Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia2100

Ratunku lata lecą i ciągle ta samotnosc

Polecane posty

Gość gość
idz do psychologa-psychoterapeuty do poradni zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;09 To w*********j z tad, bo raczej sie nie porozumiemy, jak nie rozumiesz po polsku, to napisze po niemiecku Du bist dum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;09 To w*********j z tad, bo raczej sie nie porozumiemy, jak nie rozumiesz po polsku, to napisze po niemiecku Du bist dum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;09 To w*********j z tad, bo raczej sie nie porozumiemy, jak nie rozumiesz po polsku, to napisze po niemiecku Du bist dum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie daje spokój z facetami albo sam się znajdzie albo albo wartościowych facetów jest mało, nie wiem dlaczego?a mówią inni ze tego kwiatu pół światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wartościowy mężczyzna, jest jak ziarno wśród plew :) i jest na niego sporo chętnych (nie zawsze wartościowych :( ). Z wiekiem, ilość tych niezaobrączkowanych wartościowych mężczyzn, drastycznie maleje. Dlatego macie kłopot, ze znalezieniem takiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Drogi Kapciu :P : wiemy, że na życie, w niemieckich p****lach zarabiałaś :P, więc chwalić się tym nie musisz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;19 Sam jesteś kapiec z dziurami nie pozalatanymi, załataj psychikę, bo masz zerowe szanse na kobietę ,wiadomo dlaczego? czy ci napisać co z tobą nie tak i żadna cie nie zechce, nieszczęśliwy człowieku.Nie martw się, psycholog ci pomoże na nfz przyjmuje nigdy nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;16 tak zgadzam się z tobą a tego potwora to kto tu przywołał żeby psuć forum ,niech się gryznie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
Jest tu ktoś obecnie sam? Jak sobie radzicie? Myślicie aby aktywnie szukać, czy tez nie szukać? Tyle ludzi na świecie, a znalexc kogos trudno, a jak się już znajdzie to zaraz okazuje się, ze ma żone ( a kiedyś to dziewczynę) i DLACZEGO żonaci mężczyźni zdarza się , że nie noszą obrączek? Człowiekj się nakręci, nawyobraża sobie, myśli - ha nareszcie ktos wolny- a tu niespodzianka, jest żona. To gdzie obrączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia2100 dziś ...i DLACZEGO żonaci mężczyźni zdarza się , że nie noszą obrączek?... Bo z wiekiem ciała przybywa, a średnicy obrączki już nie :P. Zresztą porządny facet, nie musi nosić łańcuchów, by o swoich "okowach" pamiętać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Nie martw się, psycholog ci pomoże... W końcu jest mi coś winna, za trzymanie jej za uszy, w czasie rozwodu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...żeby psuć forum ,niech się gryznie gdzieś.... Tego forum nie da się bardziej zepsuć, skoro osiągnęło już poziom Kapcia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z wiekiem ciała przybywa, a średnicy obrączki już nie jezyk.gif . Zresztą porządny facet, nie musi nosić łańcuchów, by o swoich "okowach" pamiętać jezyk.gif . -- jak się już roztyłeś jak świnia to se chociaż nową obrączkę spraw. dużo ludzi tak robi po 40/50 rz, bo wtedy przeważnie Polakom dup.y sie rozrastają. hehe, powinno być wypalone na ryju, albo jak Hinduskom - kropka między oczy. byłoby wszystko jasne. kiedyś jak nas zaczipują będzie wiadome - coś jak Raport Mniejszości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny popis ętelegencji Kapcia :P. Jak cię zachipują, to i tak zdesperowane, odrzucone kretynki Twojego pokroju, nie będą miały do tej informacji dostępu :P. TY musiałabyś faceta na łańcuchu trzymać, by przed Tobą nie uciekł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego Kapcia. a co ty o mnie wiesz człowieku NIEZDESPEROWANY :D zmień lornetkę to ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tyle, co w Twoich postach wyczytać mogę :). Tworzy się z nich obraz kobietona, przed którym każdy zdrowy na umyśle mężczyzna UCIEKA :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego żona po dowiedzeniu się o mich uczuciach wygryzła mnie skutecznie z pewnego forum. ośmieszając i stalkując. ale nie ma tak jak kiedyś że myślałam o nim 23/h . obojgu zarówno w myślach jak i w sercu życzę szczęścia usmiech.gif - spierda.laj pod pantofel swojej psychicznej baby. oboje jesteście chorzy i powinniscie zawisnąc. psychopaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie im najlepiej w ... bede palic swieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;23 Większość mężczyzn to odrzutki społeczne takie jak ty, których nikt nie chce, kapciu stary i zniszczony ,ty trutnio życiowa. To jak z towarem na polce który jest po promocji i jest tani i dobry jakościowo wszyscy się na niego rzuca, tak samo z mężczyznami jak jest dobry i wartościowy facet to jest dawno capnięty są powybierani a odrzutkow społecznych jest duzo, nawet w internecie można takiego kapcia znalez szybko jak ty ,na którego się nikt nie skusi, MAM NA TAKICH WJ****E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje cierpliwie czekać na tego jedynego lub biuro matrymonialne ale tam jest pełno oszustów, nie ma to jak kogoś poznać w pracy, bo już coś wiadomo o takim facecie a tak poznajesz kogoś od zera. Internet to glowno ,bo mamy tu przykład kapcia co się wp*****la na babskim forum a zapytać by się go tak dlaczego jest sam? to by się nie przyznał ,bo by go było wstyd. Wszyscy we większości faceci kłamią oszukują i blefują, żeby wepchnąć się w dobra posadkę, ja już im nie ufam i nie warto obniżać wymagań, bo sami duzo wymagają i oczekują, mimo ze dwie lewe ręce do roboty maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekać to można na gwiazdkę z nieba. I tak do pięćdziesiątki. Trzeba wykazać się aktywnością, książę sam nie zapuka do drzwi, nie ma co czytać romansideł i innych bajeczek, tylko przyjąć do wiadomości, że życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumcie panny 90% mezczyzn szuka dziewczyn tylko do seksu wiec sobie darujcie poznawanie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2100
gość dziś zrozumcie panny 90% mezczyzn szuka dziewczyn tylko do seksu wiec sobie darujcie poznawanie faceta CCC Co mnie obchodzą tacy faceci? Ja szukam takiego jak ja czyli odpowiedzialnego, przyzwoitego i normalnego. 10 procent to już coś, ale myślę, ze więcej jest takich wartościowych , tylko trudno na siebie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w tym, że nie zwracacie uwagi na takich co napisałaś :) wolicie chamskich męzczyzn z szeroką klatą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;10 Tak zycie to nie bajka, aktywnością to ja już się wykazywałam i to wiele razy i wyszłam jak Zabłocki na mydle, jak mam wziaz byle co to wole zostać sama do grobowej deski. Nie wiem co jest lepsze bycie w samotności ?czy bycie z kimś kto cie nie kocha? a dlaczego szukają naiwnych bab do seksu? a nie mogą iść na prostytutki, przecież prostytutki nie są takie drogie, jedyne 50zl obsłuGA. Nie-rozumiem tez tego ze takie baby memeje, co bez faceta sobie w życiu nie potrafią poradzić, one dostają fajnych zaradnych facetów, bo dla nich bycie bez faceta, to porażka a takie kobiety co i auto naprawia czy kran w zlewie, zaradne poukładane, one trafiają memeje, ciula, pizdę od czego to wszystko zależy? Nie podoba mi się ze wielu mężczyzn własnie te90% szuka do seksu, bez zobowiązań i dlaczego to ukrywają? ja bym przecież to zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:57 Widzę że też nie możesz nikogo znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mi mówią ze jestem ładna i co z tego jak mam trudności w znalezieniu kogoś dla 1 bebe ładna dla 2 przeciętna, każdy ma wybór, raz usłyszałam ładna jesteś ale zmień charakter a ja nie-zamierzam niczego w sobie zmieniać, bo jestem sobą a jak bym coś zmieniła to facet wyczuje u mnie ze jestem miękka i to wykorzysta potem. Nie idzie nikogo poznać, dziewczyny założycie ze mną klub dla singielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujecie modeli a potem narzekacie, że jesteście same hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×