Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Kochane gdyż w sobotę w noc jadę po m ,tak się cieszę, bo ostatnio bardzo proszę o usprawiedliwienie ,ponieważ będę oddana i spędzę czas z niedźwiadkiem, nawet chatę wolna mamy :P co to się porobiło młodzież starszym udostępnia córcia leci spać do koleżanki. Może mnie nie być na forum, chyba ze machnę łapka .A nasza Pysia dziś zdawała na prawko i zdała. U mnie dziś ciepło było ,masowałam głowiznę u fryzjera,:P:) Zulka jak tam spotkanie. Orsejko co czarowałaś w swoim tajemniczym ogrodzie. Doris gdzieś wyrusza czy w domku. Fruwajaca jak tam już kuny wyniosły się. Bastylko Tertix❤️ Majka chyba jeszcze nie poczuła klapsa od Orsejki odezwij się Beutlko jak na polnej ,sprawy ruszają dalej. Teklo czekamy na fotki wnusiów, oczywiście za pyszne śniadanka. Powiem wam ,ze biorę tabletki od endokrynologa i witaminę d3 już zauważyłam ,ze nie mam zwąchiwanej równowagi. Zaparłam się jak osioł i co rano godzinne ćwiczą, juz 2 tygodnie po dłuższej przerwie, Wydzielam sobie jedzenie w nagrodę jeden kawałek ciasta raz w tygodniu, postanowiłam sobie prowadzić zeszyt co jem ile cm ubywa może któraś dołączyć do mnie do końca czerwca chcę 5 kg schudnąć tak cel. a do końca rok 7kg.Trzymajcie kciuki za mnie bym wytrwała. Dziś okienka wymyłam ogarnęłam chałupkę. Jutro się jeszcze odezwę. Trzymajcie się cieplutko miłego weekendu:0❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek, słoneczko powoli wychodzi za chmurek. dziewczyn w sumie do końca razem te 7 kg jak będzie więcej też się uciesze Witam w sobotni poranek, słoneczko powoli wychodzi za chmurek. dziewczyn w sumie do końca razem te 7 kg jak będzie więcej też się uciesze Stawiam kawusie i herbatusie ,latte inke,po szklance wody z cytrynką i miodem ogórkiem UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego dnia życzę miłej soboty niedzieli trzymajcie się.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Vanilko dziękuje za kawusie ❤️ a najpierw wychyliłam szklaneczke wody z cytrynką miodem i ogórkiem - pusio :classic_cool: teraz można dzień zaczynać Popieram Vanilko Twoje działania. Będe Cię dopingować ❤️ Pod koniec roku będziemy świętować Twoje 7 kilo ❤️ Śniadanie jest bardzo ważne w dochodzeniu do formy: można nie zjeść kolacji ale śniadanie koniecznie. Najszybciej się spala węglowodany zjedzone przed południem. http://www.elle.pl/gfx/00/03/2d/77/image-0t9u8yi_jpg/thumb_900x800_10.jpg/__/badz-fit-sniadanie-mistrzyni-fot-fotolia.jpg 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-2guWhh99WQ0/VODOG_gJpzI/AAAAAAAAAJs/y8q14RZfteE/s1600/zdrowe%2B%C5%9Bniadanie-001.jpg 🌻 http://2.bp.blogspot.com/-ktebNs5Q3Wg/UYqh6HjtueI/AAAAAAAAA6U/PZkhhXxeONo/s1600/DSC_0977.JPG Zajadajcie nie jedzcie po godzinie 18.00 a jeśli musicie to niech to nie będzie nic słodkiego i raczej bez węglowodanów. Garść orzeszków, jabłko, kawałek awokado, pomidor albo plaster sera. I tym kazaniem kończe :P - amen :D:D:D ps mam zamiar stawiać Win"10" na Toschibie ponownie - może tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dla mnie od rana ptaki urządziły koncert :-). Zasłuchałam się. Teeklo, ja mam win 10 od 2 dni - przez całkowity przypadek kliknęłam i się zainstalował. Na początku byłam ale już się przyzwyczaiłam :-D. Internet z Play działa super, jest szybki - oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polnej siatka już wisi, panowie od rana naprężają, blaty do kuchni dotarły, wykonawca zabrał jedną półkę do przeróbki. Tuje zjedzone przez sarenki wymienione. A po niedzieli zaczną sadzić roślinki w moim ogrodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek u mnie brokuły i kurczak na parze z ziemniaczkami w plastrach proszę się częstować. Ciacho mam w piekarniku do wieczornej kawki i herbatki będzie. Mylam cztery kołka:). na razie papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ciasto z kubeczka jest bardzo wilgotne i długo trzyma swoją świeżość, chodź ma wadę znika zbyt szybko . Pisze o tym po zostawiłam 2 plastry zobaczyć jak długo wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry sobotnio Teklo Twoje śniadanko zjadłam o przyzwoitej porze, dziękuję 👄 Vanilia dziś upiekłam drożdżowca z kruszonką, taki świeżutki jest najlepszy:) Betulka a jakie roślinki będą w Twoim ogrodzie? sama je wybierałaś, czy zdałaś się na ogrodowego architekta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam na obiad pierogi ruskie (zachciało mi się), dziś miałam to samo tylko podsmażane, wiem, że kaloryczne, ale takie lubię nawet bardziej niż te z wody:P jutro moja mama imieninuje i w związku z tym na ogródku będziemy szaszłykować:P chciałabym złapać trochę słońca na nogach i rękach, bo bielutką mam skórę jak młynarka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Fajny i spokojny dzień dzisiaj miałam, taki bez napięć - tak spokojny, że olałam ;-) górę prasowania :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam zupinkę szczawiową bo to miłość mojego m a poza tym zupa expresowa :-p. Drugim daniem zajęli się panowie - coś tam sobie grillowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - wzdłuż płotu są tuje (malutkie) a w ogrodzie będzie trawnik, w jednym rogu będą brzozy i bez, w drugim rogu jakaś kompozycja traw i czegoś pnącego. Obok tarasu będą płożące iglaki, dużo lawendy, macierzanki itp. To będzie ogród za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed domem czyli z frontu też trochę trawnika ale tu musimy trochę poczekać bo dopiero na początku lipca będzie budowa ogrodzenia frontowego. Widok z okna kuchennego będę miała na jabłoń rajską - zaplanowany był jakiś klonik czerwony ale nie przekonali mnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Koleżankom. Ostatnio pracowałam na trzech etatach w biurze. Nawet cięzko było złapać oddech. Myślę, że teraz już będzie troszkę lżej. Koleżanka wyzdrowiała :D i wraca do pracy. A poza tym...syn, którego wożę do pracy....zdał egzamin na prawo jazdy....Dla mnie to będzie naprawdę ulga w organizacji codzienności... Dziś upiekłam dwa ciasta. Kruche z rabarbarem i tiramisu.... Jutro syn świętuje w pracy cud zdania na prawo jazdy :D więc ciasto na tę okoliczność... Za chwilkę spadam w poduchy, jutro o szóstej jeszcze zawożę syna. Jestem codziennie myślami i sercem z Wami. Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielkę kawusia herbatusia, Po kawałku serniczka z żelką kokosową@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Gdzies się wyrwiemy korzystać z pogody,no to trzymajcie się ja oddaję się morefuszowi:P:):P:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne przywitanie 🖐️ Vanilko wszystkie słodkości jakie przygotowałaś zostały przeze mnie zjedzone ❤️ dzięki też za serniczek ;) :classic_cool: Ty zanurzyłaś się w marzenia senne a my zaraz wyrywamy sie do lasu więc serniczek mniam mniam :D ❤️ 🌻 Wczorajsza próba instalacji nie powiodła się znowu :O😠 Przy jesiennym ściąganiu Windowsa nastąpił błąd, nie mam pliku instalacyjnego i instalacja nie może się powieść. Przeszkodziło oprogramowanie (środowisko) Toschiby :O A ściągnąć się nie da już 😠 Zostanie Toschiba przy Win7 i doopa. Najwyżej kiedyś kupie "dziesiatke". Miłej niedzieli wszystkim życzę i odpoczynku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wczoraj pochwaliłam nowy internet a dziś ZONK :-p - brak. okazało się, że coś tam coś tam robili z masztem nadawczym czy czymś podobnym. i już jest :-) Ale widzę, że chyba wszędzie była przerwa w dostawie :-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej wsi dzisiaj był maraton rowerowy. Piękna impreza nad jeziorem. Zrobiliśmy sobie z M relaksującą przejażdżkę wśród tłumów młodych ludzi na rowerach, na nogach, na hulajnogach, z wózeczkami i plecakami :) Piękny, pogodny dzień. Zulko ❤️ mam nadzieje, że Wasza imieninowo - działkowa impreza była udana i że Mama miała piękny usmiech cały wieczór. Opaliłaś łydki? :P to najtrudniej opalić :P - jeżdże w kolarskich majtach do kolan ale łydki na razie blade jak u młynarzowej mam :D BeTulko -spaliście już na Polnej? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo Jeszcze nie spaliśmy, zamelduję się gdy nadejdzie ta chwila :-). Wciąż jeszcze czekam na ukończenie kuchni bo połowy brakuje i łożko w sypialni będziemy skręcać po zamontowaniu garderoby bo będą się "hukać" po sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że kuchnia w tym tygodniu będzie tyle że znów wolne w czwartek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajadajcie ❤️ Miłego dnia wszystkim życzę - piękna pogoda w całym Kraju dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo jestem na kawusi Daisy 100 lat bez problemów i duzo zdrowia Na razie zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochana Daisy! Sto lat, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie! 👄❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w nowym tygodniu :D Niezmordowana Teklo, dzięks i siarczysty całus za śniadanko. Zjadłam podwójną porcję z jajeczkiem :P Betulko, podobno wszystkie sny na nowym miejscu są spełniane więc czekamy z niecierpliwością. Plotuś...👄. Daisy kochana... Niech się spełniają wszyściutkie marzenia :) 🌻🌻🌻 Też pogoda śliczna, tyle, ze u mnie młyn pracorowy. Mieszczuchy przyjeżdżają do letnich rezydencji i stąd mamy ruch w biurze. Całuski Wam zasyłam :)Dobrego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×