Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Terix Zaczynam się martwić Twoim długim milczeniem:( Betulka Twoje milczenia wprawdzie zrozumiałe ale bardzo proszę o choćby machnięcie łapką👄 Dorix Mam ochotę przylać Ci klapa autentycznie.Oczywiście nie za przekonania tylko za to że kiedyś mogłyśmy rozmawiać o wszystkim a teraz nagle wprowadziłaś cenzurę i przestałaś nas lubić,dlaczego😭? Fruwająca Dużo zdrówka dla M❤️. Dla Ciebie oczywiście także,życzę również łagodnej zimy byś spokojnie mogła docierać z pracy na siedlisko i odwrotnie i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko,Ploteczko No właśnie miło że mamy dzisiaj tak miło w czytelni👄 Zulka Edukacja edukacją ale chyba i nam także się coś od Zulki należy?😭. My także jesteśmy zasoby ludzkie,kto nami pozarządza?,Ja samopas to normalnie zawsze w szkodę leżę A teraz sorki ale robota czekam,jak nic nie zrobię to chłop jak wróci z pracy za nic wdzięcznym mi być nie może.Ba powiem więcej i opiernicz jakiś dostać mi się może,hi,hi No nic milusiego dnia i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie lepie uszek,może w następnym tygodniu. Vanilko ja tez nie wiem o jakiej nadziei piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a do czytałyście posta do końca widzę ,że Tekla łapła o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłam 👄❤️ Nie wiem co u was się dzieje......... Jak tylko znajdę wolny moment to coś naskrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi Wanilko ja jak widać bardzo wolno myślę:p.Zajęło mi sporo czasu jak połapałam że o Mikołajki chodzi:p Betulka Czekamy,wspieramy i tęsknimy👄 U mnie za oknem prawdziwa zima.Tak wiem będzie jeszcze gorzej ale i tak wcale mi hi,hi z tego powodu lżej na sercu nie jest;). A że ajk już wspominałam wcześniej wolno myśląca jestem to dopiero jak spojrzałam w kalendarz wypatrzyłam że tam coś tłustym drukiem wysmarowane jest.nie było łatwo odszyfrować,trzeba było po okularki sięgnąć:p.No i wyczytałam że dzisiaj andrzejki,powróżymy czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż wróżenie to wczoraj dzisiaj już po ptokach:p Zatem zapraszam na nalewkę porzeczkową,dobra dwuletnia własnoręcznie wykonana.Bardzo kulturalnie wypijemy bo ciut mocna,jak przesadzimy będziemy się po ścianach czytelni pokładać.Książki jak nic polecą z regałów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem, jeszcze żyję:P Od soboty byłam w szpitalu, udar niedokrwienny przemijający. Lekki niedowład lewej ręki😭 Siedzę w internecie i szukam rehabilitacji od zaraz a nie za pół roku Bastylka 🖐️ Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wybaczcie moją absencję, ale kocił mam w pracy, jak to w listopadzie - finiszowałam z projektami, wczoraj miałyśmy ostatnie w tym roku spotkanie autorskie, jutro też młyn - podsumowanie roku, wykład i warsztaty, no i normalna robota na bieżąco. nie wiadomo w co włożyć ręce:o Bastylko 👄 zrudziałaś nam nieco, ale co tam rudzizna, cieszę się, że czytasz:) Teklo brawo, brawo za malowanie:) wiem jaka o ciężka robota, bo sama doświadczałam. a opis umiejętności Twego małża - wypisz wymaluj małż mojej mamy - bardziej nabroi niż pomoże:P przykład? zdejmując wiszącą szafkę kuchenną potłukł żyrandol itp itd;):P Terix jestem w szoku:o cieszę się, że jesteś już z nami:) powiedz skąd ten udar? jakie miałaś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, ja tam doczytałam o tym mikołaju:D:D:D Ploteczko a jak fotki ślubne? już tyle czasu minęło, jesz szansa, że je zobaczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko mam obiecaną zmianę opon w sobotę. Daisy moja grupa to raptem 11 dusz, w tym dwa rodzynki;) samo gówniarstwo;);) jedna babka na oko najstarsza, jak powiedziała ile ma wiosen, zamarłam, bo okazało się to ja drastycznie podnoszę średnią wieku;):P ale nie przyznaję się:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca kciuki za małżyka trzymam nieustająco, super, że tak dobrze sobie radzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzewam, powoli, ale jednak do smartfona. nie przypuszczałam, że to kiedyś powiem:P ale mam zagwozdkę, jaki wybrać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ja mam sony xsperia jestem zadowolona,miałam lg tak sobie ,fajne można kupić w media ekspert,huawei też dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusia zaparzona,zapraszam U mnie dosypało sniegu.Jest ładnie ale pewnie ślisko. Zulko zechce w sobotę wysłać,będzie córka cos wybierzemy. Miała mi wgrać zdjecia na laptopie i okazało się ze nie zrobiła tego a ja szukałam i nie znalazłam. Teklo prosze Cie wyslij mi @ do Was.Cos mam nie takie ,coś mi sie poprzestawiało.Proszę. Zulko a ja nie moge jeszcze dojrzec do smartfona.A przydałoby się bardzo.Juz próbowałam kilka razy ze smartfonów młodziezy i ciężko oj ciężko. Po prostu nie mam cierpliwości a moze mam złych nauczycieli. Terix a co bylo powodem ,ze tak nagle sie to stało? Jest juz lepiej? Zycze zdrowia. Zaraz musze obudzik małzyka po jakies zakupy.Coś trzeba dołozyc do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam . Plotko to razem pijemy,na pewno za niedługo do łąnczą dziewczyny . U mnie tez nasypało. Orsejko dziś odśnieżalaś ,bo ja muszę ruszyć łopatę do śniegu ,ale czekam może jakieś chłopy są to wjazdy niech odśnieża nie tylko ja szwagier i ojczym no jak mam chłopaków w domu to i oni szuflują.Dałam fotkę na f i pada dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - Ploteczko dziękuje za kawusie ❤️ Witaj Vanilko ❤️ U mnie bielusieńko! całą noc padało - spałam do 8.00 :D ale chyba mokry ten śnieg i niedługo poleży. Daisy ❤️- w andrzejki latałam z wałkiem pod sufitem :D ufff skończyłam i nawet popijałam Twoją naleweczke - pomyślałaś o tym dobra duszyczko :D Przyjemnie się pracuje przy kieliszeczku czegoś dobrego ❤️ 🌻 Terixiu! aż mi tyłek ścierpnął jak przeczytałam ❤️ ❤️ ❤️ matko kochana! a byłam o Ciebie taka spokojna! myślałam, że znowu problemy z komputerem a Ty masz poważne problemy ze zdrowiem. Co powiedzieli lekarze? jaka przyczyna? jak mogłaś temu zapobiec i czy w ogóle mogłaś? jakie zalecenia na przyszłość? jak możesz napisz. Chyba pare lat temu Terixiu miałaś już udar? ❤️ ❤️ ❤️ życzę Ci szybkiego powrotu do sprawności i zdrowia zdrowia zdrowia 👄 🌻 Zulko - podobnie jak Vanilka mam SonyXperieZ - jest fajna. Ale doskonała wg mnie jest SonyXperiaZ5 - ma ją moja Małża. W tej wersji usunięto wszystkie błędy i jest ideałem telefonu, komputera i aparatu fotograficznego. Aparat ma tak wysokie parametry że wysiadają przy nim wszystkie inne. Świetna zdjęcia robi nawet w nocy. Moja małżowina posługuje się nim też w samochodzie zamiast GPSa - ma dokupiony uchwyt na kokpicie. No i kupił sobie firmowy futerał skórzany z "okienkiem" na wyświetlacz. Ploteczko - pośle Ci adresy zaraz po śniadaniu. 🌻 Widziałam wczoraj w Necie instrukcje do zrobienia domku dla miejskich kotów bezdomnych. Myślałam o czymś takim już wcześniej, chyba spróbuje z sąsiadami pogadać czy by sie zgodzili w jakimś miejscu taki domek postawić (np pod balkonem)- kociaki miałyby gdzie się schronić w mrozy. Podaje link do artykułu http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/56,141635,21044743,krok-1,,1.html Prośbe mam Dziewczynki: KOPIUJCIE i wklejajcie gdzie sie da, PROPAGUJCIE może ktoś skorzysta z pomysłu i choć pare kociaków będzie miało bezpieczne schronienie. Na wsiach bezdomnych kotów nie ma - ale w miastach jest dużo a przecież wolno żyjące koty są bardzo pożyteczne. "Przeganiają" wszelkie szkodniki i "czyszczą" teren. W niektorych miastach szczury są plagą a wystarczyłoby zadbać o koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh kurcze :O link nie chce działać - trzeba skopiować i wkleić do paska u góry przeglądarki, usunąć spacje - wtedy dopiero działa :O Pewnie nikomu nie będzie się chciało :O Śniadanko http://www.festiwalbiegowy.pl/sites/default/files/main/articles/sniadanie_0_1.jpg 🌻 http://static.wizaz.pl/resize/var/ezdemo_site/storage/images/dziecko/pojemniki-na-sniadanie-lunchbox/6716-1-pol-PL/Pojemniki-na-sniadanie-jak-wybrac-najlepszy-lunchbox.jpg Życzę miłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :) Plotko dzięki za kawunie {usta] Terix.. dobrze że już jesteś a co najważniejsze ze w miare zdrowa ❤️ teklo...wrocław to miasto szczurow :O oglądałam pare dni temu wypowiedż o szczurach wrocławskich :Ona jednego mieszkańca przypada oko3sztuki ble... Vanilko.. ano nie musiałam odśnieżać u mnie wczoraj jak jechaliśmy do duzej wsi sypało mokrym sniegiem a w drodze powrotnej już padał deszcz i tak jest i dzisiaj :)szaro i ponuro ale cieplo +6 zulko.. ciesze się że opony bedą :) już powinny być :) Fruwająca ..ano melduj się codziennie jak lubisz wywoływanie to masz proszę się zameldować :) Beatylko... ciesze się że choć pomachałaś wspieram i przytulam ...ale pisz jak tylko możesz 👄 Bastylko.. codziennie prosze o pomachanie lapką plisss❤️ Dorix... czekamy !❤️ Daisy ...👄 miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Odwilż doczłapała i do mnie,nawet nie napiszę co mam za oknem.Po co sobie humor psuć;) Terix Ja miałam jakieś przeczucie że coś niefajnego u Ciebie no ale nie aż tak:(. Czy można przewidzieć coś takiego?!. Niby jak skoro wiecie że nasza Terix jada teraz jak młoda kózka same zielsko. Jak mamy pod kontrolą jakąś jedną dolegliwość do nam coś innego walnie,ja tam w cuda nie wierzę.Przestałam jakiś czas temu:(. Terixiuniu przytulam mocno i życzę byś znalazła dobrego i taniego rehabilitanta bo wiem z doświadczenia że sporo to kosztuje.Jednak warto bo mój tato dzięki temu stanął z powrotem na nogi i nawet jeździł rowerem choć oczywiście lekki niedowład prawej ręki pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko właśnie syn mi tez mówił ,że pada deszcz wczoraj trochę ,ale nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Ja hi,hi nic nie podpowiem w sprawie tego płaskiego,dużego wszystko mającego:p.Bronię się przed tym rękami i nogami,cała ja ciut techniki i już się gubię;). Pewnie bym się naumiała gdybym tylko chciała:p ale po co?!. Jak by mi się spodobało to pewnie i ja nie robiłabym nic innego tylko siedziała i gapiła w ten wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×