Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Gość nikola0806
Kawusi to faktycznie jeszcze moze byc niespodziankowo. Mila nieprzejmuj sie tesciowa tak jak dziewczyny radza nie dokladaj sobie stresu. Dobrze, ze maz i tesc Cie rozumieja ;) Kiwi bidulko to lez jak doktor przykazal i dobrze, ze w domku jestes. Zeberko- ciezko jest sie zorganizowac przy pierwszym dziecku i tez sie balam tego jak sobie poradze a teraz przy trzecim to juz wogole nie mysle o tym bo wiem, ze dam rade. Rozefi, Alex zazdroszcze Wam, ze macie tyle pomocy od rodziny. Daje rade jak wspomnialam Zeberce ale sa gorsze dni a wtedy nie ma zmiluj samo sie niesprzatnie i nieugotuje a tak czasem chcialoby sie odpoczac chociaz jeden dzien chociaz od gotowania. Jednak mam swiadomosc, ze poza moim facetem nikt mi tu nie pomoze i to jest przykre a jego tez nie chce prosic bo on pracuje poza domem i itak juz ma duzo pracy. I ja sie zmierzylam w pasie i 106cm a najwiecej z Was utylam, wiec nie jest zle. Komentarzami nie ma sie co przejmowac nt brzucha bo niektorzy znajomi zawsze skomentuja tak aby sprawic przykrosc a wczoraj ogladalismy z moim auto i pan w salonie powiedzial, ze nie widac po mnie ze zaraz bede rodzic- az moj sie zdziwil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Juz po wizycie :-) Natalka wazy 2300g a dzis zaczynamy dopiero 34 tydzien. No i urodzi sie 10.06 - akurat w imieniny mojej mamy. Kolejna wizyta 27.05 i potem juz szpital. Takze do konca niedaleko. Ulozona jest bardzo dobrze. Pani doktor stwierdzila ze juz sie powstrzymac od wspolzycia :-( moj wzial to do siebie i koniec. Ja przytylam 12 kg startujac z 52. Kawusia - po jednyn dziecku mamy i poza tym ze w srodku wysciolka gondolki jest leciutko zmecholona (i przy spacerowce na barierce przed dzieckiem jest lekko ugryzione haha) to nie ma nic zniszczonego ani sladow . Dalismy 500zl. Tylko musE moskitierke chyba kupic. Folia jest . Juz sie nie moge doczekac czerwca ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Juz po wizycie :-) Natalka wazy 2300g a dzis zaczynamy dopiero 34 tydzien. No i urodzi sie 10.06 - akurat w imieniny mojej mamy. Kolejna wizyta 27.05 i potem juz szpital. Takze do konca niedaleko. Ulozona jest bardzo dobrze. Pani doktor stwierdzila ze juz sie powstrzymac od wspolzycia :-( moj wzial to do siebie i koniec. Ja przytylam 12 kg startujac z 52. Kawusia - po jednyn dziecku mamy i poza tym ze w srodku wysciolka gondolki jest leciutko zmecholona (i przy spacerowce na barierce przed dzieckiem jest lekko ugryzione haha) to nie ma nic zniszczonego ani sladow . Dalismy 500zl. Tylko musE moskitierke chyba kupic. Folia jest . Juz sie nie moge doczekac czerwca ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola jeszcze nie maz :-) ale z nimi moge isc na koniec swiata normalnie. Potrzebowalam ostatnio jechac do lekarza na kontrole i umowiona bylam na poludnie bo mamy jedno auto z moim i musialam poczekac az wroci z pracy bo tak sie umowilam on wroci a ja godzine pozniej mialam wizyte a tesciu wrocil wczesniej i mowi bierz auto i jedz do lekarza sam z siebie i nikt go nie prosil. I mojemu tez powiem zeby niedlugo porozmawial z tata czy z nami pojedzie na porodowke bo jak sie okaze ze mam rodzinne porody to moj jak mnie odstawi na izbe a pozniej bedzie musial odstawic auto to nie zdazy na porodowke a bardzo chce byc przy porodzie i odciac pepowine a tak to tesciu nas zawiezie odstawi auto a moj ze mna pojdzie a i on bedzie szczesliwy ze chcemy zeby nas zawiozl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Açai91 same dobre wiesci teraz tylko wyczekiwac tego wyjatkowego dnia :-) Ale zakaz stosunku to do porodu raptem miesiac pozniej na czas gojenia sie krocza szybko zleci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mila to nie tlumacz się im ze wszystkiego. Po co im wiedzieć ile wózek kosztuje. U mnie camarelo 2 w 1 kosztuje 1290 a z fotelikiem 1490. Wiec różnica jest niemała w porównaniu z tym Dino sklepem. Poszukaj na allegro, olx czy innych sklepach internetowych jak już wiecie jak model wygląda na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWUSIA nie mowilabym gdyby dali nam te pieniadze i sami bysmy kupili ten wozek ale oni chca po niego jechac a ja nie mam sily i ochoty na dyskusje na temat wozka bo ja jestem zbyt nerwowa a teraz mi to nie potrzebne i za bardzo mnie wkurza niektorych osob wtracanie sie w nasze zycie i moj wie ze nikt nie wplynie na moje decyzje bo to nasze dziecko i nikt go za nas nie bedzie wychowywal . Moja mama nam od razu powiedziala ze albo z nia pojedziemy i sami wybierzemy sobie jakie chcemy lozeczko i wgl albo da nam na nie pieniadze a ze kiedys u niej bylam i jej zdjecie pokazywalam na necie jakie nam sie podoba to powiedziala ze na takie samo patrzyla w sklepie tylko na jasny kolor a my chcemy ciemne brazowe i my patrzelismy bez szuflady a ona z szuflada roznica kolo 60-70 zl na szufladzie i myslalam ze oni tak samo zrobia ale tesciowa chce kupic taki jaki jej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mila no to tez bezsensownie robią, bo mogliby np. powiedzieć Wam , że chcą dołożyć do wózka tyle i tyle, a jak zmieścicie się w tej kwocie to dobrze a jak nie to dołożycie i kupicie to, co chcecie. Teraz nowy wózek to chyba minimum 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia dokladnie tak albo postawic sytuacje jasno ze ten rok jest ciezki bo najpierw tata tesciowej umarl w marcu siostra tesciowej my tu zaraz dziecko we wrzesniu slub bierze siostra mojego Michala i wgl i ze moga tyle przeznaczyc na wozek jezeli podoba wam sie drozszy to albo musicice dolozyc ze swojej kieszeni albo jak nie znalezc za ten 1000 zl a nie jak mowimy ze widzielismy wozek taki i taki za tyle i tyle to najmlodsza siostra chodzi i ale dziadek kupuje wozek i tesciowa tez ciagle chodzila i mowila ze mamy sie wozkiem nie martwic bo oni kupia jak sie wnusio urodzi no to jak takie slowa rozumiec i jak ostatnio gadalam wlasnie z ta starsza siostra co bierze slub o rzeczach dla dzieci ile to kosztuje i ze wozek taki jak my chcemy kolo 1600 zl to ona ze z najwyzszej polki a ja ze z najwyzszej polki dopiero moge wziasc bo w tym sklepie jest taki ze skory caly co kosztuje kolo 7000 tys i jest jakis taki duzy w porownaniu do innych to wtedy uslyszalam ze bratowa tescia 7 lat temu kupila za 700 zl ale wtedy byly inne czasy i inna moda i teraz tez. A jak sie wkurze to wezme nosidelko od mamy siostry a jak maly dostanie pieniadze te becikowe i wgl to mu kupie taki jaki nam sie podoba i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Myślę, że to niegłupi pomysl. Możecie puki co pozyczyc fotelik. Jak podobają Ci się modele camarelo to 2 w 1 kosztują po 1290. Fotelik możecie w takim razie na spokojnie kupić za jakiś czas. W moim mieście są komisy z artykułami dziecięcymi , widziałam jakiś czas temu maxi- cosi za 60 zł. Gdybym nie miała po starszych to sama bym kupiła. Musisz też mieć świadomość, że skoro Twoja szwagierka wychodzi za mąż to pewnie niedługo sama będzie miała dziecko. I będą chcieli, żebyście wózek pożyczyli lub jej dali skoro sami kupili. Poczekajcie może aż dostaniecie becikowe albo jakąś gotówkę i kupcie lepiej coś sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Masakra, jestem zla i na siebie i na moja lekarke i wogole na cala ta sluzbe zdrowia w angli. Otoz, przed ciaza czulam po jedzenie maly guzek po lewej stronie ze 2 cm od pepka. Bylam u lekarza i przy okazji powiedzialam o tym guzku, ze zazwyczaj pojawia sie po jedzeniu i troche boli ale nie jest to straszny bol- lekarz kazal mi przyjsc jak bedzie bolal!!! Teraz wraz z rosnacym brzuchem i guzek urosl i zglosilam to mojej lekarce nie wiem co to i moze warto bybylo sprawdzic bo jak przepuklina a chce rodzic naturalnie na co ona- a tak to na usg popros zeby Ci sprawdzili a juz mam nie miec usg. Bo wstepnie mam ustalona cesarke a jesli jednak sie zdecyduje na naturalny porod to 13 maja mi zrobia usg a jak ja mam sie zdecydowac skoro nic nie wiem ja piernicze. A druga sprawa jest taka, ze bylam chora i zaraz po chorobie robili mi badania w ktorych wyszlo, ze mam malo zelaza (jak to po chorobie organizm oslabiony)i dostalam zelazo do brania 2 razy dziennie. Moja pani nawet nie zapytala czy biore jakies inne leki. A ja biore komplet wit dla kobiet w ciazy a tam ostrzezenie: produkt zawiera duzo zelaza i nie wolno zazywac jesli bierzesz dodatkowo zelazo bo moze krzywdzic/ranic dziecko- a ja biore od tygodnia a dopiero dzis zobaczylam!!! Jestem zla, wizyte mam dopiero 04.05 na ktorej i tak mi nic nie powie. Ostatnio nie mogla znalezc swoim sprzetem czy serce bije (myslalam, ze umre ze strachu- a to bylo zaraz po wpisie Goscczerwiec18 o jej dzieciatku ) tak tutaj mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Tak tutaj mam w sensie z tymi lekarzami. Sorki, ze pisze nieco chaotycznie ale mialam tyle do napisania.. Udanego dlugiego weekendu kochane, aczkolwiek ja tu bede bo nigdzie sie nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Açai91
Ja tez na Waszym miejscu ppczekalabym na jakis przypkyw gotowki zeby ten wozek samemu kupic - tym bardziej ze uzywabe teraz sa taj niezbiszczone i kosztuja 500-700za 3w1. Nie kupilabym nowego . U nas to wszyscy sie dziwili, bo meza brat ma poltora roczna corke i wszystko po niej maja, a nam dali... paczke otwartych podkladow z rossmana Ale ja powiedzialam ze nie bede na pewbo nikogo prosic zeby cokolwiek POZYCZYL (ja nie mowie o daniu). Kupię sobie sama bez niczyjej łaski. I wiecie co... okazalo sie że na obcych ludzi (znajomi ale to jednak nie rodzina mozna w takich kwestiach liczyc bardziej. A zmieniajac temat. Jak robicie pranie ciuszkow (i normalne swoje tez) to polecam uzywac tych smiesznych chusteczek ktore zapobiegaja farbowaniu i nie ma klopotu z segregowaniem prania , a dla dzidziusia mozna wrzucic wszystko w jedna pralke bez wzgledu na kolor. Zawsze troche oszczedniej bo dzieciece pierzemy w czym innym zazwyczaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ja z wózkiem jestem do tyłu ,bo miałam upatrzone dwa - z jednym sprzedawca 0 kontaktu ,a drugi wózek sprzedany i klops bo u mnie w okolicy ciężko trafić fajną fure dla malucha. Na waszym miejscu wstrzymalabym się i kupiła sama tak żebyś była zadowolona. Açai91 spory maluszek :) teraz się macie powstrzymać - ja już od kilku miesięcy 0 seksu. Nikola nie obwiniaj i nie zadreczaj się ,czasu nie cofniesz , sluzba zdrowia chyba wszędzie pozostawia wiele do życzenia , mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :* Napisałam wcześniej takiego zacnego posta i mi go wcielo więc troszkę - w okrojonej wersji natworzylam jeszcze raz. U mnie w porządku mały bryka,uciska na przepone a na dodatek aplikacja ciążowa napisała mi ,że mam się spodziewać że będzie jeszcze gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Nikola ja bym pewnie na Twoim miejscu postarała skonsultować to z innym lekarzem na prywatnej wizycie. U mnie można z dnia na dzień umówić się na usg prywatnie koszt ok 100 zl. Pewnie w Anglii jest trochę inaczej. Rozefi dobrze masz z tą aplikacją:) poinformuje i "pocieszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acai duze już Twoje dziewcze! ;) dobrze ze wszystko ok. Nikola widac ze nie tylko u nas służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Nie dziwie się ze się martwisz, ja tez lubie byc doinformowana i przez to spokojniejsza. Miejmy nadzieje ze będzie ok, zresztą gdyby to bylo cos zlego to by lekarz tego nie olał. Mila ja na Twoim miejscu tez bym walczyla o wózek który mi się podoba. To Wy będziecie go używać, tesciowa pewnie od wielkiego dzwonu, jesli w ogóle. Kurcze, ja mówiłam od początku mezowi ze to nasze dziecko i chce żebyśmy sami wybierali rzeczy, a jesli ktos chce cos nam kupic to niech sponsoruje a my wybieramy. Ja jestem cięta na tym punkcie, pierwsze dziecko u ja chce z mężem o nim decydowac i je wychowywać. Rozefi moja mala tez wariuje i uciska na narządy, żołądek.. dzisiaj czuje się wyjatkowo pełna. Mialam jyz powazne trudnosci z goleniem nog, nie mówiąc o bikini (gdzie musze sie poważnie wychylic z boku ;p), przy kazdym nachyleniu myslalam ze tresc żołądka mi zaraz wyplynie ech.. albo niedługo zarosne albo mąż będzie mi nogi golil ;) Ja wyjeżdżam na weekend ale tym razem będę miała dostęp do netu, mam nadzieję ze tez część z Was będzie tu zagladac. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my już po wizycie. Trochę się dziś zestresowałam, bo przez kilka ostatnich dni mała strasznie szalała a dziś nic. Dopiero podczas wizyty w trakcie usg coś tam zaczęło się ruszać. Lekarz dał mi jakiś kalendarzyk do liczenia ruchów, powiedział, że w razie czego mam iść do szpitala na ktg. Po powrocie do domu czułam małą, ale już nie szalała jak ostatnio. Niby jest wszystko ok, ale położenie pośladkowe. Jeszcze ma troszkę czasu i mam nadzieję, że ułoży się główką do dołu, choć pewnie nie będzie to łatwe ;) Komentarzy ciążowych i ja mam dosyć! I opowiadań o porodach sprzed pół wieku też. Kawusia, termin porodu mam na 19 czerwca. A co do tematu tycia... Mam już 15 kg na plusie! A naprawdę się nie objadam. Według mnie trochę z tej wagi to zatrzymana woda w organizmie, bo piję dużo, a siusiam maluteńko. Chodzę jak bania ;) Mila, współczuję tej batalii o wózek. Jak jak nie lubię jak się ktoś wtrąca! Niby chcą dobrze, a wychodzi jeszcze gorzej. I niech Twoi teściowie nie porównują cen teraźniejszych z tymi 7 lat do tyłu. Wrrr... Bezzka nie tylko Ty masz problemy z tymi czynnościami. Ja chyba muszę przeszkolić męża w tych wszystkich kobiecych zabiegach. A co! Niech też trochę pocierpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Dziekuje kochane za pocieszenie. Napewno na najblizszej wizycie bede chciala wyjasnic pare spraw i rozwiac wszelkie watpliwosci jakie mam. To prawda, ze czasami bardziej mozesz liczyc na znajomych niz rodzine jak ktoras wspomniala. Dlatego lepiej sie o nic nie prosic tylko kupic samemu wszystko wczesniej lub pozniej. A propos wkladow do wozka, szczerze to nie uzywalam nigdy bo jak dziecko bralam na spacer to przed wyjsciem zmiana pieluszki, spacer nie dluzszy niz godz to nie przecieknie pieluszka a jak dluzej sie schodzilo to jakas toaleta i przewijalam no ale kazdy niech robi jak uwaza to tylko taka uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kiwi, trzymaj się i wypoczywaj ;* #nikola, nie martw się, na pewno wszystko będzie w porządku ;* u nas się tak narzeka w Polsce na służbę zdrowia, a tu się okazuje, że w GB gorzej. Szok. Skończyłam się uczyć przed północą iwskoczyłam na chwilę na kompa, ale oczy mi sie kleją, więc dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia no fotelik musimy miec w pierwszej kolejnosci bo bez tego malego nie wypuszcza nam ze szpitala teraz taki wymog ze dziecko wyjdzie tylko w foteliku inaczej nie a ze szwagierka ona wgl nie ma pociagu do dzieci i jej facet tez poki co nie chca przez najblizsze 5 lat dziecka a ja jezeli nie mialabym w tym samym okresie kolejnego co ona pierwsze to z checia bym jej pozyczyla ten wozek bo ona jest inna nic ja nie obchodzi w nic sie nie wtraca i zdaje sobie sprawe z biegu czasu ze wszystko jest drozsze i ze co rusz to wymyslaja jakies nowe rzeczy dla maluszkow Açai91 dokladnie z tym sie zgodze mojego Michala kuzyna dziewczyna ma syna dwa lata i jak sie dowiedziala ze jestem w ciay oddala mi cala paczke podkladow bo ona bardzo krwawila i zuzyla 10 paczek a 11 mi dala bo juz nie potrzebowala cale opakowanie wkladek do biustonosza ona uzywala tych nakladek czy jak tam sie mowi na brodawki te sylikownowe zostaly jej dwie pary nowych dala mi majciochy dwie pary nowe tez i chciala pozyczyc wozek bo jej mama kupila nowy a poki co na dziecko sie nie ma ale ja tam nie chce pozyczyc bo sie zniszczy porysuje czy cos i pozniej pretensje Rozefi i tak zrobie bo jak bede miala cos co mi sie nie bedzie podobalo to bede wkurzona caly tydzien a teraz w ciazy to juz wgl bez kija nie podchodź a jak jeszcze bede prowadzila ten wozek i sie kolo zatnie czy cos to tak bede zwala bo taki mam charakter To z tym nie jestem sama chociaz dobrze ze mam model ktory sie mi i mojemu podoba chociaz co mnie bardzo dziwi moj sie jakos bardziej w to wczuwa niz ja :D Bezzka ja na poczatku nic nie mowilam ale jak zauwazylam ze traktuja mnie jak inkubator do tego dziecka a po porodzie to oni beda sie nim zajmowac to zaczelo mnie to draznic i powiedzialam ze to nasze dziecko i wychowamy je tak jak bedziemy chcieli i potrafili bo nikt nie jest idealny i we wszystkim obeznany wszystkiego trzeba sie nauczyc a skoro sami sobie potrafilismy zrobic dziecko to i sami je wychowamy Zeberka ale mojej tesciowej nie wytlumaczysz ze cos idzie z postepem cos drozeje i wgl ja to sie boje isc z nia po ten wozek bo ona wszedzie wola rabat wiec jak pojade po lozeczko dowiem sie dokladnie jak wyglada sprawa z naszym juz zaobserwowanym wozkiem i albo niech dadza nam fundusz my dolozymy i sami kupimy albo niech moj jedzie z nia po wozek bo ja nie bede sobie wstydu robila bo ja sobie zdaje sprawe ze akcesoria dla dzieci nie kosztuja pare zloty . Ja jak juz bede miala pewnosc co do wozka to zawsze mozna pomyslec o czym na wszelki wypadek bo to bedzie lato maly w sierpniu moze lezec w samym body a kupcia bokiem moze poleciec wiec cos moze byc i wtedy bedziemy kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrenata
Kochane tak was czytam ostatnio i opowiem wam tez chece:) siostra mojego faceta jak sie dowiedziala ze juz wszystko mamy kupione to zrobila zbiorke po swoich kolezankach i przywiozla nam kilka kartonow pelnych ubranek i innych akcesoriow. No wiec dostalismy zepsuty i zaplesnialy laktator, ubranka do chlopca (my bedziemy mieli dziewczynke) na ktorych sa dziury i plamy wzarte od kupy i innych takich, karuzele bez zabawek ktora i tak trzeba naprawic bo nie gra i obsikana koldre w ktorej juz sie kulki porobily w srodku. Pomijajac ze nawet bym tego do kontenera dla ubogich nie wrzucila to jeszcze uslyszalam ostatnio ze jaka ona super nie jest bo dzieki niej nie musimy wyprawki kupowac. Szlag mnie trafil na miejscu. Grzecznie to wszystko wywiozlam do tesciow zeby awantury nie bylo a oni z tekstem ze w d****h nam sie poprzewracalo bo ubranka drogie a malej bedzie wszystko jedno w czym bedzie lezec. Litosci.... z kasa stoimy dobrze, mamy swoje oszczednosci a w dodatku wszyscy wiedzieli ze mamy nowa wyprawke kupiona. Ale oczywiscie pretensje ze nie poczekalismy na te luksusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Dobre :) a może poczekaj aż szwagierka będzie miała dzieci to jej to wręczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Goscrenata ja nie moge od samego opisu w jakim stanie sa te rzeczy az mnie zmulilo pewnie gdybym byla na Twoim miejscu to bym zwymiotowala na te rzeczy albo na ta szwagierke. Zrob jak kawusi radzi schowaj dla niej te rzeczy i ciekawe wtedy jaka bedzie szczesliwa i tescie razem z nia. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzilabym sie dac komus rzeczy a w takim stanie a jakbym wywalala to bym powiedziala jak chcesz to przyjedz i sobie zobacz jak bedziesz chciala to wez moze ta kolderka sie przyda dla psa do kojca a jak nie to wyrzuce ... Ciekawe jaka bylaby jej reakcja gdybys to ty jej taki prezent sprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
No i mamy wózek. Szliśmy do sklepu z założeniem, że kupimy camarelo se 20 a wzięliśmy camarelo cr 03. Zostawiliśmy chłopców u mojej mamy , nawet nie wiedziała, że wybieramy się po wózek. Jak wróciliśmy i pochwaliłam się, że wózek zamówiliśmy, zaliczka dana to nikt nie pytal jaki model , za ile , kolor. Kupiliśmy co chcieliśmy. Takie są plusy, gdy nie musimy prosić nikogo o wsparcie finansowe.Chociaż mogli wykazać odrobinę zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez nikogo nie prosilismy ale sami sie narzucaja ... Tez bym chciala miec juz ta pewnosc ze mamy prawie wszystko dopiete na ostatni guzik i nie zostawie nic nikomu na glowie bo jednak bym chciala miec wszystko po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia gratulacje za zakup wózka :) ja tez nie moge się doczekać poniedziałku aż odbierzemy. Goscrenata no niezła historia, wstyd by mi bylo, ludzie maja czelność. Wiadomo że dla swojego dziecka chciałoby się najlepiej. Mi teraz sprawia większą przyjemność kupowanie rzeczy dla malucha niz dla siebie! Dzis szary dzień, spiąco i ciężko na brzuchu. Jutro planowany jest grill ale nie wiem jak z pogoda, zresztą z moimi problemami trawiennymi to grill odpada:( no i gdzieś czytalam ze w ciąży nie powinno się jesc rzeczy z grilla. No coz, będę musiała obejsc się smakiem i zjesc kanapkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam do Was pytanie - Wasze dzidziusie mają czkawkę? Jak częsyo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Kawusi fajnie ze masz juz wozeczek. I ja juz mam 3 w 1 kinderkraft. Poki co zadowolona jestem z niego. Kupilismy nowy bo po chlopcach odsprzedalam na aukcji. Bezka to fajnie ze tez juz swoj bedziecie miec w pon. Z grila nie powinno sie jesc moze dlatego ze moze byc nie dopieczone albo pieczone na folii aluminiowej ktora nie wplywa korzystnie ale kochana z umiarem wszystko dozwolone ;) Ja sobie jedynie odmowilam:sery plesniowe, alkohol, tatar i najbardziej brakuje wlasnie serow :( Raz mi moj wrzucal w panierce do frytkownicy bo juz mi sie tak chcialo sera ale to nie bylo to wogole za tluste, nasiakniete mocno olejem ale juz mu nie chcialam nic mowic bo widzialam jak stara sie mnie zaspokoic, a to zawsze trzeba cenic ;) Gosc- ja nie zauwazylam czkawek u malenstwa, wiec jesli miala to raczej kilka razy..nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola ja sie w ogoke zle czuje w ciąży po ciezkim jedzeniu, ze smażonego dawno juz zrezygnowalam :( a grill nie dosc ze ciezkostrawny to jeszvze szkodliwy dym. Gosc moja mala ma czkawke conajmniej 2x dziennie. Nawet przy badaniu ktg dostala! :D az pielegniarka przybiegla i mówi zeby się nie przejmowac bo to tylko czkawka a aparat śmieszne odglisy wtedy wydawal. Moja dr mowi ze czkawka to oznaka zdrowia bo pracuje przepona, maluch trenuje wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×