylać troche ciasta, na to wyłożyć mak i zalać resztą ciasta. Upiec na złoty kolor Ozdobić polewą, lub lukrem lub obsypać cukrem pudrem. Mase makową wzbogacam miodem i daję go dwa razy tyle co w przepisie i używam maku zmielonego. 🌻 Za tydzień jadę z moimi emerytkami w Zawadzkie na spotkanie opłatkowe. Każda z nas przygotowuje coś na stół "oplatkowy" Ja właśnie robie ciasto. Będzie ciasto bezowo-chałwowe. Jest pyszne i lekkie wbrew pozorom. To ciasto kiedyś poleciła nam Daisy i nawet fotke ugotowała. Jestem temu ciastu wierna ;) 🌻 Na Wigilię 24 grudnia upiekę prawdziwy piernik przekładany powidłami i masą śmietankową i polewany czekoladą a ze zwykłych ciast: orzechowe z polewą. Będe też piekła keksa tak jak Terix :D Na wszystkie te ciasta mam przepisy - jakby co to służę albo wrzuce do gara bo mam w postaci jotpegów ;) Kartki z notatkami mam juz tak sfatygowane że musiałam je sfotografować zanim mi sie rozlezą :D Moja córka zawsze na swięta robi ciasto marchewkowe z serkiem filadelfia. Też mam jotpega jakby któraś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj widziałam świetny przepis na pastę z makreli na kanale "kuchnia plus": -makrela wędzona (obrana z ości i skóry) fru! do malaksera -jedno małe opakowanie serka mascarpone fru! do malaksera troche pieprzu, soli nie trzeba bo ryba słona zmiksować: wrrrrrrrrrbbbrrrrgggrrrr Przełożyć do pojemnika i fruuu! do lodówki. I to cała robota a pasta pyszna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ Ja właśnie z twojego przepisu robię keks:D Poproszę o przepis na ciasto marchewkowe. Ostatnio robiłam pastę z sardynek, puszka sardynek, dwa jajka na twardo, zblendować, dodać drobno posiekaną pietruszkę i wymieszać. Jak ktoś lubi ostrzej można dodać pieprz. W tym roku nie robię makowca, będzie jedna strucla zamówiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×