Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Teeklo W moim miasteczku już od bardzo dawna stoją takie domki dla kotów.Koty i bezpańskie psy mają się u nas dobrze.Jeśli nie trafią do schroniska to te dokarmiane mogą zamieszkać w takim domku.Z obserwacji jednak powiem że domki puste ale są;). Weterynarze w pobliskim miasteczku zwłaszcza jeden z takich gabinetów mocno interesują się bezpańskimi zwierzątkami.Jak tylko pojawi się w mieście jakiś bezpański zwierz zaraz jest cała akcja.Zwierzak szybko znajduje dom tymczasowy a potem stały.W te adopcje angażuje się większość mieszkańców miasta i to jest :classic_cool:.A u tej pani mojej ulubionej wet w gabinecie jest nawet stały koci lokator.Wcześniej takich kotków podrzutków było trzy ostał się jeden bo był najstarszy i nie znalazł domu.No i został na stałe a ma u pań jak u Pana Boga za piecem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki posłałam cos tam na @ ale tylko z domu.Z kościoła mam wysłane przez córke na fece ale jak zaczełam kopiowac to mnie wyrzuciło.Poczekajcie do soboty. Pojechałam dzisiaj z małzykiem po zakupy podrożało najbardziej chyba mięso,jak zawsze przed świetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo śniadanie pyszne Dziękuje za adresy,mam zpisane wczesniejsze,kiedys normalnie ich kopiowałam a teraz nie dało się wcale.Jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć jest ostatni malutki schodek,na nim własnie tak połamałam nogę.trzeba miec naprawde dar tak się urządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️- jak będziesz kupowała to nie daj sobie wmówić, że te z systemem Windows są lepsze bo niekoniecznie tak jest. Jaki jest windows wszyscy wiemy. System Android na którym pracuje większość smartfonów i tabletów jest stabilnym fajnym systemem, ładnym i przyjaznym. Ploteczko - zajrze zaraz na poczte ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko fajni są młodzi. Pięknie wyglądała Córcia ❤️ czy ta pani w jasnej garsonce to Ty? :P:D jeśli tak to fajnie ubrana i uczesana byłaś ❤️ Vanilko - dzięki - jakbyś miała jeszcze cosik to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - nie bój sie tego płaskiego i duzego :D:D:P -mimo że mam wcale nie gapie sie bez przerwy w wyświetlacz. I tak zwykle nie potrafie znaleźć telefonu w domu i zwykle nie zdążam odebrać :D Używam tylko do rozmów, czasem wyśle esemsa jak musze, czasem zrobie fotke jak trzeba szybko rejestrować coś godnego uwagi. I to wszystko. I mam najniższy abonament z możliwych ;) A jest płaskie, eleganckie i ładnie wygląda w torebce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę. Teklo xperia piękna i wypasiona, ale jak dla mnie za droga:o ostatnio coś mi tam proponowali, ale przy okazji podpisywania nowej umowy automatycznie chcieli podnieść abonament, a ja nie chcę płacić więcej niż płacę. muszę pogłówkować co zrobić. Ploteczko dzięki za fotki, wiedziałam, że piękna para z młodych:):):) Orsejko, a u mnie nie było śniegu, za to dziś caluchny dzień lał deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo pooglądałam jak zrobić te domki i popieram gorąco projekt. A Wasza kotusia podwórkowa trzyma się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę uciekać, nie śpię od 4.14, za mną intensywny bardzo dzień i padam na pycho. trzymajcie się ciepło, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - możesz im powiedzieć że weźmiesz aparat ale bez zmiany wysokości abonamentu - dostawca zmięknie bo jest duża konkurencja na rynku :P Dadzą Ci za 9 złotych porządny aparat abyś tylko została ich klientką :D Nie musi to być xperia oczywiście - jest sporo innych. Rozeznaj wśród swoich znajomych jakie mają i czy są zadowoleni. Myslałam, że kotusi juz nie ma bo od września nie przychodziła. A wczoraj zobaczyłam ją na śniegu :O:O:O i dzisiaj w południe w kopnym śniegu pod autkami spacerowała :O Dokarmiamy oczywiście, kilku sąsiadów wynosi jedzonko świeże (no niestety czasem bałaganią bo rzucają bezpośrednio na beton :O), ja zawsze wynosze w plastikowych pojemnikach suchą karmę i wodę do picia. Ale teraz jest mi smutno bo śnieg przykrywa wszystko i nie wiem czy kotki mają gdzie spać...jakieś ciepełko choćby najskromniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji 80-tej stronki stawiam moją ulubiona wódeczkę "Stanisław" Wódka jest mocna, dobra, nie ma posmaku spirytusu czy wódy czystej, dobra gatunkowo o smaku espresso - ostatnio z małżowinką tylko taką sobie dla zdrowotności czasami wypijamy jak nie mamy winka ;) Wódeczka produkowana jest tutaj przez Bielsko Białą :D http://eluxo.pl/1405/stanislav-roasted-espresso-vodka-375-07l.jpg YYYYYYYYYYYYYY Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za zdjęcia. Piękna córcia, piękna para. Dużo szczęścia im życzę. Dziewczynki nie było tragicznie, ale mnie zdołowało, to już drugi raz, a ponoć każdy następny jest gorszy. Zaczęło się w piątek: ból, zawroty, po chwili przeszło. W sobotę oprócz ww dolegliwości doszło zdrętwienie lewej ręki i okropny ból lewej strony pleców. SOR, oddział i leczenie. W niedzielę powtórka objawów już na oddziale. A później wszystko przeszło. Wyniki wszystkie wręcz wzorowe, badanie tomografem(dwa razy), dopler tętnic, echo serca, powtórka wszystkich badań- żadnych zmian. Orzeczenie- udar niedokrwienny, przemijający. Teraz jest dobrze, tylko lewa ręka jakby trochę cięższa. A wszystko przez kaczygródJutro jestem umówiona ze znajomą, która miała dobrą rehabilitantkę. Jak będzie miała wolny termin to się załapię. Spokojnej nocy wszystkim(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla aleś mi zrobiła smaka na ta wódeczkę,powiedz gdzie je kupujesz.Bo to winko co ja poleciłam,pytałam znajomej to tylko w hurtowni,chociaż mówiła ze może pojawić się w nie których sklepach,ale szybko schodzi. Dobrej nocy życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane. Zmarła moja Mamusia. Pogrzeb w sobotę o 13. Do zobaczenia za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki Kawusia ,zapraszam Betulko współczuję bardzo. Terix a możesz normalnie chodzić. Najgorsze to oczekiwanie teraz na rehabiltacje.W takich przypadkach powinna byc reh od zaraz. U nas na pilne skierowanie czeka sie około 2 tygodni w jednym szpitalu.Normalne oczekiwanie to około miesiąca.W innyc punktach kolejki około pół roku. Mam na osiedlu rehabiltacje ,ale nie korzystam bo tak jak pisze nie mam czasu czekać. Teklo tak to ja. Napisz jak malowanie ?zbliża się ku końcowi? Orsejko czy znalazłas kurtkę? Dzisiaj będę robiła pierogi. Pewnie troszke w kuchni mi zejdzie. A powoli trzeba myśleć o uszkach. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie na siebie,u mnie straszna ślizgawica.Aż się wszędzie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ u mnie 4 stopnie w plusie, wieje tak, że słychać w kominie. BeTulka - bardzo mi przykro ❤️ ❤️ ❤️ pocieszam się tym, że już od jakiegoś czasu byliście do tego przygotowywani ❤️ Ploteczko - dzisiaj ide po farby na ściany i jutro całkowity finisz. Najgorsze były sufity - ściany to już przyjemna zabawa :D Terixiu - dobrze, że tak się skończyło ❤️ ciekawe dlaczego taki samoistny udar się zdarza. Czy wywołuje go coś konkretnego? Jesteśmy wielką zagadką, nigdy nie można powiedzieć "nigdy" albo "na pewno" :O Vanilko te wodeczke kupuje w sklepach z ekskluzywnymi alkoholami. W mojej wsi jest tylko w dwóch miejscach. Jest dość droga bo butelka 0,7 kosztuje 47 zł. Ale na prawdę jest świetna. Szukaj w delikatesach a najlepiej zamów - właściciel sklepu przywiezie z hurtowni. Na śniadanie mamy kanapki z rybą: makrelą, pstrągiem i łososiem http://2.bp.blogspot.com/-c9derE1qGXE/UmWeADjGlCI/AAAAAAAAAs8/zRRFdmu12Sw/s1600/IMG_1345.jpg 🌻 http://www.przepisyzmojejkuchni24.pl/foto_products/fina_was_copy76.jpg 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-J5pf1cOYfMg/UX5PzbiXQrI/AAAAAAAAJcs/oTYk6xEsOfo/s1600/kanapki+z+%C5%82ososiem.jpg Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam.U mnie huczy wiatr dalej. Betulko trzymaj się ❤️. Wszystkim zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie moc sniegu,pewnie nas zasypie. Dziewczynki jesli chcecie kupic to wino o ktorym pisze vanilka ,jest w sprzedaży ciaglej w Intermarche (cena cos około 25 zl dobrze nie pamiętam) My juz tylko takie wino od dłuższego czasu kupujemy. Zakupem Teklo coś mocniejszego zajmuje sie mój m.Powiem mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×