Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

A u mnie susza, susza, susza.... Dzień dobry czytelnio :) Dzięks Orsejko za dymiącą kawunię. Ja dziś wstałam troszkę wcześniej. Umyłam głowiznę bo popołudniu wybywam do Cz-wy :). Wreszcie złapię trochę oddechu :) Mamuni wczoraj kolanka prześwietliłam, poczekałam godzinkę na płytkę, zobaczymy co powie pan doktor.... Buziaki Wam zasyłam i życzę miłego łeekendu. A na jutro, z okazji Teklusiowego święta... Życzonka zostawiam: Radości 👄 Miłości 👄 Zdrowotności 👄. Pomyślności 👄 Szczęśliwości 👄. Nie zmieniaj nam się, KOCHANA TEKLO! 🌻🌻🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie bardzo gorąco i silne podmuchy wiatru. coś sie kluje. Ale jest pięknie bo słońca dużo i suszy nie ma więc moja wioska tonie w zieleni. Wczorajsze woman-party z moimi emerytkami odbyło się w ogordzie. Przepiękny wieczór. Wszystko się udało. Odkryciem moim było mięsko (w tym wypadku udźce z indyka) z wolnowara. Podane w postaci rozdrobnionej na poszczególne włókna. Rewelacja. Dorixiu - już dzisiaj dziękuje za życzenia z okazji jutra :D 👄❤️ Orsejko - położyć się powinnaś na troche. Myśle, że leżysz bo nie dalabyś rady inaczej ❤️ Ból jest bo jest ucisk na nerw kulszowy i trzeba ograniczyć ruch.❤️ Dobrze byłoby oprócz tego co bierzesz łykać B12. Ona jest przeciwzapalna. Lekarz mi przepisał jak miałam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszłam na rudą zołze :D a to tylko ja :P Zulko ❤️ z tym talentem to przesada, ale zadowolona jestem bo z czasem moja lewa ręka coraz sprawniej radzi sobie z tym hobby :D Jestem śmaja i wszystko robie lewą za wyjątkiem pisania bo mnie w szkole wyszkolili. A na piątkowe śniadanko prędziutko kanapki fit http://www.incola.com.pl/wp-content/uploads/2015/01/3.2-2.jpg i grillowany arbuz http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/9237/1200/25/26446/grillowany-arbuz-z-salsa-z-mango-i-truskawek.jpeg Miłego dnia! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątkowo-weekendowo Teklo dzięks za kanapeczki, posypanych słonecznikiem jeszcze nie miałam okazji więc tym chętniej skosztuję:) nigdy też nie jadłam grilowanego arbuza, ciekawe jak smakuje? któraś próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix już pewnie ładuje . b..ateryjki;):P Orsejko współczuję kłopotów z kręgosłupem, moje ostatnie majowe plecowe boleści trwały równo dwa tygodnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka hop hop, ogarnęłaś już Polną? czekamy na Ciebie i na fotorelację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo zaobserwowałam (mam kuzyna, koleżankę i kolegę mańkutów), że osoby leworęczne obie ręce mają niemal jednakowo zręczne, łatwiej też im nauczyć się pisać prawą ręką niż praworęcznym lewą. a praworęczni nic a nic tylko prawą mają gramotną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Heloł! 🖐️ Zapraszam na kawusie i herbatke, albo wode z limonką (__)? (__)? (__)? (__)? Zaczął się dzień piękny słoneczny i po wczorajszych nawałnicach spokojny . I łykend mamy w pełni - odpoczywajmy więc dobrze Zaczynam od śniadania http://3.bp.blogspot.com/-I6ui0tDzsD4/U15_j8RhaDI/AAAAAAAAHmo/2efjmUUCGAg/s1600/P1050822.JPG 🌻 http://kukbuk.com.pl/images/2015-04-29/big_1430317037.jpg 🌻 https://s3-media2.fl.yelpcdn.com/bphoto/XZIIM556Qxx2VNzuwGcsBQ/o.jpg Zajadajcie - ja śmigam do krżątaniny, wpadne potem z urodzinowym ciachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - tak jest naprawde ;) Moge z powodzeniem używać prawej ręki. Zdarza sie że jednocześnie prawą piszę a lewą rysuję i to oszczędza czas :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla wszystkiego co najnajlpsze, co tylko sobie zamarzysz 👄 🌼 Dzięki za śniadanie, a zwłaszcza za limonkę, bo chyba będzie war, u mnie już w cieniu 25 :P W domu mam też tzw. lewusa, najmłodszy syn leworęczny i nie wiem skąd się wziął taki bo ja prawa i ślubny też :D Chyba po sąsiedzie :P Miłego i słonecznego dnia wszystkim :) Wieczorem zmeldować się na wyżerkę do Tekli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pozdrawiam wszystkie❤️ Teklo wszystkiego najlepszego !!! Miłego dnia życze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Teklo...Wszystkiego najlepszego 100lat !!!!!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkim miłego weekendu 👄 Teklo ja jestem lewo ręczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł Teklo przyjmij najserdeczniejsze życzenia, uśmiechu, miłości i pomyślności i dużo dużo zdrowia. ściskam Cię i buziam urodzinowo 👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszamałam Twoje śniadanko z przyjemnością Teklo👄 teraz czekam na ciacho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko to Ty też zdolna dziewczynka jesteś skoro dwie łapki jednakowo sprawne masz:) a u Fruwającej zdolny synuś leworęczny, super:) u mnie dziś na dworze fajny klimat, nie za gorąco, nie za zimno tak w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś rano utoczyć trochę krwi, sobota a ludzi jak w tygodniu:o ale dość szybko szło. teraz piekę drożdżówkę, jeśli Tekla nie zdąży z ciachem, to za 15 minut zapraszam na drożdżowe z kruszonką, jeszcze cieplutkie będzie, puchate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęło trochę więcej niż 15 minut, ale poczekałam aż ciacho przestygnie i teraz serwuję, proszę ############ - pyszota, wyrośnięte, leciutkie z odrobiną słodyczy w postaci kruszonki. do tego kubek zimnego mleka - jak ktoś może, bo ponoć mleko najlepiej tolerują dzieci:P albo kefiru bo też akurat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie chce mojego ciastka:( nie to nie, zjem sama:P i już sobie idę... cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie późno 🖐️ Zulko ❤️jak to dobrze, że wystąpiłaś z drożdżowym ciachem. Nie dotarłam do Czytelni bo po drodze mnie zatrzymali. Pachniało i pachniało Twoje drożdżowe a ja myślałam, że to moja sąsiadka na dole piecze :P:D Dziewczynki wiem, że to sobota i każda odpoczywa.Nie wszystkie docieraiec do czytelni ale jestem przekonana, że myślami jesteście tutaj :D Orsejko - witaj w klubie mańkutów :D:D:D ja wiedziałam, że COŚ w Tobie jest! :D:D:D a Ty śmaja jak malowana! :D:D:D Do klubu przyjmujemy też Fruwającą bo ma Synka "lewuska" - widać dobre geny przekazała nasza Przyjaciółka :D ❤️ Oprócz Zulkowego ciacha wjeżdża na stół: moja tarta cytrynowa http://www.smakowekubki.com/wp-content/uploads/2015/06/cytrynowa-tartablog-17.jpg i Pawłowa z mascarpone i owocami. http://wypiekirumience.pl/wp-content/uploads/2014/11/DSC00016-1080x675.jpg Kupiłam francuskie wino czerwone YYYYYYYYYYYY ale jest też dobra brendy I__I I__I I__I jakby ktoś chciał przed spankiem dla kurażu ;) Wszystko to stoi na stole w chłodnym miejscu, jak nie dzisiaj to jutro do porannej lub popołudniowej kawy będzie. A w lodóweczce coś do jedzonka się znajdzie, wystarczy tylko zajrzeć: przekąski i napoje u nas zawsze są a dzisiaj moimi "ręcami" przyszykowane. Dziękuje pięknie za życzenia 🌻 ❤️ 👄 Na samą myśl, że tak dobrze mi życzycie robi mi się ciepło koło serca ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędziłam dzień z rodziną i spoko Dostałam perfumki ;) Guerlain'a - La Petite Robe Noire Couture (fajne, zmysłowe) Od dzieci dostałam koszyk wiklinowy na mój rower. Dobrali specjalnie firmowy "Kross" bo taki mam rowerek :D Nawet nie wiedziałam, że Kross robi takie bajery ;) i mam! :D:D:D Dobrej nocy dziewczynki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam Kawusia i herbatusia,latte >U>U>U>>U>U>U>U>U>U>U> Śniadanko i coś dobrego na pewno można wyciągnąć coś z Teklowej lodówki, a po lody do fruwającej lodówki Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
Cześć kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUU miłego dnia życzę. U mnie w nocy padało teraz też zachmurzenie jest. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilko... dzięki za kawunie :) u mnie rownież pokropiło i mam nadzieje że teraz za chmur wyjrzy słonko i będzie ciepłko :) zapowiadają upały :) Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na śniadanie zjemy to wczorajsze Tekli wystawiam z lodówki i jest świetne ja jestem jajkowa i moge jaja jesc od szęsliwych kurek rano wieczor i w południe :D smacznego :) próbuje wysłać kilka razy uznają wsio jako spam :O może teraz się uda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Ale mamy pecha. Syn rano miał kolizje z plotem w czasie burzy i rozwalił aut. Gziękować Bogu jemu nic się nie stalo. Ale ja jestem do niczego, psychiczna dupa. Gajcie mi Przyjaciółki złapać oddech i. Całuję wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×