Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam 🖐️ na kawusie chodźta kto może (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie mglisto jak u Zulki. Noc miałam przełomową, i przewaliło się przeze mnie całe świństwo, wszystkie bakterie rajcowały ile wlezie. Dzisiaj jest lepiej, powoli schodzi na tchawicę więc po uderzeniowych dawkach witC itp czas na płukanie i inchalacje. Dzwonił syn, chcieli wpaść do mnie na kawe i niestety musiałam ich zniechęcić bo rozpylam wszystko wkól siebie jak armatka wodna :D Zulko - też nie lubie biszkoptowych ciast a już takie z galarteką to w ogóle fuj :O Nie znosze zapachu jaj i konsystencji biszkopta. Zulko - zabraqłam krajanke na spotkanie z emerytkami i zrobiły taką furore że musiałam po powrocie posyłać im mejle z przepisam ;) Wg mnie najfajniejsze jest to szybkie wykonanie jak kopytka :D a pierniczki wilgotne i mięciutkie. Plotko - z jutrzejszej wizyty u lekarza nie razygnuj. Idź i zachowuj sie tak jakby Ci nic nie było ❤️ Wszystko sie jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Czesc dziewczyny🖐️ Jutro wyjezdzam albo uciekam od swiat. Sama nie wiem jak to okreslic? Pewnie chce zignorowac te swieta.... Tak zeby ich nie bylo nie da sie, wiem, ale musze zrobic tak zeby przynajmniej byly inne te swieta... tak zeby najmniej bolalo. Nie moge wyjechac bez slowa do Was. Wesolych i Radosnych Swiat zycze Wam moje Kochane Kolezanki i Wszystkim z ktorymi bedziecie swietowac. Nawet nie macie pojecia jak jestescie mi drogie....... Duzo dobrego dla Waszych Rodzin, Najblizszych i Kochanych. Pozdrawiam, sciskam...i tule mocno.. Kocham Was mocno, jak dobrze ze jestescie.... Nigdy nie potrafilam ladnie skladac zyczen ale te moje nieskladne sa od serca. Do poklikania w Nowym Roku. Teraz na mnie jeszcze nie czas, choc bardzo zmuszam sie do zycia i czasami nawet widze maluczkie swiatelko w tunelu... Zulka wielkie dzieki🌼 Pare dni temu pocztylion przytargal knizke. Codziennie zbieram sie zeby napisac i podziekowac ale ostatnio do niczego nie moge sie zmobilizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Trzymam sie dzielnie. Pisze z hotelu bo jest komputer. U mnie 16 stopni a ja naubierana jestem jak sybirak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnim czasie miałam okazje czytać rewelacyjną książkę polskiego autora "Moje pragnienie wolności", także śmiało mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam czytać książki - ostatnio miałam okazje przeczytać genialną książkę "Elegia o ziemi", także polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam czytać książki, ostatnio miałam okazje przeczytać "Elegia o ziemi" - Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać książkę "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ostatnio fantastyczną książkę dającą wiele do myślenia "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ostatnio świetną książkę, dająca wiele do myślenia - "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uśmiech Losu" - super książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×