Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
Paulina-mnie tez boli brzuch, dosłownie jak przy okresie. Za każdy razem, jak jestem w łazience, to sprawdzam, czy nie dostałam @. Mysle, ze dopiero po wizycie u lekarza się troszkę uspokoję. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy niektore jestescie jednak p*****lniete,sorry.Te ciaże wrozycie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch nie boli, ale czasem wydaje mi się jakbym okres dostała, ale na szczescie to tylko złudzenie. Kiedy idziecie do lekarza? Ja w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w poniedziałek:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czwartek. Będę pierwsza? P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak:) Ja za to chyba pojde dzisiaj do ogólnego... Dalej mam biegunkę, ta grypa zaczela sie w niedziele, a dzis mamy srode:( aż się boje iść do pracy:( myślicie, ze powinnam iść do lekarza? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że warto to skonsultować z lekarzem. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
tak Asiu,jak najszybciej idz. U mnie juz duza poprawa ufff a nie bylo to mile. Mnie od jakiegos czasu brzuch w ogole nie boli, az sie czasem martwie,ze cos jest nie tak. Jedyny objaw to wieksze i bolace piersi i brak problemow z zasypianiem jupi ! Dziewczyny a kiedy zamierzacie powiedziec w pracy ? Ja jesli wszystko sie powierdzi to po usg, czeka mnie wyjazd sluzbowy na ktory gin pewnie mnie nie pusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziewczyny. Po pracy pójdę na pewno. Co prawda te biegunki nie trwają całymi dniami, ale mimo wszystko mnie to niepokoi, bo zaczelo sie w niedziele. Onika na pewno wszystko jest dobrze:) nie martw się:) Ja to jeszcze dlugo nie powiem :) tzn. W pracy i tak nie moge, a znajomym to chyba po 12 tygodniu:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, jasne idź do lekarza, biedna jestes że Cię akurat na początku ciąży złapało wirusisko :( Onika, Ja w pracy w połowie czerwca planuję powiedzieć, a znajomym to w lipcu :) Chociaż najwazniesze 2 przyjaciolki juz wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie stało:) Właśnie mam nadzieje, ze to tylko zwykly i niegroźny wirus, ale poradzę sie lekarza:) W lipcu to juz chyba będziemy jakos po 1 trymestrze, co dziewczyny?:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina-strasznie jestem ciekawa, co Ci lekarz jutro powie:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Hej :-) dziewczyny po wizytach proszę o zdanie relacji :-) ja mam problem :-( chcę chodzić i prywatnie i na nfz do gina, i gdzie nie dzwonie żeby na nfz się zarejestrować, to kurde kończą kontrakty i mają komplet na maj a nie wiadomo czy będą podpisywać nowe :-/ wrrrr jestem zła! a brzuch mnie dzisiaj zaczął boleć troszkę i się stresuję :-( leci nam 6 tydz a w poprzedniej ciąży właśnie pod koniec 6 tyg poroniłam :-( boję się! :-( ja w pracy powiem po pierwszej wizycie, bo muszę wziąć zaświadczenie, sklep mięsno-wędliniarski to muszą wiedzieć jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez. Mam nadzieję że mnie uspokoi. Ciekawe czy dostanę jakieś leki. Raczej marne szansę na uslyszenie serduszka chyba jeszcze. No i tez chce porozmawiać o zwolnieniu. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie jeszcze dzisiaj zaczely bolec plecy:( ach... Nie czytam juz po tych forach, bo się tylko wystraszyć można:( Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola, też tak kombinowałam żeby chodzić prywatnie i państwowo żeby skierowania wypisywała, ale zrezygnowałam z państwowego, nie będę się denerwować, wolę już te pare stówek dołożyć niż się denerowować. Nie stresuj się, teraz na pewno wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogo
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było :-) co u Was słychać? Jak się czujecie? :-) jeszcze raz gratuluję wszystkim którym się udało :-) Asia nie czytaj lepiej i się nie nakręca bo to nie ma sensu. Wiola będzie dobrze i się nie stresuj bo to na pewno nie pomaga. oczekując jesteś tu jeszcze?:-) pozdrawiam Was i nie martwcie się tyle dziewczyny bo tak czekalyscie na ten moment więc korzystacie z każdego Dnia i cieszcie się tym stanem ! :-) Czy są jeszcze jakieś dziewczyny które się starają czy udało się wszystkim prócz mnie ?:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
ogo trzymam mocno kciuki za następny cykl :-) ja to się cieszę, że od Młodego się nie zaraziłam... Onika83, Nadia co u Was? JestemAgentką pewnie też tak się skończy, że dam sobie siana z nfz, tylko wiesz to jest wkurzające, człowiek kurde płaci składki, do lekarzy nie chodzi a jak trzeba to g****o można załatwić... No ale cóż my możemy na to poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogo-jestem pewna, ze niedługo dolaczysz:)) A ja mam spoko lekarza na nfz, który przyjmuje również w Londynie:) daje nawet wszystkim kobietom bezpłatne skierowania na prenetalne, choc po moich niedawnych doświadczeniach z przyjaciolka chyba z tego zrezygnuje:) Wiecie co dziewczyny? Bylam dzisiaj u lekarza po żelazo i zapytać, co z ta biegunka i spotkałam koleżankę z pracy, byla po wypadku (jak wracala z pracy):( miałyśmy wracać do domu razem, ale w ostatniej chwili brat mi dal auto... Nawet mijalam ja na drodze, ale nie zauwazylam, ze to ona:( przyjęli Ja do szpitala:( chyba jakas opatrzność nade mna czuwala... Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Hej wszystkim ☺ No rzeczywiście miałaś szczęście, oby kolezance tez dopisało. U mnie bez zmian poza sporym apetytem,mam nadzieje,ze będę mogła trochę cwiczyc,bo inacze źle skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale historia! Coś nad Tobą czuwa:) doceń to. Ciekawa jestem jak to będzie jutro u tego lekarza i co mi powie. Troszke się stresuje. Mam nadzieję że nie zapomnę o wszystko zapytać. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
A do lekarza tez chodzę prywatnie, myślałam nad NFZ, jednak tyle razy wydawałam na bzdury, wiec teraz nie będę oszczędzać. A lekarz za konsultacje i porady nawet tel. O każdej porze nie bierze kasy. Cierpliwa i życzliwa, przejmuje się każda pacjentka i nie traktuje nas jak bankomat , tylko jak czlowieka. Myślę, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Paulina, koniecz nie wszystko nam opisz ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani_a
Cześć dziewczyny :) Dołączam do Was z data na 10.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Hej Mania, witamy ☺super, mam już termin, zazdroszczę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Mania:) jestes juz po wizycie u lekarza?:) Tak Paulina, czekamy,:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani_a
To narazie termin orientacyjny. Zobaczymy czy nie zmieni się na kolejnej wizycie, ale wg mnie jest idealnie policzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani_a
Tak, jestem po wizycie. Jak tylko ujrzałam drugą bladą kreseczkę to leciałam do gin po L4 ze względu na ciężką pracę. test wykrył mi ciążę w 20dc a owulacje miałam w 9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy Mania. Odpowiedz jak wyglądała twoja wizyta? P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×