Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

piszecie o necie w komórze;) chyba nadszedł czas i na mnie żeby przymierzyć się do telefonu dotykowego:P teraz mam taki pół na pół, ale ma za mały wyświetlacz, żeby swobodnie śmigać w necie. więc z oporami - bo dotyk mi słabo leży:P - za to taki swobodny dostęp do netu bez konieczności targania laptopa to duża wygoda i to przeważa szalę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Targam konewkę, bo sąsiadka odstąpiła mi kawałek pola więc zasiałam marchewkę, pietruszkę, ogórki i pomidory :D Co z tego będzie nie wiem, ale radocha jest, fitnes odbywa się w polu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaoglądałam się;) i pewnie już poszłaś. zatem pożegnam się na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo pozdrawiam 🖐️ Dzień pracowity Ale teraz posłałam Wam fotki plenerowe. Odbierzcie poczte. Posłalam ich sporo bo chciałam pokazać też miejsce: chluba mojej wsi. Fajnie spędzone dwa dni :D Nie doszły tylko fotki z drugiej partii do Bastylki bo jej serwer ma limit przesyłania i niestety nie mam na to wpływu. Dobranoc 🖐️ ❤️ Też jestem wykamana i ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane :) ja z kawunią (_)(_)(_)(_)(_)(_) Wczoraj ubierałam się na wizyte z mamą do lekarza itak się jkoś głupio schyliłam że coś mi strzeliło w kręgosłupie ..ze nie dałam rady już pojechac z mama pojechał moj m ...a ja po kilku pyralginach i masci ketonalowej jakoś dzisiaj wstałam z bólem ....ale już mogłam się umyć itd .mogę już powoli chodzić ale o schylaniu nie ma mowy ..musze szukac jakiegoś ortopedy prywatnie . zulka u mnie wczoraj nie padalo rano było pochmurnie ale potem zrobiło się pięknie letnio i nadal tak jest :) Fruwająca ..podziwiam cię konewki to nie dla nas ..ja mam kwiaty na poręczach i tylko podlewam z weża :) na konewki się nie pisze a już tez to wogóle :O Mama moja ma się dobrze ucho wyszlo bez zmian dostala inny bloker .. Dorix .. a jak twoja mama ? co powiedział lekarz ? Teklo.. dzięki za fotki pięknie malujesz i cudnie spędzasz czas 👄 Vanilko..gdzie jesteś ? Ploteczko.. wszystko ok. ? Daisy ..te 300m to to całośc czy dobudowane ? wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnie kawą więc tup tup tup... Dzięki Orsejko 👄 już siorbam :D siorbię, chlipię z zapałem ❤️ A to sie porobiło! :O teraz takie boleści są dla Ciebie wyjątkowo przykre. Tyle roboty a tu "masz" Współczuje, każda z nas wie co to za "przyjemność" Smaruj i wracaj szybko do formy bez bólu ❤️ Ciesze sie, że z Mamą dobrze ❤️ Fruwająca :D toż te konewki większe od Ciebie - jesteś niesamowita ❤️ nie ma dla Ciebie przeszkód :D to mi sie podoba. Ale wąż by sie przydał ;) ❤️ 🌻 U mnie wczoraj było burzowo, z wnusiem spędziłam czas na "zajęciach domowych" :D a dzisiaj jest pięknie i bezchmurnie. Ziemia oddycha z ulgą po obfitym deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam spotkanie z moimi Emerytkami - na tą okazję pieke tarte cytrynową i Pawłową z bitą śmietaną i mascarpone. Będzie kalorycznie i głośno mimo, że będzie nas tym razem tylko 6 Zaraz śmigam do Auchan'a ale najpierw śniadanie: dzisiaj omlety na słodko http://3.bp.blogspot.com/-lAeDMHyJrhQ/U3e1rAmgsaI/AAAAAAAAAk8/PoAQ1v-A9-c/s1600/IMG_5620.JPG lub pikantnie jak kto woli http://www.rynek.webd.pl/wp-content/uploads/2014/10/DSC_0044aa.jpg i truskawki bo podobno już kończy się ich szczyt http://st.depositphotos.com/1136968/2479/i/950/depositphotos_24795903-Strawberry-juice-and-full-bowl.jpg miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w środę ;) Orsejko, dzięki bardzo za kawusię, współczuję dolegliwości. W naszym wieku coraz częściej jak nie urok to przemarsz, grunt to sie nie poddawać .... Teklo...jesteś debeściarską babką. Po pierwsze...organizacyjnie jesteś perfekcjonalistką a po drugie...wrażliwa artystka...Podziwiam za cud pogodzenia się tych dwóch natur... Jabłuszka widziane "twoim okiem" są po prostu inne...Buziaki za Twój artyzm... Ortopeda dał mamie skierowanie na prześwietlenie kolan i niestety, powiedział, że zwyrodnienia są bardzo duże.... Musze ją umówić na rtg kolan,może jutro z rana pojedziemy do pracowni... Orsejko, pamiętam, ze Ty jesteś bisocardowa dziewczyna. Też masz niedotlenienie serca???? Pytam, ponieważ się zastanawiam czy nie iść z tą dolegliwością do kardiologa... Wczoraj robiłam sobie ekg u rodzinnego. Potwierdził mi to samo co pulmonolog. Czyli, że powtarza mi się niewielkie niedotlenienie. Zwiększył mi bisocard z 2,5 mg do 5 mg... Dziewczyny, czy któraś z Was spotkała się z tą dolegliwością. Nawet nie chcę czytać co pisze wujek Google w tym temacie bo po prostu nie chcę się stresować.... Miłego dnia kochane koleżanki, biorę się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie👄 Dzisiaj ja jestem pierwsza na śniadanku od Teekli,zjem najsmaczniejsze kawałki i najdorodniejsze truskawki;):p:D Teeklo Dzięki za fotki👄. Znowu oglądając je rozmarzyłam się bardzo bo zobaczyłam siebie kręcącą się za waszymi plecami i filująca przez zapracowane Wasze ramiona na dzieła wychodzące spod zwinnych pędzli.Ach tak fajnie byłoby móc! No i masz rację plener był udany,Ty śliczna i co roku młodsza a prace mistrzowskie.Wcale nie przesadzam malujesz coraz piękniej👄 Orsejko Hi,hi oczywiście całość 300 metrów,ło matko na taką dobudówkę to mój chłop by się nie porwał.Nie porwał by się i na tą gdyby hi,hi przewidział wszystkie kłopoty i koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i u mnie wczoraj popadało,polało nawet;) Jak zaczęło niewinnie tak około dziewiątej tak potem sukcesywnie zwiększało ciśnienie hi,hi i deszczyku poszło w zlewę,potem lało jak z cebra.No i tak całą noc,jeszcze ciut rano,teraz jakby ustało ale pochmurno jest i nieprzyjemnie. Ale podlało i to jest:classic_cool: No nic teraz zmykam bo wiadomo jest co robić:D Zdrówka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix.. ja od lat biore jak nie bisocard to jakiś inny bloker a to za sprawą niedomykalności zastawki :O ponoć tak jest ze przy astmie występują również kłopoty z niedotlenieniem serducha ...a echo serducha oczywiście robiłas ?jesli nie to dobrze by zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam. Byłam alergolożki ,kontrolna wizyta następna w grudniu. Ostatni tez nie za bardzo przez ciśnienie się czułam ,ale wszyscy dokoła jakiś człowiek przymulony był. Zulka czy dziś u ciebie tak lało,że jeziora na ulicy były. Miłego wieczora wszystkim zycze . Dziewczyny trzymajcie kciuki za młodego ,egzaminy ma do końca czerwca. Dobrej nocki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia masz załatwione, będziemy trzymać kciuki musowo :D Zulka dzisiaj u mnie polało, więc konewka na bok :P Orsejowa spoko, jestem w swoim żywiole lubię "orkę" w polu :classic_cool: Tekla tylko nie wiem ile ten wąż musiał by mieć długości, bo wszystko mam posadzone po drugiej stronie drogi :P Tak więc pozostaje konewka :) Dorix nic Ci nie podpowiem o niedotlenieniu, bo z badań okresowych wychodzi, że jestem nie do zdarcia :D Jutro jadę do K-wa na naradę, będę spowiadania :P No i jeszcze na koniec padł mi rododendron, a dałam za niego 35 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł 🖐️ Vanilko trzymam kciuki mocno ;) :classic_cool: będzie zdane. Nie ma to-tamto ❤️ Fruwająca :D no teraz to wiadomo wszystko :D nie mówiłaś wcześniej że to za drogą :D Chciałabym widzieć jak konewka niesie Cię przez drogę i jak Tobą podlewa pomidorki :D To tak z przymróżeniem oka bo na powaznie to troche boje sie o Twój kręgosłup ❤️ Trzymam kciuki za spowiedź jutrzejszą - nie daj się ;) ❤️ Dorixiu ❤️- na jednej fotce wyszłam jak babajaga :P:P:P ale chciałam pokazać Wam własnie to „inne” spojrzenie na moje jabłuszka, które przywiozlam na plener w plecaku :D Zulko u Ciebie dzisiaj oberwanie chmury było. Twoje autko nie spłynęło mam nadzieję i nie podtopiło Wam działki ani piwnicy? ❤️ Upiekłam cytrynową tartę a jak zmywarka skończy mycie to biore sie za Pawłową. A! dziewczynki kochane lojalnie sygnalizuje, że w sobote mam 24 urodziny :D i dla Was taką sama tartę upieke cobyście swieżutką miały ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja prześlę Wam buziaki na dobranoc z własnego łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, ja od razu spostrzeglam artystyczne jabłuszka. A Baby Jagi nie widzialam:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, Internet w zasięgu ręki to dobra rzecz. Całuję wszystkie i dobrych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! :D jak wszystkie obejmiemy smartfony w posiadanie to wieczorne a nawet nocne ożywienie w czytelni odnotujemy:D Fajnie Dorixiu że mozesz z łózia pisać bo mamy Cię o tej porze :D Vanilka też smartfonowo ekranik paluszkiem głaszcze :P Dobrej nocki 🖐️ :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam u mnie leciutko chłodniej , może być . Kawusi i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłego dnia zyczę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ melduje sie na Vanilkowej kawusi ❤️ Po wczorajszych popołudniowych burzach u mnie pogodnie. Śniadanko zostawiam http://3.bp.blogspot.com/-FfDFgopAu2E/TlNvEAVNqiI/AAAAAAAAP9E/Ji8HDXdKKjU/s1600/DSCN4033.JPG 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-3JXwv3wPseY/UJtyhIAYCBI/AAAAAAAABDI/YlXP7_SGzkk/s1600/DSC_1109.JPG Pracujcie grzecznie Ja śmigam pod prysznic miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na kawuni Vanili i sniadaniu Tekli dzieki 👄 U mnie pięknie i slonecznie w nocy lało i dobrze :) trawniki i zielsko podlane ,powietrze czyste :) miłego dnia zyczę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam grzecznie na kawusię i na śniadanko Tekli. Dzięks Dziewczyny! Ja biuruję i mam zamęt od rana. O 11.00 zwalniam się i jadę z mamunią na prześwietlenie kolan ;) Mam przekichane.... Ale nie narzekam, muszę jakośs wszystko poukładać. I dom, i pracę, i wyjazdy.... Chociaż bywa, że jestem po prostu padnięta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł pewnie oglądacie mecz, a ja nie:P i tak przegramy;):P ano wczoraj moja wieś była na językach pogodowej telewizorni:P a to za sprawą tej oberwanej chmury:o faktycznie lało niemiłosiernie, normalnie ściana deszczu jakby ktoś z wielgachnego wiadra wodą chlustał i tak intensywnie, że woda wdarła się do mojej firmy:o musiała przyjechać straż i ją wypompować. ale już dziś spoko, nie padało i jak patrzę na prognozy pogody wierzyć się nie chce, że na wschodzie zwłaszcza południowym taka gorączka, a u nas lajcik - tak jak lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo właśnie byłam z Tobą na plenerze, fantastyczna sprawa, podziwiam Twój talent, pasję i umiejętności, brawo❤️ a czy dobrze widzę, że Ty lewą łapką malujesz? zapomniałam o tym czy nie wiedziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca, najważniejsze, że to co robisz w polu Cię kręci, i dopóki tak jest - jest ok.:) Orsejko widziałaś co u mnie się wczoraj działo? Drix pewnie zapiszą mamę na artroskopię kolana, a może wymyślą coś innego? np. moja koleżanka miała już dwa razy (bo pierwszy nie pomógł) wstrzykiwany izotop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane :) kawunia oczywiście z dymkiem (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Zulko... widziałam ...kiedyś przejeżdzając przez twoją wieś spotkała nas coś podobnego na pewno mniej ale wyglądało równie okropnie :) czyli twoja wieś ma w sobie coś przyciągajacego wielkie chmury ... U mnie padało całą noc ..przechodziły jakieś burze ale już spoko mam taką nadzieje :) bo mus opryskać moje drzewa coś się dzieje z nimi :O no ale jak mokre drzewa to dopa .. Jestem nadal w domku nie pracuje i mam problemy ze wstawaniem siedzeniem itd. niby ciut miej boli bo pyralgin amciami ketonalem smaruje ale to pewnie mało ....q...de jedno strzyknięcie i tak dlugo boli :O Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×