Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie czego on może chcieć..

Polecane posty

Gość gość

Poznałam w pracy dużo starszego faceta chyba po 50tce, załatwiałam z nim kwestie formalne, służbowe, a on natychmiast zaczął ze mna flirtować. Komplementy, bardzo bezpośrednie i jego zachowanie tak mnie zszokowały ze nie wiedzialam co powiedziec, wiec zbagatelizowalam to i udawalam ze nie słysze próbując zachowac dystans, usmiechajac sie i kierujac rozmowe na inne tory. Mam 28 lat i w przypadku rowiesnikow czy mlodszych osob nie mam problemow z wlasciwa reakcja bo wiem jak i kiedy sie zachowac i zwykle panuje nad sytuacja, natomiast tu mnie totalnie wcieło.. No pierwszy raz czulam sie troche jak klacz ktora ktos ma zamiar kupic i ocenia ja dokładnie na głos. Facet był bardzo poważny i wygladał jakby nie panowal nad soba, nie mowiac juz o zachowaniu profesjonalizmu. Sytuacja sie powtorzyla przy nastepnym spotkaniu chociaz juz w mniejszym stopniu. Ogolnie facet jest miły, uprzejmy i przyjazny, wiec nie wiem co o nim myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec jakie są jego prawdziwe intencje, co myśli o Tobie , co Was czeka w przyszłosci , napisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna. Namiary na nią to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce Cie ******* co sie pytasz glupio? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ru/ch/a/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Zachowanie przeciez jednoznaczne. Ocenia cie jak klacz rozplodowa specjalnie sie nawet nie kryjac. Pisac ci chyba nie trzeba,ze facet inaczej zainteresowany kobieta tez zachowuje sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw Ciebie przeleci, a potem wróżkę Sofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×