Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Orsejko u nas też cieplutko, ale jeszcze idzie wytrzymać;) Terix szkoda kociaczka:( nie ma reguły z tym spadanie kota, kiedyś moim sąsiadom kotka wypadła z 8 piętra:o i "tylko" złamała nogę. teraz na przeciwko obserwuję jak na 4 piętrze właściciel otwiera okno i kot siedzi na parapecie zewnętrznym bez żadnego nadzoru:o ludziom brakuje wyobraźni niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka nie trzymaj nas w niewiedzy, opowiadaj co słychać u Malwiniątka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ser pleśniowy od jakiegoś czasu dodaję do spaghetti więc wiem o czym piszesz, żeby ostrożnie coby smaku nie zdominował:) Terix no patrz, a ja czosnek uwielbiam. często dodaję do różnych sosów - ale bez przesady, dodaję do tych do których pasuje:P lubię też najprościej posiekany na kanapce z masłem czy roztarty na grzance. jedno czego nie lubię to ten posmak jaki zostaje po nim (po surowym) w ustach:o to jest be:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o 4flexie, moja małżowina przetestowała na sobie ortonflex, akurat to ze względu na bogatszy skład np. kwas hialuronowy. brał w kilku trzymiesięcznych turach i faktycznie kolana jakby sprawniejsze były, ale szału nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę se;), poobserwować ślimaczka. dziś szybciutko wylazł ze skorupki i łazi po sałacie, myje sobie domek, ale jeszcze nie wgryzł się w sałatę. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,kawusia ,zapraszam. Zuleczko jak miło spotkac CIe przed południem,slimaczek fajny,ciekawe kiedy całkiem go udomowisz. Teklo fajna rodzinka.A Malutka to nie taka malutka jak na swój wiek.Duza dziewczynka. Miłego dnia dla Czytelniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w środku tygodnia ;) Zulko, przedwczoraj wieczorem to ja zrudziałam. Nie zdążyłam się zalogować, a już w progu stała ciotka by dowiedzieć się co u mamy. Mama dziś prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala. Słabuje, posiedzi troszke i już sie czuje zmęczona. Nie wiem jak ja ogarnę opiekę nad nią i pracę.....na razie o tym nie myślę. Muszę podołać.... Teklo....radość rodzeństwa bezcenna!!!!! Pięknie wyglądają gdy młodzieniec taszczy do domu siostrę :D. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i wszystkie całuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ za kawusie dziękuje Ploteczko ❤️ Dorixiu poradzisz sobie poradzisz ❤️ Człowiek ma te piękną ceche, że potrafi dostosować sie do każdych warunków. I Mama i Ty znajdziecie sposób żeby była bezpieczna a Ty spokojna. Warto zadbać o odpowiedni telefon o łatwej obsłudze i ważne telefony: w tym ratownicze. Zorganizować jej sypialnie tak, żeby nie musiała forsować serca ale zadawać maleńkie wyzwania żeby nie straciła chęci do życia i czuła się potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noworodki są jak pomarszczone kartofelki :D na buziach i oczach opuchlizna poporodowa, oczka jeszcze ślepe i granatowe, włoski o ile sa to w nieładzie i zaraz wylezą :D:P Ale pojawienie się małego człowieka na świecie to zjawisko radosne i piękne :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ a nowo narodzone bejbi jest dla rodziców najpiękniejsze :D Zulko - mam z czosnkiem podobnie jak Ty ;) uwielbiam nawet surowy na masełku ale mam go pod kontrolą ;) Serek pleśniowy pomalućku pomalućku i żeby nie skleił brzydko pięknych liści szpinaku - w razie czego delikatnie podlać odrobiną czegoś płynnego. Miłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ale mam farta - śniadanie ledwo podane:) zatem szamię aż mi się uszy trzęsą i ziarenka słonecznika rozsypuję;) mniam mniam. Teklo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko sama jestem ciekawa jak długo ślimaczek wytrzyma na moim sałatowym wikcie:P nie wiem, może powinnam wynieść go na trawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jesteś gramotna dziewczynka i pracowita, podołasz organizacyjnie, zobaczysz. byleś nie zapomniała o swoim zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko jak tam ogórasy? już przerobione pewnie co? Daisy daj znać co na budowie słychać i jak ma się mała B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka no przyjdźże w końcu na jakieś pogaduchy. Bastylko a może Ty się odezwiesz? tak liczę, że może pod koniec tego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane 👄 melduje się na spotkaniu śniadaniowo -kawowym :) byłam rano już na targu kupiłam wiśnie na kompociki no porzeczki czarne na winko :D zaraz zbieram się robotę ... kochane na f..odnalazła się moja kuzynka ze strony taty ..cała rodzina szukała jej rodzicow bo zostali wywiezieni do Austrii na roboty i ślad po nich zaginął ..a cała reszta rodziny została przesiedlona ...aż tu nagle po tylu latach (jej rodzice już zmarli) odnalzła się ich córka w USA moja kuzynka :D .... jest jeszcze paru seniorów rodu którzy pamiętają jej rodzicow i bardzo się cieszą że dzieci odnalazły się gdziś tam w swiecie ..dlatego chcę was przeprosić za moje nieobecności ..powoli wszystko wraca do normy ochłonęliśmy już trochę i jest nas więcej :) Dorix... dasz rade 👄 buziam wszystkie 👄 u mnie nić nie pada i jest dośc ciepło 26st .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zulka chyba zostawiłaś kilka kolorowych pięknych kanapek? Tekla dzięki 👄 Pospałam dzisiaj do 9, tak dobrze mi się spało, bo pada deszcz, z działki nici. Ostrzegają że można spodziewać się ulew:( Tekla dzięki za zdjęcia, malutka cudna i wcale nie taka malutka. Niedawno oglądaliśmy zdjęcia malutkiego J a tu już taki kawaler opiekujący się siostrą❤️ Orsejowa sprawnego drylowania :D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,pozdrawiam. Teklo gratulację dla babci i dziadka dużo zdrówka dla was dzięki za fotki.Na kamerze nie udało się,bo tak jak wstaliśmy lało a musieliśmy opuści kwaterę ,wiec spakowani w auto i jazda ,trochę polski zwiedziliśmy .I w z poniedziałku na wtorek byliśmy w nocy w domku. jeszcze piorę ,ale już ogarnięta chałupka. Ale muszę wam powiedzieć ,ze się z martwiłam ,że nie udało na kamerze ,ale mój syn wymyślił coś musi to zgrać na dysk i zobaczycie mnie na żywo. Zobaczcie w kuchni i f kto nas dziś odwiedził. Widziałam mam fotkę z Cejrowskim ,powiem ,że w telewizji .wygląda lepiej , tak zniszczony człowiek , ale bardzo . fajnie gadał. Co do Ustki zawiedliśmy się tam czas zatrzymał się dawno temu, jeszcze babka trochę w kulki przegrała nie było co robić i padło na Łebę normalnie to miasto coś ma w sobie przyciąga. I trafiliśmy też do tej kwatery co w tamtym roku. Przesympatyczni właściciele straszę państwo. Doris zdrówka dla mamy. Plotko jak twoja noga. Orsejce i Zulce machałąm w drodze powrotnej. Fruwająca co tam na twoje plantacji,dlej lody wcinasz. Tertix na działce już zrobiłaś,czy w tym roku tez Zakopane odwiedzisz. Trzymajcie się dziewczyny.?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ciesze sie, że wróciłas z urlopu cała i jesteś w domku bezpieczna. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :D ❤️ ❤️ ❤️ Zulko - i co napsociłas dzisiaj? ;) ❤️ Moze spytaj wujcia Googla co ze slimaczkiem zrobić? chociaż ja byłabym za tym żeby u Ciebie przezimował... Ale rozsądek mówi żeby Go przed końcem lata wypuścić na wolność (np na trawnik w parku) Nawet nie wiem czy to jest zwierzątko jednoroczne czy żyje dłużej :O Orsejko - pachnie Twoimi kompocikami :D Może coś ktoś upiekł? tak mi sie chce słodkiego... :classic_cool: Terixiu a Ty co napsociłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla właściwie nic nie robiłam. Ugotowałam krupnik z kaszą pęczak i dużą ilością warzyw, uduszona pierś kurczaka i ziemniaki. Po południe poświęciłam sobie. Wydepilowałam się tu i tam, zrobiłam porządek z nogami i paznokciami, zrobiłam maseczkę na włosy i twarz, i czytałam, czytałam i czytałam, i objadałam się czereśniami:D A deszcz padał, padał i teraz przestał:P Vanilka chyba coś pokręciłam, bo myślałam że jesteś w Ustce. Mnie Ustka bardzo się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_) Terix.. to się dopieściłaś na maxa :) Teklo.. dzięki za fotki maluchy cudowne :) u mnie leje deszcz ale deszcze jest bardzo potrzebny u mnie wreszcie nie muszę podlewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawusi - dzięki Orsejko ❤️ Masz racje u mnie pada od dwóch dni i jeszcze jest mało. Ziemia aż piszczy z uciechy, alergicy lżej oddychają a przed nami wizja dobrego urodzaju Czereśnie są w tym roku słodziutkie, maliny pachnące :D:D:D czekam na śliwki ;) Śniadanko: pankejki stawiają na nogi :) koniecznie z syropem klonowym http://cdn77-s3.lazycatkitchen.com/wp-content/uploads/2015/05/buckwheat-pancakes-up-close-1000x667.jpg Dobra jajecznica i sałatka doda energii do pracy w ogrodzie http://2.bp.blogspot.com/-G8_wjGgAzAs/VXCXlcrSOlI/AAAAAAAAVoI/JIMag0J9Gz4/s1600/Vincent_jajecznica.jpg a pasta z makreli w chłodny dzien wyzwoli uśmiech zadowolenia http://3.bp.blogspot.com/-mWRelj7Dp8U/VM3w8pc-fVI/AAAAAAAAFt8/KJ_c_xUKDk0/s1600/7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi sie tarta cytrynowa :classic_cool: chyba nie wytrzymam i zrobie Pachnąca, żółciutka ...mmmm :D Miłego dnia życze wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki👄 W związku z tym że płaciłam rachunki hi,hi udało mi się przy okazji zajrzeć do czytelni no i do Was oczywiście;) Teeklo Dzięks za fotki.Oglądam i zaraz ciepło się robi na serduszku.Wnusio do niedawna nasze maleństwo teraz przy kruszynce całkiem spory pan.Oj jakie obowiązki teraz spadną na te męskie jeszcze kruche ramionka;). Buziaki dla obojga no i Was oczywiście👄 Koteczka Betulki ani ślimaczka Zulki nie widziałam jeszcze,może sie przed wyłączeniem komputera uda wsadzić łeb do gara:p. Ale ogólnie na ślimaki jestem cięta,bo u mnie plaga.Nie mam czasu tego zbierać i kwiaty,warzywa normalnie nikną jak zmiecione przez szarańczę.A to działanie obślizgłych muszelkowców.Oj nie karmiłabym tego z własnej hi,hi woli ale karmię:p:) Jak chodzi o budowę to czekamy na tynkarzy,ponoć mają być w przyszłym tygodniu około wtorku,środy. No i ciągły stres z tym stropem jest,bo po takim zalaniu ciągłe obawy przed kolejną wylewką😭 No i oczywiście ciągle pracujemy z mężem no i córką.Roboty dla całej szalonej rodzinki nie brakuje. Wczoraj miałam przed południem wolne bo byłam u reumatologa.Reumatyzmu nie mam,osteoporozy również.Kości ponoć ponad normę wiekową a gnaty bolą.Pewnie z przepracowania:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Mojej mamie sami nie chcieli zrobić bajpasów ponoć nie przeżyłaby operacji.Bierze leki raz jest lepiej,raz gorzej ale ciągle do przodu,jakoś:(. Na dokładkę chora na cukrzycę,nerki i żołądek.Teraz układa sobie życie bez męża a ja nie mam czasu by jej zapewnić jakieś atrakcje by się nie pogrążała w smutku i samotności.No niby tak całkiem sama nie jest,mieszkamy razem ale ciągle jestem zajęta,widujemy się w biegu nie ma czasu na dłuższe rozmowy.A wyjazdy mamy tylko na zakupy,dobre i to no ale chciałabym czegoś więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Jak chodzi o Buffy to nie wiem co napisać?!. Cukru nie udało mi się zmierzyć choć na ogół dobra jestem w te klocki.W domu zawsze robię za pielęgniarkę,robiłam już zastrzyki,pobierałam krew z palucha:p i takie tam. Pokułam Buffy całe uszy no a ani kropelki krwi.Wnerwiłam się i dałem spokój,nie wiem co powiem u weta przy następnej wizycie😭. Oby tylko nie miała cukrzycy,bo pewnie te moje poddanie się na zdrowie suni by nie wyszło:(. Z Buffy to w ogóle jest dłuższa opowieść ale opowiem za czas jakiś niech mi się wszystko wyjaśni i mam nadzieje zakończy happy endem. Dobra teraz zmykam bo miałam tylko opłacić rachunki a tu mi wyszło dłuższe posiedzenie. Aha, Zulka jak chodzi o nocne drożdżowe to przecież pewnie pamiętasz jak się nim zachwycałam.Przepis podstawowy jest taki sam tylko wykończenie jakby nowe.Ja robiłam różnie ale jeszcze nie z jagodami,zawsze wychodziło pyszne a roboty w sumie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 dzisiaj wybieram jajecznicę, Zulka może wciągnąć naleśniki:D U mnie jeszcze nie pada, ale jest bardzo pochmurno i wieje nieprzyjemny wiatr:( Tekla jak upieczesz tartę, to dla mnie chociaż ze dwa okruszki zostaw:) Daisy jeżeli tynkowanie to chyba remont ma się ku końcowi? Zulka gdzie i kiedy wyjeżdżasz na urlop? Ja jak zwykle we wrześniu Zakopane:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×