Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mettaxa

Poskie kosmetyki w UK, gdzie dostac

Polecane posty

Witam, gdzie najczesciej kupujecie polskie kosmetyki w UK? Przyznam, ze widok kilku buteleczek miedzy piwem i wedlina w polskich sklepach odrzuca mnie od zakupow. A moze znacie jakies sekretne miejsca? Polskie apteki stacjonarne? Gabinety kosmetyczne? Bezposrednich dystrybutorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie mshop eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe najgorszy typ polaczka cebulaka itd to wlasnie to chodzace je/bane przycwelone w doope gowno czyli testoviron, ze takie COS sie urodzilo to jest niewiarygodne i jeszcze cos o 3 rzeszy i hitlerze pier/doli. Dla niego je/bany smieciu bylbys pierwszy do komory gazowej, i wg mnie tez szmatko spedalona. Ciekawe dlaczego yt nie zbanuje tej nedznej qrwy i jego posranych filmikow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TESTO RZĄDZI! co polacki cebulaczki gnijecie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki sa wlasnie najgorsze jak ten powyzej hipokryta nie wie ze sam jest polaczkiem buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bardzo ci zalezy na polskich kosmetykach? jezeli nie jestes w stanie przyleciec do polski 1 w roku by uzupelnic zapas to kup necie allegro czy w ogole polskie strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci polskie kosmetyki? :D Śmiesza mnie tacy "patrioci " co nawet papier do d**y w polskim sklepie kupują. Mało tego- nawet banany! No. Bo polskie banany najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×