Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Do kobiet które były wielokrotnie zdradzone

Polecane posty

Witajcie Temat trudny i kontrowersyjny Interesuje mnie czy jest na forum ktoś kto przechodził zdrade partnera kilka krotnie ? Czy bolało tak mocno jak za pierwszym razem ? Czy z czasem te doświadczenia was wzmocniły czy jeszcze bardziej przeraziły że to się powtórzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra kobieta po 1 zdradzie odchodzi. nie wyobrażam sobie innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz ty k*****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś dokładnie. :P Zdrada to dla mnie ostateczny koniec związku bez możliwości jakiegokolwiek powrotu nawet po jakimś czasie-choćbym nie wiem jak mocno kochała.:):P Odpowiadając na temat nigdy nie byłam wielokrotnie zdradzana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jak ktoś był notorycznie zdradzany i odchodzi od takiej osoby to później może przeżywać zdradę jeszcze mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie chyba ktos zdradzał i do tej pory to przezywasz,ogarnij sie w końcu i skończ ten temat zdrad bo tj chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzaj tez i bedzie rowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes cfelem skoro tak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz malego ciula , jestes mega zakapleksiony . Pewnie zona ci d**y juz nie daje bo woli lepszego c***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Master siedzial w pierdlu i go tam posuwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;08 zamknij morde to ja suszalem ze byles brany pod uwage cwelu . Czesto sie schlales po mydelko huju glupi . Co szukasz zeby cie tos ****nol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam zdradzona z siostra. Facet byl pijakiem i podnosił na mnie reke. Powiem jedno to pomoglo mi w odejściu bo wiem ze zdradzał mnie nie raz. Z siostra mam kontakt. Nawet jestem wdzieczna bo mam lepsze zycie. Facet ktory zdradzi raz zdradzi ponownie. Po tym wszystkim nie uroniłam ani jednej lzy. Stałam sie silniejsza. Ktos kto chce zdradzić to zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dobrze jak ty ssiesz to nikt nie potrafi cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klękaj do lachy CIIIPPPEK piwosz93 :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bakel lolo cwelu cie w tym kryminale ******* cwelu monster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Master ty cweluvr****** cie w d**e my juz wiemy nie oszukuj k***o ... zamknij ryj psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokłóciliśmy się i zdradził mnie z dziewczyną, która się przypałętała do niego na imprezie. Później przepraszał i prosił, żebym dała mu szansę. Nie zgodziłam się chociaż nadal go kochałam. Bolało jak cholera, ale rozwalił wszystko i wiedziałam, że muszę przeczekać. Nie wszystko da się naprawić. Zdrada to koniec związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a siostry wielokrotnie przełożone też mogą się wypowiedzieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zasnąc. Sandra mnie dziś zdradziła. Zupełnie mnie zaskoczyła cała ta sytuacja. Zachowała sie w niemal podobnie wyrafinowany sposób co ja zwykłem robić. Cholera to rzeczywiście boli. Juz zapomniałem jak to było być po tej drugiej stronie. Kto mieczem wojuje od miecza ginie ale to czasem tak pociągające.. ehh mam mętlik w głowie Jak ona mogła ? Niebyliśmy jeszcze razem no kazdy z nas jasno wiedział na czym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×