Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Teklo, jak zdrówko? poległaś? mam nadzieję, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie naszła jakaś ciemna chmura i zaczęło padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w przyszłym tygodniu zapowiadają upały:o Fruwająca na tę okoliczność mogłabyś zapodać jakiegoś mało słodkiego loda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mogę sobie wołać, nawoływać i tak nic nie wskóram:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł poczwartkowe 🖐️ Ja dopiero teraz bo jednak przeszłam krótką ale ostrą infekcje gardła. Jechałam na aspirynie bo ona na mnie działa. Sporo rutinoscorbinu i spray do spryskiwania gardła. Zżarłam opakowanie aspiryny ale sie udało. Toche mnie tylko osłabiło. Za to kulfon mam cały i nawet nie doszło do obtarcia co jest pewnym sukcesem bo dla mnie katar jest ciążką chorobą, która zwykle zwala mnie z nóg. 🌻 Dziewczynki - moim zdaniem należy pozwoli dziewczynom odejść. Nawoływanie i prośby są fajne na krótką metę. Dłuższe są poniżajace i nieskuteczne. Lepiej przełknąć te żabe. No wiadomo, że przywiązałyśmy się, że będziemy tęsknić :(. Ale cóż z tego jeśli odchodzące tak nie czują? Dajmy im to prawo. Nie muszą sie nawet tłumaczyć. Owszem obiecywałyśmy sobie ale czas płynie, spojrzenie na życie się zmienia, są różne priorytety. :O Mnie też bolało jak pysia bez słowa olała nas równym sikiem i odeszła bez słowa można rzec po chamsku. Można rzec ale tak nie rzeknę - miała taką wolę i prawo i zrobiła to. Nie każdy potrafi zdobyć się na tzw „wyższe” uczucia. Mysle, że bedziemy sie stopniowo wykruszać dalej niestety :O 🌻 Zulko - myslałam, że to pani z Gara była tym kłopotliwym gościem :D:D:D Skoro nie - to dla niej szacun i czekam na fotke tego bufonowatego starszego :D Info o moich młodych pośle na @ bo nie chce tutaj „zagadkowo” zagajać :D Zrobie razem z fotkami mam nadzieje ;) 🌻 U mnie wszystko toczy się normalnie, czerwiec i w ogóle lato w mojej rodzinie jest okresem wielu okazji, jubileuszy, imprez i wyjazdów. Więc będzie się działo. A na dodatek mam dwa plenery i dwa zebrania z „kółka” i jeszcze na dokładke 6 czerwca ważną wizytę lekarską. 🌻 Wysyłam wpis i na chwile znikam bo małżowina jojczy o kolacje wrrrr.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam i pycho mi się uśmiecha:D:D Tekla tak przypuszczałam, że walczysz i się nie poddasz:D mój małż też jojczy o kolację, ale w okolicach 19. i co mam począć jak zrobione inną ręką lepiej smakuje?:P wiem, że to lenistwo, wygoda i wymówka, ale nie jest to dla mnie wielki ból więc kolację mogę machnąć:P gorzej mi z obiadami, więcej z nimi zachodu - wymyślania, przygotowania, ale też robię, bo kto jak nie ja;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo coś utknęłaś z tą kolacją;) Dorix pisała o kalinie, u nas też pięknie kwitnie, ale niestety w wazonie się sypie okrutnie. za to wczoraj na opuszczonej działce urwałam sobie łubin, w wazonie prezentuje się rewelacyjnie. w przyszłym roku muszę poszukać nasion i posiać na naszym ogródku, tak mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Nie tak dawno wróciłam do domku, troszkę byliśmy u mamy i siostry bo na 2 tygodniowy urlop zjechała rodzinka z Tajlandii (siostrzeniec z żoną i Oleńką). Było powitanie, smakowanie różnych egzotycznych owoców. Później wizytacja Polnej a tam nam tak dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teo z kolegą skończyli skręcać meble, jedna szafka-witrynka jest do reklamacji. Skręcili też 2 regały do spiżarni :-). Ogród zaczyna się wyłaniać i łapać kształty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka opowiadaj jakich owoców spróbowałaś? to ile jeszcze czekania na zmianę adresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, większość owoców widziałam i jadłam po raz pierwszy, jutro spiszę nazwy. Ze znanych mango, liczi ale inne niż z Lidla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w przyszłym tygodniu nastąpi przyspieszenie tym bardziej, że podobno wtedy nastąpi zakończenie montażu kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i młodzi już umawiają fachowców do remontu szeregówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie jak inaczej muszą smakować te owoce a swoje mieszkanie młodzi już wystawili na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja sis pewnie popłakała się z radości na widok wnusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj utknęłam utknęłam bo złapana zostałam w skajpie i rozmowe nieplanowaną odbyłam - przepraszam ❤️ A planowałam dla każdej z Was pare słów napisac - zrobie to potem. BeTulko - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko -zżymam sie nieustannie o te kolacje ale zwykle jednak kapituluje i robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi wystawili już mieszkanie. A mała wisi babci na szyi :-D. Pyskuje po polsku i angielsku, buzia jej się nie zamyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - żarłabym te owoce koszami - tak lubie egzotyczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre były pyszne, smakowały mi takie lekko kwaskowate, niektóre okropnie mdłe. Te mdłe Tajowie jedzą z chili i solą - podobno wtedy najlepiej smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo hihi zżymanie nic nie daje;):P Betulka ile przylepka ma już lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie takim mdłym owocem jest melon:P nie lubię go, z kolei moja teściowa uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzeniec powiedział, żebym spróbowała kiedyś zjeść ananasa lekko osolonego i z chili. Melon też jada się z szynką czyli połączenie ze słonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×