Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Orsejko co u Twojego księcia słychać? u nas plaga kleszczy w trawie:o panna F złapała dwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, pożegnam się, bo późno, bo samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, ze wróciłam z wyspy :D Pogoda była nie angielska, wróciłam opalona :P Bierzmowanie było pierwsze, potem komunia wszystko bezstresowe :D Było tylko 20 dzieci, panie prowadzące całą ceremonię, poszło sprawnie :) Ksiądz dobroduszny dla dzieci, styl papieża :D Tydzień wystarczył i do domu, bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :D Tylko w siedlisku zimno więc chłopaki poszli zapalić, a ja do wyrka :P Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄 kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Wczoraj miałam jakieś zaćmienie mózgu pewna byłam że napisałam do was i spokojnie spędziłam dzień harując jak zwykle :O Zulko...u mnie rowniez od południa w jednej chwili zrobiło się duszno :) jadać do wsi o godz. 16 bylo 27st. uf. Jesli chodzi o kleszcze to mój chłopak ma obroże Foresto i jest ok.. ale ja i tak boje się bo ta jego broda to zbieracz ..nie chodze po lasach ,łakach jedynie po uliczkach osiedlowych a najczęściej to chłopak biega po ogrodzie ..on to typowy kanapowiec chodząc z nim w ogrodzie zawsze przypominam o si..a potem k..:D Daisy.. wstyd się mi zrobiło że zwątpiłam w jednym mom. bardzo bardzo przytulam cię przyjaciółko i trzymam kciuki za wytrwałość i siły oraz za tatę by cierpienie było znikome wiem jak ten typ choroby niszczy przytulam mocno do ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca ..ciesze się że jesteś już w siedlisku i szczęsliwa bo ija mam tak jak ty nie za dlugo gdzieś tam choć jest lux ale ja do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ..jeszcze troche musisz dać rade ...jesteś silna dziewczyna ...a nogi nie przeciążaj tak jak lekarz zaleca ..wszystko w swoim czasie ..jeszcze będzie trochę rehabilitacji ale będzie dobrze 👄 Vanilko...zapisałam przepis dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko..ciesze się że masz lącznośc wszystko idzie w dobrym kierunku i jeszcze chwilka będziecie razem z m w swoim nowym gniazdku cieszyć się :D Teklo.. zyczę by twoje marzenie o wspólnej zabawie wszystkich wnusiów się spełniło już dzisiaj ❤️ Dorix...i ja przyłączam się do twej prośby do koleżanek Bastylki ..Terix..byśmy razem były w dobrych i zarazem ciężkich mom naszego zycia kochane przyjaciólki zapraszamy i bardzo bardzo czekamy na was ❤️ Majka .. na ciebie czekamy koniecznie proszę zamelduj się proszę :) Wszystkim miłego dnia u mnie slonka brak ale mam nadzieje że się pojawi bo nadzieje trzeba mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest słońce Orsejko ❤️ Dziękuje za kawusie 👄 i dobre słowa ❤️ W gorszych momentach oboje z małżowiną przeżywamy chwile załamań :O ale nie da sie przyspieszyć, trzeba przejść przez to od początku do końca. Samo wspomnienie boli i o rozmowach z C na razie mowy być nie może. 🌻 Dzisiaj mam wnusia u siebie bo młodzi będą w banku i u notariusza umowy podpisywać. A potem to już tylko przeprowadzka i ten dreszcz emocji jak u Betulki ;) 🌻 Mogłoby być więcej słońca i ciepełka bo mój rowerek tupie oponkami a tu doopcia - mokro i zimno :D Wczoraj "nawtykałam" swojej Siostrze bo wg mnie daje sie wykorzystywać. A dzisiaj mam wyrzuty sumienia, że chyba jako młodsza siostra nie powinnam jej tak krytykować. Zadzwonie dzisiaj i przeprosze :O inaczej nie zaznam spokoju ;) Zulko ;) - mam nadzieje, że to nie będzie pan Cejrowski? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie ciepełko po wczorajszych ulewach i gradobiciu. Odrana byłam na Polnej - ogrodnicy działają, siatka w 3/4 wisi jeszcze nie naprężona. Była firma na pomiarach od ogrodzenia frontowego. Już nie chce mi się wracać na stare śmieci ale jeszcze troszkę cierpliwości. Fajnego dnia życzę, idę wieszać pranie i robić młodą kapustkę duszoną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuu;) a co tu takie puste dziury????? od 13 nikogusieńko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Teklo śniadanko mnnnnniam 👄 Fruwająca co racja to racja, u siebie najlepiej;) Betulka to już finisz finiszu;) a młodzi też już spakowani? Orsejko my z panną F tylko chodnikiem wzdłuż, którego trawa rośnie i patrz, zaraza się przyplątała:o muszę lecieć jakieś krople zapobiegawcze kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Betulka, o tej porze tylko na Ciebie mogę liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze odpowiem Tekli, nie to nie będzie pan C, tylko pan P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Zulka, spóźniłam się...ale musiałam uszy Lutka zabezpieczyć mascią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pozdrawiam Kawusie herbatkę ,inkę zostawiam Na razie uciekam potem coś więcej napiszę. Muszę polatac ze szmatka i miotlą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Piękny dzień, słoneczny i pachnie świeżo skoszoną trawą :- Powiesiłam pranie. Zostawiam kompot z rabarbaru bo będzie cieplutko i będzie chciało się pić. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija :) Vanilko.. dzięki za kawunie 👄 u mnie pięknie ciepło więc zasuwam na ogrodzie i jestem w swoim żywiole ..teraz zabieram się do gotowania :) Wszystkim miłego dnia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba się zacieło bo nie widziałam przedtem Beatulki a teraz nie ma mego wpisu :O znowu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widać już pokazali i d..u..p..e wykropkowali to to potrafią meldujemy się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie - dziękuje Wam dziewczynki za kawusie ❤️ wysiorbałam prędko i musiałam lecieć bo pilne sprawy mnie pogonily. Buziaki i pozdrowienia 👄 ❤️ biore się za obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że piątek, piąteczek, piątunio ale może ktoś zaglądnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×