Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

uff, Bezzka, zdążę przed północą - wszystkiego najpiękniejszego ;* dużo zdrowia (bo teraz to najważniejsze) i spełnienia wszystkich marzeń, tych malutkich i tych wielkich ;) @Acai - może jakby co to przedzwoń do hebe, do kiedy mają tę promocję i na ile, bo ja dałabym sobie rekę uciąć, że wczesniej były jeszcze tańsze ; / mnie dzisiaj przy rozwieszaniu prania tak rozbolały plecy, że się musiałam połozyć na trochę. ; / A wgl to się zmierzyłam i jak w obwodzie mi nie przybyło, bo dzisiaj miałam 101, jak tydzień temu, za to w tym sposobie mierzenia od mostka pod wzgórek wyszło mi 36 cm, czyli za dużo o 3 cm. ; / i nie wiem, czy to jakoś Junior się dzisiaj inaczej upchnął, czy zaraz będę rodzić ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Kawusi to wspolczuje, ze tesciowa tak Cie zostawia bez wsparcia ale moze maz wezmie troche wolnego i dacie rade tak czy inaczej oszczedzaj sie i odpoczywaj lepiej jednak w domku w tej sytuacji. Tak samo goscrenata odpoczywaj. Pokazna Twoja mala. Mojej kolezanki mala w 35tyg wazy 3600!!! Nie wiem ile moja ale pewnie tez cos kolo tego. Alex pewnie masz racje, ze mlody inaczej sie ulozyl i stad te cm wzdluz a tymi wszerz sie nie martw ;) juz niedlugo kochana ;) Budze sie ze 2 razy w nocy na siusiu a jeszcze od dwoch nocy doszedl skurcz lydki na prawej nodze. Chwilowy co prawda ale kurna bolesny. No i mamy weekendzik. U mnie dzis ma padac a mam w planach generalne sprzatanie za tydz komunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zojka to twoje wczorajsze to nie niby nic ,a bardzo wiele istny maraton!!! Bezzka zazdroszcze tego tortu ,aż slinka leci i na samą myśl ;) ja mówiłam,że do szpitala nie chce żadnych słodyczy ale wczoraj jak przynieśli mi eklerka to nie pogardzilam :P Moja szyjka ma w tym momencie 20 mm więc tryb oszczędnościowy i leżący na maxa ,w ostatnie dwa tygodnie poleciała o 8 mm więc mam trochę stresu. Açai91 mój brzusio wysoko tak przynajmniej wszyscy mówią heh oddycha się różnie,bo rano swobodnie a od południa ciężko , mały mocno uciska. Kawusi4 Ty to się masz, przy chłopcach raczej trudno o spokój i wytchnienie ,trzymam za was mocno kciuki ,jeszcze trochę i ciąża będzie donoszona :* Goscrenata101086 mała jest naprawdę dorodna :) moja znajoma jest w 34 i jej niunia waży 2900g doktorka mówi ,że na finiszu może mieć nawet między 4,a 5 kg. Alex mi się wydaje,że tymi pomiarami nie ma się co na poważnie sugerować ,jedynie jako ciekawostkę to traktuj raczej ;) niech się jeszcze młody na świat nie pcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
czesc. Ja ostatnio mam jazdy z zebami,tulalam sie nocami po izbach stomatologicznych i ostatecznie wyrwano mi wczoraj zeba madrosci. Jak na 38tc niezle,co? ;) mam nadz.ze teraz bede miec juz spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gajazmaja , Ty pewnie wytrzymałość przed porodem ćwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajazmaja masakra ,kawusi4 ma rację trenujesz przed porodem jak nic. Ty już w 38 tc jesteś to już praktycznie na wylocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila0256
Matko widze ze wiekszosc juz sie na porodowke wybiera a ja dopiero dzisiaj takie grubsze zakupy zrobilam a mamy jeszcze kupic wozek malemu kosmetyki pieluchy chusteczki i kilka ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ciesz się,że sama dopinasz wszystko na ostatni guzik u mnie w najgorszym wypadku mój facet będzie skazany na robienie pełnej wyprawki ,a ja lubię mieć wszystko pod kontrolą ;) Sobota jak tu dziś cicho. U mnie czas chyba jakoś wolniej leci, no cóż tak to jest jak się lezy i leży :P zwłaszcza kiedy pogoda za oknem piękna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Mila ogarniaj sie co by zdziwienia nie bylo;) a Ty ktory tydz? Lepiej wszystko przygotowac co by partner sexi koronkowej pizamki na porodowke przypadkiem nie przywiozl ;) albo pampersow w rozm np4 albo ciuszkow na 50cm ;) A ja sprzatam, pranie, prasowanie. Pogoda zrobila sie ladna to i okna oblece abym nie wyladowala na porodowce jak w poprzedniej ciazy po myciu okien w 37 tyg a tu prawie 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Rozefi wlasnie o tym napisalam aby partner nie musial nam wyprawki szykowac ;) Wypoczywaj biedna to szybciej do domku pojdziesz i sie wtedy obkupisz. Cisza bo weekend i pogoda super to kazdy korzysta i ja sie biore dalej. Chcialam chwile odpoczac ale jak sie zasiedze to bedzie lipa, checi opadna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi bardzo mnie to cieszy juz nie moglam sie doczekac kiedy po to pojedzimy. Moja dusza juz jest spokojniejsza bo tak to ciagle sie balam ze nie zdazymy ze maly sie urodzi a lozeczka nie bedzie mial i wgl a tu juz prawie wszystko ma nikola. my 32 ale w najblizszym czasie juz zaczne sie pakowac do polowy czerwca kaze mojemu lozeczko zlozycz i przykryc folia budowlana zeby sie nie kurzylo a w razie wypadku wie jaki ma wozek kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz wszystkim dziekuje za zyczenia! Gdyby sie spelnily to chyba nawet nie poczuje tego porodu ;) Rozefi chętnie bym Ci podeslala torcika do szpitala gdyby byla taka mozliwisc :) Rzeczywiście dzis spokojnie ale pogoda piękna, my tez grillowalismy na balkonie, przynajmniej obiad z glowy a milo bylo posiedziec :) Rozefi mi za to w 4 tygodnie szyjka skrocila sie o 11mm to tez dużo wiec z niecierpliwością czekam na kontrole, staram sie na maksa oszczędzać, a dzis zaczelismy 34 tydz :) A jak Twoje dzieciatko, rusza sie trochę wiecej? Bo ja się czasem zwinę z bolu tak mnie nie oszczedza mala silaczka :) Gajazmaja mam nadzieję ze dali Ci przynajmniej porzadne znieczulenie?? Wow dla mnue wyrywanie zebow madrosci nie bylo może bolesne bo ze znieczuleniem nic nie czulam ale za to ból przy gojeniu straszny i jesc nie moglam, jakis szczekoscisk mnie zlapal ze ledwo jogurty i papki wciskalam. Biedna nie zazdroszczę. Nikola, myjesz okna? KobietoTy to jestes odważna ;) ja zostawiam to mężowi a okna już takue brudne ze ledwo przez nie widac hehe. Żebys sobie nie wywolala maluszka, uwazaj Kochana. My dzis zakupilismy materacyk do lozeczka, mierzylam przy okazji pare biustonoszy do karmienia ale co za s**t, nie dziwie się ze po takich stanikach biust do pasa! Haha masakra w ogole nie trzymaja, takie bezksztaltne. No i najwieksze byly E a jak zmierzylam to na mnie za male.. kurcze czuje ze moze byc problem, chyba zaczne szukac bo będzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moj czasem tez sie nie lituje sa takie chwile kiedy kopie przez 10 minut caly czas i moj M nawet go prosi zeby dal mi troche spokoju ale mi to nie przeszkadza poki nie kopie po zebrach bo ostatnio mial taki czas ze nogi i najprawdopodbniej pupcie wsadzal w zebra bo byl glowka w dol ulozony tak jakby w litere l wiec tak przypuszczam ze to pupa i nozki a czasem to juz sie modle zeby wyszedl bo sie smieje ze ma dlugie nogi po ojcu i niedlugo jak kopnie to piersi mi beda sie ruszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojka123
Gajazmaja a nie robili problemow z wyrywaniem przez to ze to ostatnie miesiące. Slyszalam ze w 8 i 9 miesiacu nie chcą wyrywać. Ja ostatnio mialam ząb leczony kanalowo. Siedziałam 2 godziny na fotelu i myślałam, że szczeka i tyłek mi odpadna. Mila nie jestes sama z wyprawka. Ja też dopiera kupuję, piore, prasuje no i na dniach będę pakować. Nikola nie szalej z oknami. Ja po umyciu 3 okien wyladowalam w szpitalu. Maz umyl resztę. Co prawda pelno smug pozostawial a cieszyl się, że kupił super plyn, który ich nie zostawia. Nic mu nie mowilam bo więcej by mi nie pomógł ale z chęcią umylabym je jeszcze raz. Rzeczywiscie pogoda rewelacyjna ale co z tego jak caly dzień w łóżku leżę. Wyjechałam tylko na chwilę do miasta ale szybko wracalam bo co wstane to mam straszny bol w kroczu i zaraz sikac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
ze wszystkich zebow madrosci,ktore usuwalam,ten poszedl najlepiej-az w szoku jestem. Czuje sie na prawde ok. Ale stres byl...nie wiedzialam,co zrobic i gdzie to usuwac. Procedury takie,ze na tym etapie wymagaja czesto zgody gina itd. A czasu mialam malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Zojka ja do plynu do mycia okien wlewam duzo octu i wtedy faktycznie nie ma smug, chyba ze to dlatego, ze ja myje ;)pewnie moj maz tez by smugi zostawil a dumny by byl a ja jak Ty chetnie bym poprawila :) to odrazu ogarnelam. Zamiar mualam caly dom obleciec ale skonczylo sie tylko na parterze (salon,kuchnia, korytarz) w tyg poprosze mojego to w sypialniach pomoze tam mam i zaslony i zaluzje i firany to jak zrobi tak bedzie ;) Kurcze jeszcze 3 tyg juz sie nie moge doczekac...chociaz wiem co mnie czeka...Teraz lezalam sobie na lezaczku na tarasie w ogrodzie, chlopcy bawia sie na trampolinie lub jezdza na hulajnogach(moj w pracy)i tak beztrosko a z dzidzia wiem, ze tak nie poleze nawet jak tescie beda do pomocy bo glupio by mi tak bylo... Rozefi kolacyjka byla? Coz wypasionego tym razem? Jak dlugo beda Cie trzymac? Ja tez musze do dentysty bo bede most robila na szczescie to bez bolesne tylko, ze na fotelu troche bede musiala posiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
a ja czuje wyrazniej,ze ruchy duzo mniejsze. Pare tyg.przed wariowala w brzuchu,teraz ledwo co czasem...ale moj nie kazal liczyc ruchow. W pon mam ktg. No ja tez mam syna 4l.(dynamit),coraz bardziej samodz.,a tu znow..i dwoje ogarnac-boje sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
a zab to byl mega stres,obdzwonilam caly krakow...zwl.ze pare dni temu inny bolal i robilam. Ale usuwania nie spodz.sie,wiec ryczalam jak bobr u tego dent. i ucieklam,a byla 23,gdy ledwo szlam..ale zebralam sie i zalatwilam-ostatecznie dent.z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
jutro moj maz ma wazny dzien w pracy,wiec mam zakaz rodzenia,jakby co. Bo nie moze sie zwolnic. W sumie na taksowkarza jedynie moglabym liczyc. Kurcze,ze tez nie mozna znac dnia akcji..to czekanie to..koszmarek :) ja i tak w szoku,ze jeszcze sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie nienawidzę mycia okien i od kiedy mieszkam z moim chłopakiem, to on zawsze myje. ;D w domu to musiałam przynajmniej u siebie w pokoju myć, a serio tego nie znoszę. -_- ja mam wszystko spakowane, a w razie czego mój już wie, co i jak, bo przy nim pakowałam i tłumaczyłam. ; p właśnie mam nadzieję, że nie ma co się martwić tymi cm, bo czuję wyraźnie i boleśnie, że mały się wierci jak chomik na obręczy.. mam tylko nadzieję, że ułoży się niedługo odpowiednio ; / miłego wieczoru, wracam do nauki, bo we wtorek egzamin ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
A ja dzisiaj nocuje u bratowej mojego meęża, gdyz mezczyzni u nasw domu skrecaja lozeczko i maja meski wieczor wiec musialam sie wyniesc:-)ale dostalam informacje ze lozeczko juz stoi:-)ciekawe w jakim stanie. Juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Gajazmaja wspolczuje ze musialas sie naganiac po dentystach zwl z bolem zeba, ktory jest najgorszy z boli (u mnie najgorszy- porodowe takie nie sa ;) Alex powodzenia we wtorek trzymamy kciuki. Duzo jeszcze zostalo Ci do zaliczenia? Acai nie zdziw sie jak wrocisz do domu a tam w lozeczku malenstwa jeden z kumpli spi ;) albo gorzej jak zarwie lozeczko bo chociaz jak sie przespi to odrazu przetestuje i da znac czy wygodne :D jakby co pewnie masz gwarancje wrazie reklamacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzka to ile ma twoja szyjka? U nas dwa dni różnicy w terminie :) moje maleństwo po tych lekach było trochę ospale ale teraz nadrabia ,licze ruchy 3x na dobę pp godzinie i jestem w szoku bo mój mały to chyba jakiś akrobata dziewczyna z sali zaznacza z 10 ruchów max a u mnie i 50 jest :P i to zaznaczam te które czuje mocniej ;) Z tymi oknami to lepiej żeby przetarł facet i zostawił smugi nóż bym się miała sama czepic, mój mył przed świętami bodajże to pomimo niedociągnięć byłam zadowolona ,ze odświeżyć po zimie ;) Açai91 dobrze,że skrecili heh swoją drogą ilu chłopa trzeba do skręcenia łóżeczka ?:P Nikola wczoraj na kolację nie było tragedii jakas wędlina i chleb ale obiad był niezjadliwy (poza zupa) więc zamówilyśmy pierogi :) i szpitalna kolacyjka się już nie zmieściła. Dziś już po swoim śniadanko ,szpitalne około 8.30- 9.00 później mamusia mi obiad przyniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zojka a myslalam ze ja ze wszystkim zwlekam do samego konca :-) U mnie rodzice zachowali sie zaskakujaco :-) Mielismy miec wozek do 1000 zl bo taki dostalismy limit od tesciow a wczoraj nam inny wpadl w oko wszystkim mi mojemu M i moim rodzicom i powiedzieli ze to co nam bedzie brakowalo dolożą nam do wózka :-) Açai91 MI moj powiedzial ze skreci lozeczko jak juz sie Wojtek urodzi a ja powiedzialam ze w zadnym wypadku bo ja musze miec wszystko pod kontrola :D Czy oby na pewno jest stabilne i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Nie wytrzymalam dlugo i juz musialam przyleciec zobaczyc lozeczko mimo ze chlopaki jeszcze po tym "skręcaniu" spia :-)jest piekne i na pierwszy rzut oka poki co nie mam zastrzezen:-)popakuje dzis do niego, wreszcie sie troche uluźni <3 W kroku dalej mnie kluje, no i skurcze ... Obym do wizytt dotrzymala te 3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acai no ciekawe co tam zastaniesz w domu, moze nie skręcone do góry nogami ;p Nasze lozeczko stoi jeszcze w folii w piwnicy ale najchętniej tez bym juz je przygotowala zeby czejalo no ale mąż mówi ze za wcześnie ze będzie się kurzyc. No ale wiadomo ze musi sie troche wywietrzyc. Zaczekamy do wizyty za 1,5 tyg. Alex powodzenia na egzaminie! Przynajmniej dzięki szkole cwiczysz szare komórki, bo mi sie wydaje ze moj mózg stal sie baardzo maly :D Nikola pocieszylas mnie ze bóle porodowe sa łatwiejsze do zniesienia niz ból zęba! Oby hehe. Rozefi moja szyjka ma 27mm ale 4 tyg temu miala 38 wiec szybko sie skrocila, zreszta najbardziej przestraszyl mnie dr jak wyczul glowke przy badaniu. No i ja na ciagle czuje tę glowje w dole brzucha przy pachwinie i mam obawy żeby malej nie zaszkodzic i nie zgniatac tej gloweczki :( A do szpitala mozna zamawiac jedzenie? ;) Mila no nareszcie dobra wiadomość, wazne ze bedziecie teraz zadowoleni z wózka bo jednak latem będziemy duzo z niego korzystać. Dzisiaj wstalam jakaś nieprzytomna.. nie mam sily i szczerze juz wymiękam. Niech juz będzie czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila to miło ze strony twoich rodziców. Açai91 hehe chyba też bym nie wytrzymała i już z samego rana byłabym zobaczyć ;) Bezzka pociesze Cię,że szyjka raz może szybko się skrócić a później stać w miejscu więc jak najmniej grawitacji i doczekamy do właściwego dnia. Do szpitala można zamawiać jedzonko na szczęście także jak się trafi coś niesmscznego to płakać nie będę tylko za telefon i przywiozą :) Miałam rano dosyć silny ból tak dookoła ledzwie-brzuch spanikowalam i polecialam do pielęgniarek ,aż się popłakałam ,połączyli mnie do ktg ,na którym na szczęście żadne skurcze nie wyszły po prostu mały tak się wiercil ,że chyba mnie na coś uciskal. Ciśnienie mi skoczyło, trochę się zdrzemnelam i teraz jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Bezzka - ja do szpitala zamawialan pizze ostatnio - z dowozem do łóżka :-D Odkad zobaczylam moje piękne łóżeczko z żyrafką to brzuch mam mięciutki i bez skurczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×